STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs - Sayfa 163 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs

Cevap: STSL 12/13 H:33 | Fenerbahçe 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs

Kardes'imizin vefat'indan sonra isin icine internet sayfalarinda ( Antu,Twitter ) Galatasaray,Fenerbahce ve Besiktas'i icine katanin ben yedi sülalesini....................

O Cocugu öldüren'ler Galatasaray'li degil, serefsiz'lerin tekidir.

Adam ölmüs hala Futbol diyor seref yoksunlari.

Yani bir düsünün, acaba kac MILYON Galatasaray'linin en iyi dostu Fenerbahce'lidir acaba ? Yada tam tersi, gercekten yazik. Futbol icin adam öldürülüyor.

Açıkcası şansımız vardı. Fark yiyebilirdik bu maçta.

Ama bunun tek suçlusu terim ve yönetim olurdu. Tamam şampiyon olduk taraftar kutlasın siz niye reinaya gidiyorsunuz? aynı ciddiyetle yarın oyuncuları antremana cagır. kampa sok.

terim bile kafadan bırakmıstı ligi. tv programlarına katılmalar filan. ya eyvallah şampiyon olduk da 14 senedir yenemiyoruz alay konusu olduk.

sahasında fenerbahçeyi hiç yenemesek nolur Allah aşkına diyelim ki 20 yıl daha yenemedik çok çoktan kadıköy derbisi öncesi istatiktik olarak dile getirilecek birşey biz sahamızda yenelim şampiyon olalım kupaları alalım kulüp olarak büyüyelim ve marka değeri olarak zirveye oynayalım yeter ...

Eskişehiri de eskişehirde yenemiyoruz !

derbideki oyuncuların kafada ligi bitirmiş olmaları ve mücadele etmemeleri hatta gol için bile kırmızı kart çıkana kadar en ufak girişimlerinin olmaması üzücü

sadece çünkü taraftarın beklentisi var insanlar para harcıyor gönül veriyor bu renklere saygı duymak lazım ama oyuncularda şampiyon olduk diyerek o hakkı kendilerinde görmüşler

Açıkcası şansımız vardı. Fark yiyebilirdik bu maçta.

Ama bunun tek suçlusu terim ve yönetim olurdu. Tamam şampiyon olduk taraftar kutlasın siz niye reinaya gidiyorsunuz? aynı ciddiyetle yarın oyuncuları antremana cagır. kampa sok.

terim bile kafadan bırakmıstı ligi. tv programlarına katılmalar filan. ya eyvallah şampiyon olduk da 14 senedir yenemiyoruz alay konusu olduk.

Onların alayı da zaten bize öyle koyuyor ki anlatamam, yerimizde duramıyoruz, sinir krizleri geçiriyoruz. Hey Allahım, onlar alay etse ne yazar çocukça bir takıntı. Sizin gibi umursayanlar sağ olsun onlara malzeme çıkıyor. Abartmayın bu kadar.

Bu futbol şampiyon takıma yakışmadı! Cüneyt Çakır dilerim Allah' tan CL final maçında kariyerinin son avrupa maçı olur. Türkiye' nin en tehlikeli ve eyyamcı hakemi sensin Allah bin türlü belanı versin.

bizim takım geçen hafta tatile başlamış maalesef.

heriflerin elinde 3'ün 1'i kaldığı için de bu maçı ayağa kalkma şansı olarak kullandılar.

1 kişiye 3 - 4 kişi saldırdılar....bizde ise yardımlaşma sıfır...4 kişi saldırıyor bizimki oradan durumu izliyor!

bazı fırsatları elimizle tepiyoruz...

