STSL 12/13 H:9 | Kasımpaşa 1-3 Beşiktaş | Maç Sonucu | 26 Ekim - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:9 | Kasımpaşa 1-3 Beşiktaş | Maç Sonucu | 26 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:9 | Kasımpaşa 1-3 Beşiktaş | M.S | 26 Ekim

iyi oldu şotayı ordanda kovsunlar mahvetti kayseriyi :tiphat:

İyi giden bi takım vardı sen git hocasını değiştir mallık bu ya ,işte böyle beter olursunuz

Sota show devam ediyor . Yoldan gecen adami al Sota kadar mahvedemez hic bir takimi .

Şota'nın ne suçu var kabahatli %100 Kasımpaşa yönetimi. Heriflerde ne akıl var ne izan.

Cevap: STSL 12/13 H:9 | Kasımpaşa 1-3 Beşiktaş | Maç Sonucu | 26 Ekim

Fernandess istikrarlı olucağını bilsem gelsin derim.. Çok iyi şuan .

Şota geldiğini belli ediyor. :asd: Bir kaç hafta sonra Kasımpaşa daha da aşağı sıralara düşer. Şota'yı getirmekle çok büyük ahmaklık ettiler, buna da katlanacaklar şimdi.

oğuzhanımı beğendiniz merak etmeyın bjk ferrari darbesınden sonra kayuma devredilir yakındır ucuza alabılırız :D

Kaliteli top oynuyor Beşiktaş bunda Fernandes'in katkısı inkar edilemez. Adam bir harika. Olağanüstü.

Bizimkiler şu adama baksın nasıl orta açılacağını ortanın pata küte topu ileri şişirmek olmadığını öğrensin.

Biz kornerlerin bile içine ediyoruz. Yeminlen kornerlerde defansın ileri çıkmasını istemiyorum artık. Biliyorum takımımı.

Fenerde Cristian Beşiktaş'da Fernandes iyi orta açıyor. Bizde de orta açmaya Emre gidip Hakan ile paslaşıyor. :msg:

Metin Diyadinin suçu neydi de gönderildi takımın başından. Yazık vallahi yazık harcanan milyonlara yazık.

Oguzhan'i biz niye almadik soruyorum? Selcuk ve Melo'nun bir tane adam gibi yedegi yok. resmen Emre oynuyor orda. saka gibi.

Bakıyorum beşiktaş kıytırık bir maç alınca herkes beşiktaşın kedi köpek topçularını övmeye başlamış. Beşiktaş'ın ligi ilk 10'da bitirmesi büyük başarı olur.

Bakıyorum beşiktaş kıytırık bir maç alınca herkes beşiktaşın kedi köpek topçularını övmeye başlamış. Beşiktaş'ın ligi ilk 10'da bitirmesi büyük başarı olur.

Onu besi bilmem ama adamlarla aramizda 3 puan fark var oda bir mac fazlasiyla .. okadar da kötu degiller .

Oguzhan'i biz niye almadik soruyorum? Selcuk ve Melo'nun bir tane adam gibi yedegi yok. resmen Emre oynuyor orda. saka gibi.

Alınabilirdi aslında ama zaten o bölgede elimizde Yekta , Furkan , Ceyhun var gibi görünüyordu , zaten sezon sonu veya devre arası Fatih Hoca oraya da müdale eder en azından bir Alper Potuk transferi gelir , sezon sonu da Soner Aydoğdu için girişimde bulunuruz ohh mis :)

Alınabilirdi aslında ama zaten o bölgede elimizde Yekta , Furkan , Ceyhun var gibi görünüyordu , zaten sezon sonu veya devre arası Fatih Hoca oraya da müdale eder en azından bir Alper Potuk transferi gelir , sezon sonu da Soner Aydoğdu için girişimde bulunuruz ohh mis :)

Defans öluyken , ortasahaya 100 tane messi koysan tinnnnnn diye ses cikar

Ağustos'un başından beri diyordum buralarda. Beşiktaş bir şey kaybetmedi, kazanabilir. Ki kazanma yolunda emin adımlarla yürüyor. Fenerbahçe'den, Trabzon'dan daha iyi futbol oynuyor.

Üst Alt