STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:9 | Galatasaray 3-0 Kayserispor | Maç Sonucu | 27 Ekim

Haftalardır diyorum Yekta oynasın diye.Bugün maça girerken ismini duyduğumda çok sevinmiştim hakkını verdi utandırmadı bizi.

Daha fazla gol atmalıydık bu arada 3 gol son haftaların açısını çıkartmadı bende:asd:

Şindi biri çıkıp Burak oynamasaydı 6 ayardık o oynadı diye 3 gol attık derse şaşarmam.Burak sende her maçta gol atma be koçumki seni daha çok eleştirsinler.

Tebrikler takımımıza 8 lik maç 3 de kaldı ona üzüldüm . Burak iyi hoş ama çok gol kaçırıyo biraz daha çalışması lazım bu konuda

4 pozisyona girdi Burak benim saydığım.Birinde ofsayt.Birinde korner olması gerekirdi.Defansın ayağına çarpmıştı top.Yoksa gol oluyordu.Biri gol oldu.Biri de fena kaçırdı.

Maçtaydım kazanmak çok güzel yekta iyi oynadı en az 6 olacak maç 3 de kaldı neyse önemli olan kazanmaktı inş çıkışa geçtiğimiz maç olur...

Yeni serinin ilk maçı olacağını söylemiştim , İnşallah öyle olacak kendimize geliyoruz bu maç Selçuk , Yekta , Riera , Eboue , Burak , Hamit ve Umut'u yeniden kazandığımız maç oldu.

Ayrıca Umut 7 , Burak 6 gol ile gol krallığında yarışıyorlar 7+6 = 13 Fenev'in attığı gol sayısı 10 yani Burak ve Umut , Fenev'den çok gol atmış :D

Artık yekta oynamalı , engin döndüğünde oda forma şansı bulmalı . Melo ,amrabat ,hamit beni çıldırtıyo bir an önce düzelmeleri lazım yoksa onlara yol gözükür

maçtan geldim tribünlerin doluluk oranı fena değildi kaç bin kişi gelmiş?

neyse kayseri zaten güçsüz takım tabi bizde de öyle bir şans var ki küme düşen takım bile real oluveriyor :) umarız takımın iyi yolda olduğu bir geri dönüş maçı olur. Ölü toprağı ve şansızlık gitsin artık !

Vallahi 8 lik maç 3 de kalmış üzüldüm averajı düzeltirdik:)

Kayserispor İstanbul'da atak futbol oynamanın bedelini ağır ödedi. Oyuncu değerlendirmek için doğru maç olduğunu düşünmüyorum. Bizim açımızdan

en büyük artısı Fatih Hoca'nın Yekta'yı fark etmesi oldu.

Yekta bugün kusursuzdu diyebilirim..

Çok beğendim..

Takım iyiydi ama Kayserinin gerçekten bitik bir takım olduğunu da söylemeden geçmeyelim..

İyi oldu moral 3 puanı hasrettik hakkaten..

Galibiyet yanıltıcı olmasın, defansif sıkıntılarda hiçbir değişiklik yok. Hala aynı tas aynı hamam. Takımın gol pozisyonuna girmede zaten sıkıntısı yoktu. Her maç ortalamanın epey üstünde pozisyona giriyor. Bazen bugünkü gibi atıyor kazanıyor bazen de Şampiyonlar Ligi maçlarında olduğu gibi atamıyor kazanamıyor. Ama bugün Kayseri pastırma gibi çıkınca verilen pozisyonlar pek sıkıntı yaratmadı. Tamam bazı şeyler bir anda değişmez. Zamanla zaaflar kapanır. Ancak Galatasaray defansif disiplini ilk maçta nasılsa hala aynı. İyiye doğru bir yönelim, olumlu gelişmeye rastlamıyoruz. Bence yegane sorun savunma oyuncularında değil takım savunması rezil durumda. Savunma en ileriden başlar. Ama Galatasaray'da hemen hemen hiçbir futbolcu takım savunmasına yardım etmiyor. Herkes kaçak dövüşüyor. Böyle olunca da rakip elini kolunu sallaya sallaya ceza sahası önüne kadar geliyor.

Üst Alt