STSL 12/13 H:5 | Galatasaray 3-0 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 23 Eylül - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:5 | Galatasaray 3-0 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 23 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Galatasaray 3-0 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 23 Eylül

530248_434672313258136_471432090_n.jpg

Arif reyiz.. :ayatollah:

Harika bir görüntü.

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Galatasaray 3-0 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 23 Eylül

Karşılaşmanın ikinci yarısında skorborddan yapılan duyuruda karşılaşmayı 37 bin 611 seyircinin takip ettiği açıklandı.

Az az az. :eek:

Sakatlik-Ceza durumu olmadan rotasyonla rahat bir galibiyet elde ettik.

[h=1]Kuzeyin oğlu...[/h]Old Trafford'tan Arena'ya. Zordur bu tür karşılaşmalardan sonra iç hatlarda boy göstermek. Hele ki ülkemizdeki takımlar için.

[h=3]Yalçın Dümer[/h]Yazara Mail Gönderyalcin.dumer@fanatik.com.tr

Bu yazıyı beğendiniz mi?

82 4

Oyunuzu kullandınız

[h=4]YAZARIN DİĞER YAZILARI[/h]

Yazarın Tüm Yazıları

Arkadaşına GönderYazdırHaberi Paylaş

Old Trafford’tan Arena’ya. Zordur bu tür karşılaşmalardan sonra iç hatlarda boy göstermek. Hele ki ülkemizdeki takımlar için. Karşınızdaki takımın kimliği ne olursa olsun sıkıntılı geçer. Bu yüzden Fatih Hoca rotasyona başvurmuş, derininden. Sol arkada Riera, denemesi bedava bir de başarılı olursa ki herkesin isteği bu, oldu da, Burak’ın partneri ise Sercan... Bana sorarsanız kararın babası, gerekli tercih, dogru kramponlar Akhisar karşısında, bu trafikte. Yine hatırı sayılı bir kalabalık kapalı gişe standartların ötesinde, dillerde şimdiden şampiyonluk sesleri. Erken ama yanlış değil, beklenti böyle olmalı eğer büyük takımın taraftarıysan...

Akşamın adamlarından başlayalım önce Melo. Evet Melo. Riera’yayla yardımlaşması bir ders, öğretmeni gücünden. Sporda kin olmaz ispatlandı. İlk imzada topu kapmasını da izleyin, tarifi haksızlık olur. Sonra da Kuzeyin oğlu Burak. Geldiği zaman kimse bir şey yapamaz diyordu. İçimizdeki fosillerden değil, mahallede konuşulanlardan söz ediyorum. Emek hırsızı da oldu iyi mi. O ne yaptı buyrun yine izleyin özeti bile yeter. Sercan’ı da ipten alan Burak aferin sana aferin, Hamit’in jesti de mükemmel... Burak atıyor, Sercan yedek kulübesine koşuyor karşılayan oynamayan Elmander, yüzünde hiçbir kıskançlık çizgisi yok, tam tersi kucaklıyor diğerleri de öyle. İşte buradan geçiyor başarıya giden yol. Sevgi en önemli ilaç, en büyük güç. Dayanamayacağım yazmazsam çatlarım maçın devre arasında söylediler arkadaşlar Karşı Yakalılar’ın ikinci televizyonunda Akhisar lehine bir penaltı varmış ve kırmızı kart olmalıymış demişler ben görmedim. Size de aferin emirleri yerine getiriyorsunuz başka çareniz yok. Son olarak bugüne kadar 5 puan toplamış misafiri küçümseyenlere. Sezon başından beri Küçük Emrah kostümünü giymiş takımdan sadece 3 puan gerisinde Akhisar. Başka sözüm yok eğlenmeye devam liderliğe de...

son cümleleri güzel:asd:

Maç adına söylenebilecek ilk şey Sercan'ın (kolay bi gol atmış bile olsa) gol atmış olması. Böyle adamlar hazır olmalı ki yeri geldiğinde ligi, Türkiye kupasını emanet edebilesin.. Burak'ın gol atmış olması da onu bir hayli rahatlatacaktır. Maça dair söylenecek tek olumsuz şeyse şüphesiz Selçuk'un gördüğü karttı. Riera'nın kendisini sol bek olarak hissetmesi halinde Galatasaray'daki ömrü daha uzun olacak diye düşünüyorum ben. Hakan'a hala bir alternatif bulunamamışken buna mecburuz zira, daha devre arasına 12-13 hafta var.

bu mactaki tek kotu sey selcug'n 90 dk oyunamasiydi cok yipraniyor gecen yilda yanilmiyorsam tum maclarda oyunadi hata kupa maclarinda dahil biraz dinlenmeye ihtyaci var hele bu sene cok onemli CL maclarida varken mac olmus 3-0 zaten ne diye cikartmiyorsun ?

Üst Alt