STSL 12/13 H:5 | Galatasaray 3-0 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 23 Eylül - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:5 | Galatasaray 3-0 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 23 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Galatasaray 3-0 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 23 Eylül

güntekinle rıdvanın dediklerine ilk defa baktım şaşırdım danynin pozisyonu penaltı kırmızı kart diorlar. bunlar gibi at hırsızı herifler toplumu yanlış yönlendirior. hangi pozisyondan bahsedior bunlar.

Birde tepki almamak için ;

"ha 10 kişiylede yenerdi" diyorlar...

aslında ne hin oğlu hinler...

Lafı başka yere getireceklerde çekiniyorlar ...

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Galatasaray 3-0 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 23 Eylül

güntekinle rıdvanın dediklerine ilk defa baktım şaşırdım danynin pozisyonu penaltı kırmızı kart diorlar. bunlar gibi at hırsızı herifler toplumu yanlış yönlendirior. hangi pozisyondan bahsedior bunlar.

ridvan cok loser adam yahu yemin ediyorum

aslinda ridvana kizmamak lazim, tarafli baktigi icin maclara, objektif olamiyor

mesela kasimpasanin maciydi galiba, o mactan sonra cikti direkt hakem berbat dedi, direkt hakemle basladi,y ad abursa macimiydi, hatirlamiyorum. Birde bunud erken ruh hali o kadar degisik ki, aslinda cok sey söylemek istiyor, ynai belli ezilmis adam hakem yuzunden maci izlerken.

sonraki hafta fenerin maci oldu, topalin elle gol atigi mac, iste o macta "yalniz bugun hakemi cok begendim" diye girdi. Birde ruh hali öyle olumlu ki, kafasini kaldira kaldira cok iyidi diyor, kendisi farketmiyor bile yani ne hale düsüyor, daha gecen macta neler demis, simdi nasil diyor. Kaldi ki, bu macta en az o mactaki hakem kadar rezil bir hakem var, hatta bu macta adam elle gola tmis, direkt sonuca etki eden hakem var, sen cikmis bu hakemi cok begendim diyorsun, gs nin macindkai hakemi yerden yere vuruyorsun, hakem birde firat aydunus ...

gecen sene bir olay oldu, bizim mactan sonra ridvan konusuyor, hakemler niye ttarenada, kadikoyde, inönünde buyukleri hic yakmiyor, neden buyukler kendi evinde hakem yuzundne anadolu takimlara karsi puan kaybetmiyor hic, bu bir tesadüff mü, bana bu sezon bir tane hakem yüzünden anadolo takimlara karsi 3 büyük takimin puan kaybettigi maci say sana" diyor ridvann guntekine, guntekin direkt "Gs-antep maci Gs icin" "bjk icin gecen haftaki mac (manisaya karsi hakem yuznden puan kaybetmisti bjk, manisaydi galiba, yada mersin idi) sonr ageliyor sira fenere ama fener icin bir mac sayamiyor güntekin

ridvan göt oldu kaldi, tavuk gibi kaldi, ne diyecegini bilemedi, sonra nasil toparlasam diye ugrasti ama nafile.

yani hem inönünde, hem ttarenada hakem yuzunden macta kaybedilmis, puanda kaybedilmis, hemde sadece 1 degil, antep, sivas maci (kupa) vs 2-3 tane sayabiliyorsun ama kadiköyde bir tane bile mac sayamiyorsun hakem yuzundne fenerin puan kaybettigi anadolu takimlara karsi.

ridvan efendi bir gs macin ardindna cikiyor, neden hakem yuzunden gs anadolu takimlara karsi hic puan kaybetmiyor ttarenada acaba diye soru sormaya calisiyor ...

güntekin bence ok adam, ama bu ridvan acayip rezil bir herif.

---

Klasik Fenerli mantığı;

" Fener kaybetmişse hakem dünyanın en rezil hakemidir"

" Kazanmışsa ondan büyük , ondan iyisi yoktur "

" Tıpkı Fenerin kazandığı kupanın dünyada verilebilecek en değerli kupa olduğunun sanılması gibi..."