şampiyon olmuş olsan bile şu heriflere ölümcül darbeyi indirmek kadar zevkli bir şey olamazdı.

zaten boka batmışlar, iyice içine gömmemiz gerekirdi.

neyse beyler, bu sadece basit bir lig maçı.

atı alan üsküdarı çoktannn geçti.

tarih bunu arka sıralardan yazar.

tek sinir olduğum şey diktatör azizeyi,karektersiz belözoğlu ve kukla tipli volkan öküzünü sevindirmek oldu.

ilk defa bu kadar umursamaz bu kadar ruhsuz bir Galatasaray izledim...kimse kılını kıpırdatmadı.ya tamam şampiyonsun konsantrasyon zor ama azcık koşsaydınız be.en çok koşan ilk 5 te bizden tek kişi var o da üçüncü...zaten maç biter bitmez orta alanda şampiyonluk kutlamaları bile maçı hiç takmadıklarının göstergesi

Dünkü maçtan sonra futboldan soğudum. Sahada futbol adına hiç bir şey yoktu. Hem Fenerbahçe'li, hem Galatasaray'lı bir çok futbolcu oyunu proveke etti. Bu yapılanlar siyasi, Türkiye'de en çok gündem yaratan futboldur. O yüzden insanları Reyhanlı olayından futbola yönlendirip, gündemi değiştirme çabalarıdır. Geyik yapmayı bırakın, kendinize gelin. Bir can gitti ve kim bilir annesi, babası şu an ne halde...

Cüneyt Çakır Türkiye'nin art niyetli hakemidir. Bu özelliğini tüm hakemlere geçirmiştir. Avrupa maçlarında iyi maç yönetiyormuş. Bir tane de Türkiye liginde yönetsin. O zaman inanalım iyi hakem olduğuna.

Futbolculara gelince G. Saray'ın iyi 4-5 futbolcuya ihtiyacı var. Muslera, Semih, Alper, Selçuk ve Burak takım iskeleti olmalı. Takım buna göre dizayn edilmeli.

Açıkçası maç öncesi yenileceğimizi düşünüyordum. Şampiyon olmuş bir takımı maça hazırlamak ve motive etmek öyle sanıldığı gibi kolay değildir. Tatil için gün sayan futbolculardan bu maçta fazla birşey bekleyemezsin. Maç öncesi tek endişem şampiyonluğa gölge düşürecek bir hezimet yaşamamızdı. Böyle birşey olmadı. Aslında ben Fatih Hoca'nın yerinde olsam bu maçta as takımı sahaya sürmezdim. Uzun süredir forma şansı bulamayan yedek oyuncularla oynardım ben bu derbiyi. Belki gene yenilirdik ama hiç değilse daha dirençli bir takım izlerdik. Fenerbahçe takımı bu maça çok iyi hazırlanmış ve iyi motive olmuş. Ama fazla gergindiler. Bunu da gerçekten doğal karşılıyorum. Aynı durumda biz olsak bizim futbolcular da benzeri bir gerginlikle oynarlardı. Fenerbahçe'nin 2.golünde Webo net bir şekilde faul yapıyor Eboe'ye. Ama şunu da belirtmeden geçemeyeceğim, bu maçı her ne olursa olsun Fenerbahçe kazanacaktı. Yani Fenerbahçe'nin kazanmak için Çakır'a ihtiyacı yoktu.

Gelelim her iki adı "büyük" olan takımın futbolcularının yaptığı "küçük" hareketlere. Fenerbahçeli futbolcular maç sonunda taraftarıyla karşılıklı "Her sene böyle..." ile başlayan tezahüratı yaptılar. Dün ayrıca futbolcuların orta yuvarlakta toplanıp "yenildikleri" bir maç sonrası şampiyonluk kutlama görüntülerini izlerken gerçekten utandım. Ben böyle provokasyonlara -kim yaparsa yapsın- karşıyımdır. Bu ülkede yıllarca Souness'ın Fenerbahçe Stadı'na bayrak dikmesi kutsanıp yüceltildi "Ulubatlı" falan diyerek. Souness'ın o günkü eylemi ne kadar saygısız ve küçültücü bir hareketse dün yaşanan da bunun bir başka versiyonuydu.

Not : Hakem Cüneyt Çakır ile alakalı detaylı bir değerlendirme yapmaya gerek görmüyorum. Eminim forumdakiler çok beğenmişlerdir. Eleştirmeye kalksam lince uğrarım o yüzden.

bizim takım geçen hafta tatile başlamış maalesef.

heriflerin elinde 3'ün 1'i kaldığı için de bu maçı ayağa kalkma şansı olarak kullandılar.

1 kişiye 3 - 4 kişi saldırdılar....bizde ise yardımlaşma sıfır...4 kişi saldırıyor bizimki oradan durumu izliyor!

bazı fırsatları elimizle tepiyoruz...

