STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs - Sayfa 161 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs

Cevap: STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs

vallah ben icerdeki maclari yenilsekde umrumda olmaz. üzülürüm tabiki ama üzüntüm bir gencler macindaki maglubiyet nasilsa bu maclarda ayni olur benim icin. benim icin sampionluk ve avrupada basari. hata avrupada sampionlar ligini kazanalim bir 14 yil daha kaybetmeye raziyim bunlara. imazmi atarim düsünmeden hemde.

Hedefimiz çok açık şampiyonlar ligi kupası. Çünkü uefa kupası müzemizde, peki fenerin hedefi nedir ?

Galatasarayı yenmek çok büyük olay onlar için, biz onların karşısında Real Madridiz çok net :D

son zamanlarda gs ffenerden daha beter diyorlar bizim üstümüze geliyorlar aynen..

2 sene önce aziz yıldırım 3 yıl üstüste şampiyon olacagız diyordu, şimdi 8taşlılar gibi gönüllerin şampiyonuyuz sevgi takımıyız kupa almasakta olur kafası yaşıyorlar..

Guclu olan her zaman en cok kiskanilan ve nefret edilendir. Bu herseyde boyledir. Amerika dunyanin en cok nefret edilen ulkesi.

Fenerbahce 2000=2 den 2010'a kadar ulkenin en cok nefret edilen takimiydi. Cunku finansal olarak hem bize ve hem besiktasa buyuk fark atmislardi. Simdi ibre tersine dondu ve nefret edilen takim zengin olan ve basarili olan takim yani biz olduk.

BKGeTKgCUAA5AlT.jpg

peh.

Ben kabullenmiyorum bu kadar basit. Her sene ayni hikaye 'bu yil yenecegiz Kadiköyde' 'bu kez olacak, bu kez olacak'. Her sene aynisi, seneye bunu demeye utanir yavas yavas insan. Su rezil takimi cikip rahat yenebilirdik. Eskisehir ve diger takimlar ne hale getirdi gördük. Ciddiyim cok rahat yenerdik ve uzun yillar cenelerini kapatirlardi. Bu halimize bile sadece 2 gol attilar, ikiside foul.

Aradaki makas aciliyorken bu maci yenerek Fener iyice tokat'i atmis olurduk, ama simdi yine adamlari umutlandirdik, takipcilik duygusunu verdik adamlara.

Söylediklerin tabiki yanlıs seyler değil ama farz et ki bu macı kazansak, dediğin gibi çenelerini kapasak fakat çok kilit bir oyuncumuzu uzun süreliğine sakat versek böyle galibiyete sevinebilir miydin merak ediyorum? Allah korusun öyle birşey olsa eminim ki sen dahil burda çoğu kişi bugün ki gibi kaybetmeyi tercih ederdi. Bu takım gecen sene Fenerbahce'yi orda yenmekten fazlasını yaptı. Üstüne birde süper kupayı ellerinden aldı. Bu maca gelene kadar her derbide sahadan sildi. Bu senede 10 puan fark attı. Kazanmaya ihtiyacı olsa onuda kazanırdı bu takım. Yani kazanabileceğimiz herşeyi kazanmışken sıradan bir mağlubiyete kırılmak bana cok gereksiz geliyor kusura bakma. Sanada kendini daha fazla üzmemeni tavsiye ederim.

Guclu olan her zaman en cok kiskanilan ve nefret edilendir. Bu herseyde boyledir. Amerika dunyanin en cok nefret edilen ulkesi.

Fenerbahce 2000=2 den 2010'a kadar ulkenin en cok nefret edilen takimiydi. Cunku finansal olarak hem bize ve hem besiktasa buyuk fark atmislardi. Simdi ibre tersine dondu ve nefret edilen takim zengin olan ve basarili olan takim yani biz olduk.

STOP :D

Bu nefret olayi belki bjk li ve fenerliler ortakca olayidir ama cogu anadolu takim taraftari fenerden kin ve nefret duyuyordur. kimse 3 temmuz olayini unutmamisdir herhalde. yada fenerdeki diktatörülük baskanlari ve sayre

Bjk kim zirvede ise onunla düşman olan bir kulüp. 2 sene önce fener ile atışıyorlardı şimdi biz güçlendik bizimle atışıyolar, biz bunları ne zaman zirvede göreceğiz acaba çok merak ediyorum. Hedefleri şampiyon olan takıma sataşıp gündem olmak. :yenieek:

Söylediklerin tabiki yanlıs seyler değil ama farz et ki bu macı kazansak, dediğin gibi çenelerini kapasak fakat çok kilit bir oyuncumuzu uzun süreliğine sakat versek böyle galibiyete sevinebilir miydin merak ediyorum? Allah korusun öyle birşey olsa eminim ki sen dahil burda çoğu kişi bugün ki gibi kaybetmeyi tercih ederdi. Bu takım gecen sene Fenerbahce'yi orda yenmekten fazlasını yaptı. Üstüne birde süper kupayı ellerinden aldı. Bu maca gelene kadar her derbide sahadan sildi. Bu senede 10 puan fark attı. Kazanmaya ihtiyacı olsa onuda kazanırdı bu takım. Yani kazanabileceğimiz herşeyi kazanmışken sıradan bir mağlubiyete kırılmak bana cok gereksiz geliyor kusura bakma. Sanada kendini daha fazla üzmemeni tavsiye ederim.