---

Klasik Fenerli mantığı;

" Fener kaybetmişse hakem dünyanın en rezil hakemidir"

" Kazanmışsa ondan büyük , ondan iyisi yoktur "

" Tıpkı Fenerin kazandığı kupanın dünyada verilebilecek en değerli kupa olduğunun sanılması gibi..."

ya sorun yok aslinda, ridvanin fenelri oldugunu, feneri tuttugunu herkes biliyor

ama sen bugun Gs macindaki hakeme salla, direkt konuy ahakemle basla

sonraki gun fener macindaki hakem icin, dünkü hakeme göre daha rezil bir perfromans ortaya koyan hakem hakkinda bu hakemi cok begendim diyorsun, niyetini, icinden gecenleri, böyle acik acik nasil gösterebiliyorsun, sonrada ben objektifim diyebiliyorsun?

ki, firat aydunus kötü perfromans ortaya koymus, hadi ok eyvallah

ama senin "yalniz hakemi cok begendim" dedigin hakem daha beter bir performans ortaya koymus, elle atilan gol var, iptal olmasi lazim, geri verilen pas var merte, geri pas sayilmasi lazim, ses yok. Yani direkt sonucu etkilemis hatalar bunlar birde. Sen bu hakem icin cok begendim diyorsun, dünkü hakem icin berbat diyorsun program basla rbaslamaz direkt konuya hakeme laf atarak basliyorsun.

bugunde direkt hakeme laf atarak basladi, penalti, kirmizi dedi.

ridvan cok loser adam yahu yemin ediyorum

aslinda ridvana kizmamak lazim, tarafli baktigi icin maclara, objektif olamiyor

mesela kasimpasanin maciydi galiba, o mactan sonra cikti direkt hakem berbat dedi, direkt hakemle basladi,y ad abursa macimiydi, hatirlamiyorum. Birde bunud erken ruh hali o kadar degisik ki, aslinda cok sey söylemek istiyor, ynai belli ezilmis adam hakem yuzunden maci izlerken.

sonraki hafta fenerin maci oldu, topalin elle gol atigi mac, iste o macta "yalniz bugun hakemi cok begendim" diye girdi. Birde ruh hali öyle olumlu ki, kafasini kaldira kaldira cok iyidi diyor, kendisi farketmiyor bile yani ne hale düsüyor, daha gecen macta neler demis, simdi nasil diyor. Kaldi ki, bu macta en az o mactaki hakem kadar rezil bir hakem var, hatta bu macta adam elle gola tmis, direkt sonuca etki eden hakem var, sen cikmis bu hakemi cok begendim diyorsun, gs nin macindkai hakemi yerden yere vuruyorsun, hakem birde firat aydunus ...

gecen sene bir olay oldu, bizim mactan sonra ridvan konusuyor, hakemler niye ttarenada, kadikoyde, inönünde buyukleri hic yakmiyor, neden buyukler kendi evinde hakem yuzundne anadolu takimlara karsi puan kaybetmiyor hic, bu bir tesadüff mü, bana bu sezon bir tane hakem yüzünden anadolo takimlara karsi 3 büyük takimin puan kaybettigi maci say sana" diyor ridvann guntekine, guntekin direkt "Gs-antep maci Gs icin" "bjk icin gecen haftaki mac (manisaya karsi hakem yuznden puan kaybetmisti bjk, manisaydi galiba, yada mersin idi) sonr ageliyor sira fenere ama fener icin bir mac sayamiyor güntekin

ridvan göt oldu kaldi, tavuk gibi kaldi, ne diyecegini bilemedi, sonra nasil toparlasam diye ugrasti ama nafile.

yani hem inönünde, hem ttarenada hakem yuzunden macta kaybedilmis, puanda kaybedilmis, hemde sadece 1 degil, antep, sivas maci (kupa) vs 2-3 tane sayabiliyorsun ama kadiköyde bir tane bile mac sayamiyorsun hakem yuzundne fenerin puan kaybettigi anadolu takimlara karsi.

ridvan efendi bir gs macin ardindna cikiyor, neden hakem yuzunden gs anadolu takimlara karsi hic puan kaybetmiyor ttarenada acaba diye soru sormaya calisiyor ...

güntekin bence ok adam, ama bu ridvan acayip rezil bir herif.

salman sen daha güntekini çözememişsin. o dahada sinsi bir adam. birisi kötü polisi oynarken digeri hemen iyi polis oluyor. rdvan bizi biraz överkende bu güntekin laf sokuor bize. bildim bileli böyle adam. sevmiyorum onuda. içten pazarlıklı. öyle göründügü gibi sakin biride degil o adam.