şampiyon olmuş olsan bile şu heriflere ölümcül darbeyi indirmek kadar zevkli bir şey olamazdı.

zaten boka batmışlar, iyice içine gömmemiz gerekirdi.

neyse beyler, bu sadece basit bir lig maçı.

atı alan üsküdarı çoktannn geçti.

tarih bunu arka sıralardan yazar.

tek sinir olduğum şey diktatör azizeyi,karektersiz belözoğlu ve kukla tipli volkan öküzünü sevindirmek oldu.

birsey oynamadan golü de bulduk, tribünlerde homurdanmalar baslamisti, orada biraz top tutup pas yapsak iki de kaleye vursak bir tane daha sallardik diye düsünüyorum, oradan da dönemezlerdi, seyirci maci bitirirdi, ne yazik ki hemen golü yedik ve bir tane daha yemeyi ihmal etmedik.

birsey oynamadan golü de bulduk, tribünlerde homurdanmalar baslamisti, orada biraz top tutup pas yapsak iki de kaleye vursak bir tane daha sallardik diye düsünüyorum, oradan da dönemezlerdi, seyirci maci bitirirdi, ne yazik ki hemen golü yedik ve bir tane daha yemeyi ihmal etmedik.

10 dakika top yapıp ilk yarıyı 0-1 bitirsek,maç en kötü öyle biterdi zaten.

Bizim teknik heyet ve futbolcular bu maca önem vermedigi cok acik ortadaydi.isteseler rahat yenerdik ezikleri.

Not : Hakem Cüneyt Çakır ile alakalı detaylı bir değerlendirme yapmaya gerek görmüyorum. Eminim forumdakiler çok beğenmişlerdir. Eleştirmeye kalksam lince uğrarım o yüzden.

Vallahi bizim işimiz de zor. Takım kaybedince bize efelenen, laf çarpan çok oluyor. Dünden beri bizi Allah 'a havale edeni mi ararsın, hakkını helal etmeyeni mi? "Ban atan O.Ç'dur" yazanı mı? Üyeliğimi silin diyeni mi? Gerçek olmayan bir şeyin üzerine hayal kuranı mı?

Neymiş, başkası da küfür etmiş, beriki benzer küfüre daha az ceza almış, x kişiyi koruyormuşuz vs. Sinir yönetiminden habersiz, bu konuda kendini yetiştirememiş bize patlayan sayısız örnek...

Senin ki de aynı hesap;

Hakemi kim beğenmiş? Yada hakemi beğenip de beğenmeyene kim laf etmiş? Bu fikirle üyelere lafı çarpmışsın. Belki hakemi bahane etmeyelim çıkıp yenelim kardeşim diyeni sen linç girişimi yorumluyorsundur, öyleyse bilemem. Ama kalanı bize ve diğer üyelere haksızlık.

Burak yerine ayağında top tutabilen herhangi bir oyuncumuz (Amrabat mesela) olsaydı biz bu maçı kazanırdık. Ama sağolsun Burak yine her ayağına gelen topu rakibe direk verdi. Sadece açık alanda kaleciyle karşı karşıya bırakıp gol atmasını isteyeceğimiz bir oyuncu sizce bizim oyuncumuz mu? Mustafa Pektemek'i falan alsaydık keşke.

Bu cüneyt kadar kollananan korunan ve fenerden ödü kopan kolpa bi hakem görmedim. % para etmez ve her daim fener yalakasıdır ve hiç saygı duymuyorumm asla da iyi bi hakem olamaz..Bu kadar pohpohlama tamamen fener camiasından geliyo yutmayın

Aslında 2-2 bile bitebilirdi de bizim Burak yine yaptı yapacağını...Klas futbolcu dediğin yüz pozisyonun doksanını gole çeviren futbolcudur.

Burak saç baş yoldurmaya devam ediyor...volkan öküzü ile karşı karşıya kalmışsın, kimse seni rahatsız etmiyor, nasıl atamazsın sen o golü ya?

Ayrıca birileri bu çocuğa ofsayt kuralını iyice öğretsin.Bu kadar çok ofsayta düşen bir oyuncu ben görmedim.

383560_552636608128372_1275368015_n.jpg

Ama bizim kupamız var. :sad007:

Üst Alt