STSL 12/13 H:7 | Trabzonspor 1-0 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 5 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:7 | Trabzonspor 1-0 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 5 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:7 | Trabzonspor 1-0 Kasımpaşa | İkinci Yarı | 5 Ekim

Onur müthiş çıkardı bırakmaz artık kolay kolay formayı yedek kaleci koleksiyonu yapan avcıyada kapak olsun.

onur zaten vermemisti ki formayi..

sakatlandigi icin vermek zorunda kalmsiti, tolgada iyi degerlendirdi sansini, sonra ona ayip olmasin diye yedege cekmiyordu senol hoca onu.

ama tam zamaninda sakatlandi o da, böylec eonur formasina kavustu

onur zaten vermemisti ki formayi..

sakatlandigi icin vermek zorunda kalmsiti, tolgada iyi degerlendirdi sansini, sonra ona ayip olmasin diye yedege cekmiyordu senol hoca onu.

ama tam zamaninda sakatlandi o da, böylec eonur formasina kavustu

evet biliyorum kim alırsa bırakmıyor zaten formayı sakatlanan kadar ikiside çok iyi kaleci ama Onur bana göre daha bir başka iyi.

Trabzon da bizim gibi pozisyona giriyor ama çok rahat harcıyor farka giderdi bu maç..

Trabzon'u izleyesim gelmiyor, seyirci yok zemin berbat, futbol vasat.

Uzun zamandır böylesine zevksiz amaçsız ne olduğu belirsiz bir maç izlememiştim teşekkür ediyorum 2 takımada.

Cevap: STSL 12/13 H:7 | Trabzonspor 1-0 Kasımpaşa | M.S | 5 Ekim

20121005.205742_TRB558_1917552.jpg
:D:D:D

Cevap: STSL 12/13 H:7 | Trabzonspor 1-0 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 5 Ekim

Ben Trabzonsporun ligin ikinci yarısında daha iyi olacağını düşünüyorum,6 maçta 3 gol yediler ki bu bence çok iyi bir istatistik.Takım savunmaları gayet iyi.Tamam zevk vermiyorlar,çok pozisyona girmiyorlar ama mücadele ediyorlar.Eğer Soneri kazanırsa Şenol Güneş daha iyi bir takım olacaktır,devre arası transferlerle daha renkli hale gelecektir.

Üst Alt