Rıdvanın yüzü bugün kızarmıştı içip çıkmış programa ,bizde kazanınca morali bozuldu :)

ridvan bizim bu ligi acik ara yapacagimizi cok iyi bildiginden, nerden olursa olayim saldirayim diyor.

ama konusmasina dikkatli baktiginizda satir aralarinda acik ara yapar diyor Galatasaray. sesi kisik kisik geliyor onu söylediginde. sIkIliyor daraliyor. :asd:

salman sen daha güntekini çözememişsin. o dahada sinsi bir adam. birisi kötü polisi oynarken digeri hemen iyi polis oluyor. rdvan bizi biraz överkende bu güntekin laf sokuor bize. bildim bileli böyle adam. sevmiyorum onuda. içten pazarlıklı. öyle göründügü gibi sakin biride degil o adam.

güntekin bize laf sokmiyor demiyorum, güntekin cok iyi bir bjk li, bunu herkes biliyor zaten

ama güntekin hem bize, hem fenere, hem bjkye laf sokuyor

ridvan ise öyle degil, ridvan objektifim diyor ama objektif olamadigini kendisi farkinda degil hic, iste yukarida yazdigimd etaylarda belli ediyor kendini, ne kadar objektif oldugunu gösteriyor

yani adam o kadar tarafli ki, farkinda degil ne kadar belli ettigini.

ayrica güntekin daha gecen sene son fb ts macinda ridvanla kavga etmis, sike diye bir laf sokmus mac sirasinda ridvana, o gun hatta cikmamisti %100 futbol programina,, hatirlasin.

iste bu kavga yuzunden cikmamis.

yani güntekin öyle yalaka biri degil diyorlar, sagi solu öyle cok oynmaz diyorlar

yoksa onu da bize haksiz yere laf sokarken, elestirirken gördüm ben, kiskandigini da düsünüyorum guntekinin bizi, Galatasarayi.

ama ridvan tam bir seytan

ona bu seytan lakabini kim takmis bilmiyorum ama cuk diye oturmus, cin gibi herif bu ridvan

ridvan bizim bu ligi acik ara yapacagimizi cok iyi bildiginden, nerden olursa olayim saldirayim diyor.

ama konusmasina dikkatli baktiginizda satir aralarinda acik ara yapar diyor Galatasaray. sesi kisik kisik geliyor onu söylediginde. sIkIliyor daraliyor. :asd:

zaten bu yuzden direkt hakemlerle baslamak zorunda hissediyor Gs nin maclarinda programi

5 hafta geride kaldi, ilk kasimpasa maci, bjk maci ve bu son macta direkt lafa hakem diye basladi

sonra biraz hafif olsun diye "Gs 10 kisi kalsaydida kazanirdi ama" diye ugras verdi ama belli, adama pis koyuyor bizim cikisimiz.

kasimpasa macinda bitimine 3 dk kala gol atmamiz adama o kadar koymus ki, direkt hakem diye basliyor konusmasina, yani cok belli.

umut o golü atmasa, heycanli, hareketli, enerji ile dolu bir ridvan olacak, seve seve konusaak, degerlendirecek maci, Gs ilk macta evinde puan kaybetmis, ohh ne guzel dime, keyfler ne yerind eolurdu dime.

ama o gol olunca adam ezilmis, geliyor programa "hakem" diye basliyor konusmasina.

yarin ridvani kasimpasada görürseniz sasirmayin

Dany'nin kale önündeki pozisyonunda ikisi de topa aynı anda topa vurmuyor mu, ben mi yanlış gördüm. Umut'un Manu maçındaki pozisyonuna benziyor ama orada eleman bir saniye kadar gecikip direk Umut'un bileğine dalmıştı.

Hamit düşmanı kuşların sesi kesilmiş :lol: durun daha 30 metreden golünü atsın Hamit, iliklerinizde hissedeceksiniz o şutu

rıdvan denen zatı dun kanalları gezerken ıkı dakıka sabredıp dınlıyım dedım manu macında basabas demıyorrum basabasa yakın oynadı Galatasaray dedı hemen kanalı degıstırdım gece gece kufur edıp bedavadan gunah kazanmayalım dıye:D

Yazık Muslera nerelere düşmüş :SS: Gerçek bir sevgilisi bile yok. O kadına ayar vermeyen kaldı mı bu camiada :asd:

530248_434672313258136_471432090_n.jpg

Arif reyiz.. :ayatollah:

oynamadan yendik.ama böyle düşünmemeli takım.her maç istekli arzulu oynamalıyız.sadece hamit,burak ve eboue'nin hırsıyla maçı aldık resmen.

artik ne ridvanin nede baskasinin dedigi umurumda degil.3 puani aldikimi? aldik.gerisini bosverin arkadaslar sinirlenmeye degmez bu pislikler icin.bunlarin kimin usakligini yaptiklari zaten belli

Maç tamamen beklediğim şekilde geçti. Beklemediğim şey ise Fatih Hoca' nın bu kadar çok rotasyona gitmesiydi.

Üst Alt