STSL 12/13 H:33 | Beşiktaş 3-0 Gençlerbirliği | M.S | 11 Mayıs - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:33 | Beşiktaş 3-0 Gençlerbirliği | M.S | 11 Mayıs

Cevap: STSL 12/13 H:33 | Beşiktaş 3-0 Gençlerbirliği | M.S | 11 Mayıs

kunlandiklari tinerin kunlanma tarihi gecmis galiba. adamlar kendilerini Sampion zanediyorlar :D

Türkiyenin en güzel stadı yıkılıyor, umarım yerine yapılan o güzelim manzarayı kapatmaz.

sen inönü stadındaki boğaz manzarasını hiç gördünmü, karga olmaya gerek yok sizin gibi kör olmayada gerek yok, dünyanın en güzel stadlarından biridir, pele bile dedi.

peleden banane o herif zaten muşmulaya döndü..

en güzel stad benim stadımdır renktaş. geride kalan ve şimdi olan. manzara falan ne anlamı var sevgilinle çay lüpletmeye gitmiyorsun.

BKAaGwxCMAIi4jm.jpg:large

peleden banane o herif zaten muşmulaya döndü..

en güzel stad benim stadımdır renktaş. geride kalan ve şimdi olan. manzara falan ne anlamı var sevgilinle çay lüpletmeye gitmiyorsun.

BKAaGwxCMAIi4jm.jpg:large

haha çok körsünüz ve duygusalsınız, o staddan kurtulduğumuz için çok şanslıyız, hem inşaat kalitesi rezalet ötesi, hem manzara kötü. İnönü stadı, lokasyon olarak dünyadaki en güzel staddır, avrupa ve asyayı gören stad başka bir yerde varmı?

umarım fb 2. olur

yabancı konusunda fb'nin destegine ihtiyacimiz var ustelik bjknin bu kadar serefsiz olup kendini serefli olarak lanse etmesi beni deli ediyor gun yuzu gormeyin ins kargalar

eğer yarin febosu yenersek bejeke 2 ci oluyor dimi ?

hala manzara peşindesin.

ben kör olabilir ve bundan mutluyum ama belli ki senin çakraların kapalı.

ne mutlu GALATASARAYLIYIM diyene ne mutlu ALİ SAMİ YEN

haha çok körsünüz ve duygusalsınız, o staddan kurtulduğumuz için çok şanslıyız, hem inşaat kalitesi rezalet ötesi, hem manzara kötü. İnönü stadı, lokasyon olarak dünyadaki en güzel staddır, avrupa ve asyayı gören stad başka bir yerde varmı?

dünya yildizi stadim avrupa-asyayi goruyo diye 8jk'ya gelmez. dunyada staddan en cok gelir elde eden 6. kulubuz. degerlerimizin kiymetini bilelim. karganin stadinin manzarasi iyi olabilir fakat Arena'nin darphaneden farki yok

Bir babanın çocuğuna vasiyeti gibi, Ali Sami Yen dedi...

Sami Yen dedi... Yen dedi...

Yen dedi yendin...Yendin bu alemde yenilecek ne varsa birer birer...

Üst Alt