STSL 12/13 H:33 | Beşiktaş 3-0 Gençlerbirliği | M.S | 11 Mayıs - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:33 | Beşiktaş 3-0 Gençlerbirliği | M.S | 11 Mayıs

Cevap: STSL 12/13 H:33 | Beşiktaş 3-0 Gençlerbirliği | M.S | 11 Mayıs

En güzel senaryo şöyle olur :

Fener 2 maçı kaybeder , Bursa 2 maçı kazanır ve bjk son maçı berabere kalırsa

Bursa averajda kargalara üstün

2)Bursa 59

3)Bjk 59

4)Fener 58

:trollface:

[video=youtube;njh3iIEY11Y]https://www.youtube.com/watch?v=njh3iIEY11Y[/video]

recep malmö maçını unutamıyorum dedi valla bende unutamıyorum şu malmö maçınıdaki kendi kalesine attığı roveşetayı :D

Ben halen oraya yeni stadın inşa edileceğini zannetmiyorum... Muhtemelen bir bahane üretilip, bjk'ye bizim gibi bir arsa gösterilip yeni stadı oraya yaptırılacaktır...

Polis fena hırpalamış beşiktaşlıları maçtan önce valla..

Umarım 2. olamazlar. Fenerbahçe'den daha çok nefret ediyorum bunlardan.

Ya anlamadığım hala anlayamadığım şu;

Bir stada veda etmek stadın tamamen yıkılıp farklı bir yere taşınması ile olur. Aynı yere yenisini aynı isimle yapmak sadece eskisini saygınlığıyla bırakmaktır. Neyin kafasıdır bu yahu :S

Ya anlamadığım hala anlayamadığım şu;

Bir stada veda etmek stadın tamamen yıkılıp farklı bir yere taşınması ile olur. Aynı yere yenisini aynı isimle yapmak sadece eskisini saygınlığıyla bırakmaktır. Neyin kafasıdır bu yahu :S

Bazı taraftara göre de bunun anlamı kurtulmak oluyor hacı.

Ben halen oraya yeni stadın inşa edileceğini zannetmiyorum... Muhtemelen bir bahane üretilip, bjk'ye bizim gibi bir arsa gösterilip yeni stadı oraya yaptırılacaktır...

aman deme öyle boracan kendini inönüye zincirler öyle birşey olursa. İnönü aynı yerine manzarası bozulmadan yapılmalı, lütfen yani.

Şampiyonlar ligine gidecez sanıyorlar biz feneri yensek fener son hafta yenılse bile kayseri beşiktaşı yener :asd:

banada öyle geliyor stad yıkılırken muhtemelen tarihi eser falan bulunacak ve burda stad olmaz gelin stadı suraya yapın denıcek :D

lan alti üstü 1.5 yil sonra daha konforlu stada ayni yerde oynayacaksiniz. yok feda yok veda acitsyonun içine ettiniz. biz napalim aslan gibi samiyenim yikildi. ne günlerimiz geçti orda.:sad007:

arkadaslar bakalım tüpcü bjk yi pfdk ya sevkedebilcekmi sahaya girdiler çimleri söktüler yapmadıkları kalmadı

rahat 2000 kişi sahaya girdi son maç demesin kimse kural kitabında son maç olursa zceza uygulanmaz diye bir kural yoktur dıye umuyorum :D

Herkes taraftarın ne amaçla sahaya girdiğini biliyor ama belli olmaz sonuçta geçen sene Van için atılan atkılarında ne için atıldıkları biliniyordu.

Benim fikrim, ceza gelirse Y.D'ye edilen küfürlerden gelir.

kırmışlar 141 desibel miş..bizimkisi 131.5 muş falan filan 141i iphone la ölçtüler heralde.bunu sonlandırmak lazım tabiki:)

Hahah ya Allah'inizi seviyorsaniz bi kiyaslama yapin, bir Takim kazandigi Kupa'larla rekor kiriyor digeri desibel rekoru. Simdi Tarafsiz gözle bi kiyaslayin bakalim

Üst Alt