STSL 12/13 H:8 | Gençlerbirliği 3-3 Galatasaray | M.S | 19 Ekim - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:8 | Gençlerbirliği 3-3 Galatasaray | M.S | 19 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:8 | Gençlerbirliği 3-3 Galatasaray | M.S | 19 Ekim

Hala çok sinirliyim Emre'ye yahu orada sinirlendin faul yaptın ne oldu sinirin geçti mi? Ulan ne kadar gereksiz oyuncular var şu takımda haftaya bu adam yerine Riera ve ya Yekta oynamazsa Fatih hocanın da adaletli davrandığına inanmayacağım.

emre bunu hep yapiyor bi insan bu kadar mi gereksiz zaman gereksiz yerde faul yapar...

Oyunu bir türlü sogutamiyoruz. Hep saldiriyoruz,

en büyük yanlisimiz bu.

Ve Emre Colak.. Lütfen ama lütfen su kornerleri sen cekme artik.

Tamam anladim, topu kaleye kadar yetistirebiliyorsun, ve kalecinin kucagina teslim ediyorsun.

Ama gerek yok baskasi kullansin su duran toplari.

Sabrin sutlarindan kurtulduk derken, simdi de sen ciktin basimiza...

beyin yok emre de.futbol zekası cok zayıf.2.yarı önüne bir top aldı solda balta bomboştu kaleye vurdu eski açığa gittitop

bu cocuk simardi havalara girdi birkac mac yedek otursun akli basina gelir bu böyle olmaz artik... sutlarina diyecek laf bulamiyorum artik insanin her vurdugu tribüne mi gider kardesim sabri abisinle fazla takiliyor galiba...

bu cocuk simardi havalara girdi birkac mac yedek otursun akli basina gelir bu böyle olmaz artik... sutlarina diyecek laf bulamiyorum artik insanin her vurdugu tribüne mi gider kardesim sabri abisinle fazla takiliyor galiba...

3 liralık topçuya 5 liralık değer verilirse şımarır tabi emrede değil suç sen süperstarsın diyenlerde

her gecen gun futbolumuz dibe vuruyor bunu tek nedeni var,futboldan anlamayan yoneticiler ve en onemlisi futbolu sadece PARA icin oynayan turk futbolculari,biz profesyonellin ne oldugunu bilmiyoruz cunku biz parayi seviyoruz,para insani bozar ama ingiltere,ispanyada vi diger ulkelerde bozmuyor,Messi,Ronal trilyoner adamlar ama mesleklerin saygi duyup her maca ayni ciddiyet onur ve gururla cikiyorlar ya biz,Hamit-2.900.000 senelik pes amator gibi oynuyorsun,Burak 2.700.000 ruhsuz,isteksiz Pesss,Melo 3.000.000 yuhhh artik ve biz normal isciler 1.200TL,ama seviyorum aslani seviyorum sari kirmizili renkleri ne yapayim,ben dun aksamki ilk yariyi seyrettim ya aldigim 1.200TL,gurur duyuyorum ve cocuklarima onurlu bir sekilde ekmek goturuyorum,aldiginiz paralar haram olsun,bir sozde Terim adalet herkes icin gecerli adaletli davranki Arenada seni islilamayalim,gercekten cok uzgunum.

bu sene bu takim'dan birsey olmaz, boyle devam ederiz. 2-3 bitiririz. gecen sene, butun oyuncularin formu zirve yapmisti. bu sene 1-2 tanesi yapsa sansliyiz.

Cevap: Ynt: STSL 12/13 H:8 | Gençlerbirliği 3-3 Galatasaray | M.S | 19 Ekim

Skor ne olursa olsun saldırmak olabilir mi? Hadi saldırırsın da dengeli saldırırsın, kimse de beni Fatih hoca düşmanı zannetmesin ama son haftalardaki puan kayıpları biraz da onun yüzünden.

renkdaş, biz galatasarayız SB Elaziğ değil.. tabii ki saldıracağız önde oynayacağız... ;) bu sayede 96-200 arası başarılı olduk ve UEFA'yı aldık..

Macı seyretme fırsatı bulamasamda skor ne olursa olsun takımın ve hocanın arkasında durmak gerektiğine inanıyorum. Sakatlıklar, formsuzluk, cezalar derken mutlaka bir yerde takım oturcak. Böyle devam edecek hali yok. İşte bahsettiğim takımın oturma sürecine kadar lider olarak veya en az kayıpla girersek yine sampiyon oluruz.

Galatasaray Cluj maçını kazandığı taktirde düzelir, ama o maçta alınacak beraberlik veya yenilgi sıkıntıyı arttırır.

Üst Alt