STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs - Sayfa 162 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs

Bazı mağlubiyetler gerekir,birşeyleri daha iyi kavratabilir..

Şampiyon her zaman şampiyon gibi oynamalıdır,şampiyonlar dün ki gibi oynamazlar.

Bizim için hayırlı mağlubiyetlerden birisi olur umarım.

Rakibi de rehavete sokup,transferde hata yapmaya yada hiçbirşey yapmamaya sürükler

Bayern örnegi Mesela 6 hafta kala Sampiyon oldular ama kalan maçlarda önlerine geleni 5 6 atıyorlar bızımkıler iddia ediyorum Eğer 2 değilde 5 Mac kalsaydı 5"de kayıp ederlerdi

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Cevap: STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs

Böyle kötü futbol oynayan, doldur-boşalt ve uzaktan şut çekme dışında başka bir atak organizasyonu bilmeyen takımımdan,

Kadıköy'de galibiyet tabiki beklemiyordum.

Açıkcası bu kafa değişmediği sürece, daha bi 15 maç daha beklemiyorum.

derbilerde taktik vs. hikayedir bana göre, ev sahibi herzaman favoridir. daha istekli olan, daha fazla mücadele eden takim genelde kazanir. dün o mücadele ortada yoktu, bir ciddiyetsizlik belli oluyordu.

holiganların sırf eziklikten dolayı holigan olduklarını anladım, ulan kodumun futbol takımı için adam öldürülürmü peeh.

Dün gencecik bir tane insan ölmüş kavgadan dolayı umarım her maçtan önce ortalığı geren Aziz Yıldırım ve yalakaları rahat uyuyordur şimdi tabi maç içinde oyunu geren küfür eden bazı çirkef şerefsizler de rahat uyumuştur umarım.

Dün gencecik bir tane insan ölmüş kavgadan dolayı umarım her maçtan önce ortalığı geren Aziz Yıldırım ve yalakaları rahat uyuyordur şimdi tabi maç içinde oyunu geren küfür eden bazı çirkef şerefsizler de rahat uyumuştur umarım.

Geçin bu olayları, bunda suçlu aziz yıldırım filan değildir, hayatta kaybedecek hiç bir şeyi olmayan futbol takımını herşey olarak gören insanlar yüzünden oluyor bu. Sabri ve Volkan birbirine girdi, kırmızı kart görünce 2 side birbirine sarıldı mesela, en basit örnek.

Emre Belözoğlu ‏@emrebelozoglu_56 sa

Burak Yildirim'a Allah'tan rahmet,yakinlarina bassagligi diliyorum...Futbol sevgisi bu boyutlara gelmemeli. #mekanincennetolsunBURAKYILDIRIM

:eek:

Böyle bir dünya yok ciddiyim şaşırıyorum böyle davranışlara. Bunun gibi pislik insanlar her maç sahayı geriyor insanları birbirine düşürüyor birde başsağlığı diliyor utanmadan sen adam gibi maçını etseydin her sene senin başkanın saldırmasaydı maçtan önce bu taraftar bu kadar kavga eder miydi ?

Geçin bu olayları, bunda suçlu aziz yıldırım filan değildir, hayatta kaybedecek hiç bir şeyi olmayan futbol takımını herşey olarak gören insanlar yüzünden oluyor bu. Sabri ve Volkan birbirine girdi, kırmızı kart görünce 2 side birbirine sarıldı mesela, en basit örnek.

2 si bir birine mi sarıldı ? Ben yanlış anladım sanırım pozisyonu volkan sabrinin bogazını sıktı yine kulağına bir şey dedi sonra sabri yine onun boğazını sıktı tekrar ayırdılar ayrı ayrı terk ettiler sahayı.

Ayrıca bu olaylar tamamen yöneticilerin oyuncuların ve medyanın suçu senin sokaktaki cahil okumamış üstünlüğü sadece gücüyle kanıtlayabileceğini düşünecek kadar beyini olan gerizekalı insanı bu insanlar başkalarına saldırması için tahrik ediyorlar. Sen bu insanları eğitmezsen koyun gibi güdersin gün olur kurt olur bu adamlar başkasına saldırtırsın.

Böyle bir dünya yok ciddiyim şaşırıyorum böyle davranışlara. Bunun gibi pislik insanlar her maç sahayı geriyor insanları birbirine düşürüyor birde başsağlığı diliyor utanmadan sen adam gibi maçını etseydin her sene senin başkanın saldırmasaydı maçtan önce bu taraftar bu kadar kavga eder miydi ?

Adamlar bıçakla geziyor, buda mı emrenin suçu?

