STSL 12/13 H:9 | Fenerbahçe 1-3 MP Antalyaspor | Maç Sonucu | 29 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:9 | Fenerbahçe 1-3 MP Antalyaspor | Maç Sonucu | 29 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:9 | Fenerbahçe - MP Antalyaspor | 20.00 | 29 Ekim

Ya Antalya ya ibb son dakidada cümbğr cemaat saldırmıştıda kontradan 4-1 pozisyonda yemişti o golün legalliğine hiç inanmadım.

fener yine klasik oyununu oynar. 85 dakika oyunu kendi sahasında kabullenerek oynar, kadroları ona musait çunku. zaten oyunu rakip sahaya yıkmaya falan kalkarlarsa tita-assiati, isaac falan kevgire çevirir bekir-hasan ali-serdar kesimal'lı defans hattını.

Adamlar kötü oynayarakta yeniyorlar, kendi evlerinde zaten bal akıyor her yerinden.

Bunlari birleştirince f5 yenilmez gibi geliyor bana.

Berabere kalırlar.Egemen yok.Kafa golüde atamazlar :)

antalyanın aıssatı dıarra ısaac tıta dortlusu cok etkılı olmaya basladı bugunde cok ıyı ataklar beklıyorum ınsallah ama sıkebahcenın kadıkoy balı ortada beraberlık guzel olur

ya bi kere de şu anadolu takımları korkak oynamasın la. 1 gol yiyince maç bitiyo onlar için. fener karambolden vs 1 gol atacak yine üzerine yatacaklar. halbuki antalya adam gibi oynasa 2-0 bile geriye düşse 4 tane sallayabilir şu fener'e. seyirci baskısı vs gibi bir şey de yok

Antalya yensin. Fenerle yarışacağımıza onlarla yarışalım.

Fener ile aramizda 5 puan fark var, beraberlik olsa bile yeter.

Re: STSL 12/13 H:9 | Fenerbahçe - MP Antalyaspor | 20.00 | 29 Ekim

Karadayıyımı izlesem yoksa şikecilerin maçınımı izlesem yoksa basket maçımızımı izlesem diye düşündüğüm anda, telefon acı acı çaldı ve akşam işe gideceğimi öğrendim. Şansa bak be arkadaş. Gitti dizi ve basket maçımız :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

antalya bi beraberlik hatta galibiyet çıkarabilecek güçte bence ama şifo hiç güven vermiyor.

02 çifte şans denicem galiba. kendime hakim olamıyorum. :eek:

antalya ilk golü atıp öne geçebilirse en azından 1 puanı koparır bence. fenerde antalyanın süratli adamlarına karşılık verebilecek tek bi adam bile yok. ilk gol çok önemli.

Üst Alt