STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs

Cevap: STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe - Galatasaray | 20.00 | 12 Mayıs

Kesinlikle yeri doldurulamayacak adamları oynatmamalıyız. Gelecek sezon da aynı rakiple şampiyonluk mücadelesi verecekken onlarda bizden yana kalıcı sakatlık olmasını isteyecektir.

Eray/Sabri,Dany,Gökhan,Riera/Hamit,Yekta,Engin,Emre,Amrabat/Burak şeklinde cıkmalıyız bence. En azından ben olsam böyle cıkardım. Tarihi fark ihtimali falan hic önemli değil.

90. dakikaya 2 farklı önde girip Muslera-eray değişikliğini yapsak gene.Offf ne koyar be arkadaş:asd:

hiç uumurumda olmayacak bir fb maçı..3-0 biter

umrumda olmayacak heyecan yapmıcağım bi maç. ama bizim maçımız olduğu için mecburen izlicez 2,5 senelik maç izleme serisini yakaladım. ilginç bi huy :D

geçen sene l'pool ile yaptığımız maçtan beri hiç bir maçımızı kaçırmıyorum. kartalsporla bile maç yaptık sırf bu seri bozulmasın diye izledik işkence gibi geçen bazı maçları :(

Böyle bir sezonu Fener galibiyeti ile taçlandırmak güzel olmaz mı ? Maça asılmamız lazım bence, kadıköy muhabbetinin bitmesini istiyorum artık.

Yenmemiz zor gözüküyor. Bizimkilerin konsantre olup maçı sallayacaklarını pek düşünmüyorum. Fener ise her zamanki gibi bu maçı ligin en önemli maçı olarak görecektir. Ha yenersek çok güzel olur tabi, ama yenemezsek de umurumda olmaz. En büyük isteğim Muslera'nın penaltıdan gol atması olur... :D :D :D

Kesinlikle yeri doldurulamayacak adamları oynatmamalıyız. Gelecek sezon da aynı rakiple şampiyonluk mücadelesi verecekken onlarda bizden yana kalıcı sakatlık olmasını isteyecektir.

Eray/Sabri,Dany,Gökhan,Riera/Hamit,Yekta,Engin,Emre,Amrabat/Burak şeklinde cıkmalıyız bence. En azından ben olsam böyle cıkardım. Tarihi fark ihtimali falan hic önemli değil.

yeri doldurulamayacak diyosun muslerayi yazmamissin :D

Dilim varmıyor ama berabere bitecek gibi geliyor bana yenmemizi isterim şayet.

Muslera

Ü. Davala Zan Semih Riera

Hasan Melo Selcuk

Sneijder

Drogba Burak​

Şampiyonlar Ligi çeyrek final + lig şampiyonluğu. Müthiş bir sezon geçirdik. Şu Kadınköy lanetini de kırarsak kusursuz bir sezon oldu diyebilirim. Şans yanınızda olsun aslanlar.

Ciddi olmalıyız. Şampiyon olarak gidiyoruz, kazanıp dönelim. Allah yardımcımız olsun.:yenieek:

Bence muhtemel kadrolar.

aPxG5Rn.png

[TABLE="class: tablodis"]

[TR="class: tr32"]

[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
FBir - 05.05.2013 23:44[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]

[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

aziz yıldırım üstüste 3 yıl şampiyon olacğız dedi‚ 3 sene üstüste başkaları oldu (bursa bile)

aziz yıldırım bu yıl CL´den uzak son yılımız olacak dedi‚ o gün bugündür CL´yi göremedik.

Psikolojik üstünlük cincona mı geçti diye sordular‚ aziz yıldırım 6-0 yenilene dek üstünlük bizde dedi. Yoksa...

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE="class: tablodis"]

[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]dothraki - 05.05.2013 23:45[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]

[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

adamlar cıkmasın mı yedek kadro ile maça

al sana rezillik.

düşünürmü düşünür fatoş.

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]