STSL 12/13 H:6 | Beşiktaş 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu | 1 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:6 | Beşiktaş 0-1 Sivasspor | Maç Sonucu | 1 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:6 | Beşiktaş 0-0 Sivasspor | Devre Arası | 1 Ekim

Şu Holosko denen adamdan 2 gol yedik ya olamaz böyle bir şey adam daha bir maçta hayatı boyunca 2 gol atamaz ulan Hakan balta :mad::mad:

Sivas hücuma çıkarken oyuncular birbirine acayip uzakta duruyor, bu şekilde nasıl gol atmayı düşünüyorlar çözemedim.

Şu Holosko denen adamdan 2 gol yedik ya olamaz böyle bir şey adam daha bir maçta hayatı boyunca 2 gol atamaz ulan Hakan balta :mad::mad:
sag ayagıyla vurup sol ayagına top çarptıran başka adam bulamazsın. hakan balta türünün tek örnegi. inşallah tez zamanda kurtulucaz bu adamdan.

sag ayagıyla vurup sol ayagına top çarptıran başka adam bulamazsın. hakan balta türünün tek örnegi. inşallah tez zamanda kurtulucaz bu adamdan.

Abi bu adam birden nasıl çöktü anlamadım ben 4.5 sene önce defansif olarak çok çok iyiydi,bazı maçlarda da puan getiren goller de atmıştı.Ne oldu da bu hale geldi bu adam.

Abi bu adam birden nasıl çöktü anlamadım ben 4.5 sene önce defansif olarak çok çok iyiydi,bazı maçlarda da puan getiren goller de atmıştı.Ne oldu da bu hale geldi bu adam.

Bak Kardeşim bizde 3 tane Sol bek var.. Hakan , Kadir , Balta ..

Hakan : Bir Galatasaray Sol beki gibi oynayıp formanın hakkını veren futbolcu.

Kadir : Takıma yeni transfer olmuş uyum sorunu yaşayan bir sol bek.. Gelişme gösterebilir.

Balta : Evlerden IRAK...

artik bu kadin taraftardan biktim yaa...oofffff hic zevk vermiyor arkadas..

Erman bugun salayacak gorun bakin :D

valla ne oldugunu bilmiyorum ama herkesi kanser ettigi kesin. benim gözümde sabriden bir farkı yok. servet sarp sabri gibi adamlardan kurtulduk 1 tek bu kaldı. ben 2 sene önce karpaty liviv maçında 90 metreden gelen topun sırtına çarpıp bizi elendirdiginde üstünü çizmiştim. geçen sene onun açıklarını hep emre kapattı.

birde şu kadın taraftarları biri sustursun kardeşim spikerle birlikte hiç çekilmiyor.:eek:

Cevap: STSL 12/13 H:6 | Beşiktaş 0-0 Sivasspor | İkinci Yarı | 1 Ekim

şeyhşumudur nedir. tam bir mal. 3 e 2 yakalamışsın topu beşiktaşlıya attı. çapsız:mad:

valla ne oldugunu bilmiyorum ama herkesi kanser ettigi kesin. benim gözümde sabriden bir farkı yok. servet sarp sabri gibi adamlardan kurtulduk 1 tek bu kaldı. ben 2 sene önce karpaty liviv maçında 90 metreden gelen topun sırtına çarpıp bizi elendirdiginde üstünü çizmiştim. geçen sene onun açıklarını hep emre kapattı.

birde şu kadın taraftarları biri sustursun kardeşim spikerle birlikte hiç çekilmiyor.:eek:

Mute yapıp izliyorum ben maçı. :lol:

Cevap: STSL 12/13 H:6 | Beşiktaş 0-0 Sivasspor | İkinci Yarı | 1 Ekim

hakem bjk gol atmasi icin ellinden geleni yapiyor verdi ince faullar ile kritik yerlerden

Üst Alt