Yazık arkadaşlar yazık insan canı bu yahu, hangibirimizin ailesinde sevmediğimiz takımı tutan birileri yok, yazıktır günahtır allah rahmet eğlesin, diyecek tek kelime bulamıyorum, futbol bu hale nasıl gelir, nasıl iki üç şerefsizin yüzünden insanların aklı bu kadar çelinebilir, nasıl bu kadar gözler kör hale getirilir. Allah akıl dağıtırken bu şekilde tahrik olan insanlar hangi anasının bir taraflarındaydılar yazık ya yazık.

2 si bir birine mi sarıldı ? Ben yanlış anladım sanırım pozisyonu volkan sabrinin bogazını sıktı yine kulağına bir şey dedi sonra sabri yine onun boğazını sıktı tekrar ayırdılar ayrı ayrı terk ettiler sahayı.

Ayrıca bu olaylar tamamen yöneticilerin oyuncuların ve medyanın suçu senin sokaktaki cahil okumamış üstünlüğü sadece gücüyle kanıtlayabileceğini düşünecek kadar beyini olan gerizekalı insanı bu insanlar başkalarına saldırması için tahrik ediyorlar. Sen bu insanları eğitmezsen koyun gibi güdersin gün olur kurt olur bu adamlar başkasına saldırtırsın.

İşte böyle cahil eğitimsiz tipler genelde holigan oluyor zaten. Alevi-Sünni- Kürt-Türk Sağcı solcu kavgasında birbirini bıçaklayan da aynı tiplerdi zamanında.

Derbi dediğin atmosfer gerilir, lay lay lom olursa güzel derbi olmaz, tabi ortam gerilcek, ama bıçakla saldırmanı gerektirmez bu!

Gencecik bir çocuğu öldürmüşler.Yazıklar olsun şerefsiz adiler . Nasıl biri beyin nasıl bir anlayış bu ya.Yakışmadı bu hiç.Yazıklar olsun.Utanıyorum hem de çok.:sad007:

Ah be Emrah, cok dogru soyluyorsun. Ben belki 1 senedir izlemiyorum, igreniyorum artik. Ama kendim ve cevremde birkac kisidir belki faydam olan.

Bu egitim seviyesiyle, isler de bu noktaya gelince, kutuplar iyice ayrilinca, cok zor bu bilinclenme.

Ben bu noktadan sonra boyle bir duzeltmenin tepeden gelmesine inaniyorum.

Ya kuluplerin sagduyulu kongre uyeleri (cogu zaten saksakci ve muthis fanatik oldugu icin cok zor), ya tff (bu yonetimle zaten imkansiz), ya da mahkemeler ve devlet (sike surecinde cok buyuk bir firsat kacti, cok buyuk).

Sadece mevcut yasayi uygulasalar yetebilir ama uygulanmiyor, birak uygulamayi zorda kalinca maddeleri degistiriliyor.

Fırsat falan kaçmadı hocam. Birileri para yüzünden bakın yine para sorunsalı burada da var, para yüzünden 3 kuruş fazla kazanacağız diye bu süreci baltaladı. Buna siyasetde dahil. Bu ülkenin ar damarı çatlamış durumda. Gerçekler bunlar.

Ben dahil herkes fazla fantazi yapmis dün :) Elmander´le cikmak hataymis gercekten. Bunu kaldiracak durumda da degilmis Elma.

Ama oraya gelene kadar elestirilecek bir cok nokta var. Takimin genelinde o hirs ve istek yoktu. Takilalim da gidelim havasi vardi.

Yani Fenerbahce´nin de oynadigi hicbirsey yoktu. Öyle rahat bir macti ki aslinda. Macin hicbir aninda korktunuz mu?

Sampiyon olmusuz, bu sene cok büyük isler yapmisiz, kesinlikle eyvallah. Tesekkürler. Ama dünkü oyunu kabul edemiyorum.

Affedersiniz ama mok vardi bunlari konusturuyorsunuz. Insan biraz da kulübün prestiji icin savasir, taraftar icin savasir.

15 senedir her fırsatta nefret tohumları eken Aziz Yıldırım ve ekibi, bu nefretten beslenen medya ve son dönemde inanılmaz boyutlara çıkan sosyal medyadaki hesaplar suçludur. Bunlar bu sayede para ve şöhret kazanıyor yani dostluk kardeşlik falan istemezler.

Sahada ruhsuz, üst üste iki pas yapamayan bir takım vardı özellikle ilk yarıda.Elmander olayını çözememiştik, acaba üç forvet mi yoksa wes in yerinde mi oynayacağını.O hamlede yerini bulmadı.

Varsın yenilelim.14 senedir yenemiyoruz masallarını unutun, fb medyasının gazına gelmeyin.Şampiyon geldik, şampiyon gidiyoruz.

futbolcular lığı kafasında çoktan bıtırmıs hiç ustlerıne bıle gıtmedıler

bız burda kendımızı yırtıyoruz

suydu buydu diye

Üst Alt