Her Kadiköy maci öncesi ayni seyleri duymaktan bIktIm ben. 14 yil oldu 14.

Sakatlik olacak diye o zaman her maca bu korkuyla cikalim? Olurmu öyle sey, derby oynuyoruz.

Biz adamlari bu halde yenemiyoruz, ne zaman yenecegiz biz bunlari? Artik seneye diyerek kendisinizi avutmaktan bIkmadinizmi, cikar burdaki basarili, ben kupalari ve diger seyleri bi yana koyuyorum, Fener bizden de daha basarili fln demiyorum.

Ama su kadiköy seyini ortadan kaldirmak lazim. Biz degilmiyiz adamlarla yillardir 30 sene oldu diye dalga gecen, birde üstüne bu 30 yil sadece Türkiye Kupasi, yani bizimle direk olarak alakasi olmayan birsey. Ya biz? Adamlari 14 senedir yenemiyoruz ve bu mac icin en cok üzüldügüm nokta yine diyorum, istesek RAHAT KAZANIRDIK, NEDIR BU MANTALITE?

Neyse ben kabullenemem nedense bu mac cok koydu bana, izlerken resmen sinirden yerimde oturamadim.

şu saçma sapan olaylar insanı futboldan soğutuyor umarım toplum olarak akıllanırız artık

beyaz tv futbol programindaki beyaz-kirmizi renkli gömleyi giyen yorumcu kim?

Yazık günah ya bu saatte kız arkadaşımdan öğrendim o Fenerbahçe'li inanın yazıklar olsun gerçi bu zihniyeti tetikleyenler belli keşke 7-0 yenilseydik bu olay olmasaydı yazıklar olsun gerçekten diyecek kelime yok.

Adamlar resmen sezonu kurtardı şaka gibi :asd:

Aykut istifa, aziz istifa diyolardı bizi yendiler herşey düzeldi.

yahu şu eziklerle her gün yüzyüze bakıyoruz istemeden de olsa..adamlar resmen cinnet geçirecekti bu maçı da kaybetselerdi..bari kendi kendilerini avutsunlar, bir de bunların terör estirmesine gerek yok ülkede yeterince terörist var zaten:trollface:

BKGG8aYCEAACe_7.jpg:large

volkanin tipe bak ya. şundan sonra kirmizi görüp sabriye sariliyor birde utanmadan. senin gibiler yüzünden insanlar birbirlerine giriyor.:mad:

Lafın cogu aptala anlatılır o yuzden kısa ve öz yazıcam Karne aldıktan sonra ders calısılmaz biz sampiyon olmusuz bizene:)

Gelelim Derbiye Takımıma kızdım biz goygoy yapabiliriz ama ne olursa olsun sen parasını alan profesyonel topcuysan oraya cıkıp sampiyon gibi mücadele ediceksin laylaylom oynamıcaksın gevsek gevsek oynamıcaksın oynamıcaksınki vermiceksin koz vermiceksin cakıcaksın göndericeksin top mop oynamadı iki takımda lanet gele bir derbiydi böle olacaksa artık önceden sampiyonlugu ilan etmiyelim sarmıyor:) Volkan ve emre evlat olsa sevilmez milleti galeyane getirdiler 19 yasındaki bir taraftar olmuş kimden sorulcak hesabı sokmusum macına can bu can Bitane eboueyle drogbaya muz gösterio al bi yerine sok onu sen müslümanmısın adammısın sen? Ve son söz hakeme eyyamcı yobodan top gider ofsayt kaldırırsın eboueye faul yapılır devam dersin emre agzıın icinde küfür eder kart göstermezsin volkanı atıcagın icin sabriyi atarsın suc sende degilki seni doguranda..

Sonucmu?

Evet sonuc Kadıkoyden yine Şampiyon cıktık:)

Cuneyt Cakirin eyyamci oldugunu bugun yeni anladim.

Ebouenin pozisyonunda golu verdi fakat. Ikinci yarida selcugu cok yavas bir itmeyle bizim lehimize faulu verdi

Lan madem ona caliyorsun ki gerek bile yok... Eboueninkine niye calmiyorsun.

Calincak yerde calmaz calinmicak yerde calar yok boyle bi eyyam.

Bu arada Drogba Volkana gel kavga edelim gibi birsey soyledi agzini okudum stupid felan hey hey diye sesleniyodu volkanda why why diyordu galba :D

Ben bu kadar pislik şerefsiz bir topluluk görmedim tepeden tırnağa hemde.

Bize gelince bu kadar gevşek oynanmaz bu ne rahatlık biraz motive olsaydık yenerdik.

Bazı mağlubiyetler gerekir,birşeyleri daha iyi kavratabilir..

Şampiyon her zaman şampiyon gibi oynamalıdır,şampiyonlar dün ki gibi oynamazlar.

Bizim için hayırlı mağlubiyetlerden birisi olur umarım.

Rakibi de rehavete sokup,transferde hata yapmaya yada hiçbirşey yapmamaya sürükler

Üst Alt