STSL 13/14 H:1 | Beşiktaş 2-0 Trabzonspor | M.S | 18 Ağustos - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:1 | Beşiktaş 2-0 Trabzonspor | M.S | 18 Ağustos

Maçı 90 dk izledim. Bjk'yi hemen göklere çıkardılar. Gollerden başka net pozisyon yok maçta. Bu sene de Bjk yi çok genç, çok koşuyor, gelecek var yalanları ile şişirirler. Trabzon bildiğimiz Trabzon. Maçın ilk yarısı uykum geldi. Bu arada bu Volkan Şen futbolcu ya kendime kızıyorum valla.

O bu değil de şu Gökhan Töre'ye anlam veremiyorum bizde olması lazımdı bu adamın kariyerini bu kadar kötü mü çizer insan

Şu çuvalı da Muslera yerine yakıştıranlar vardı ya ben ne diyim?Şimdi de G. Töre hastalığı başlamış hem de ilk resmi golünü attı diye :2aloh1:

beşiktaşı geçen sene şampiyonluk yarışında tutamayan en büyük etkenlerden biri kaleci sorunuydu. tolgayla bu sorunu ortadan kaldırdılar. tolgayı bazen izlerken cech i izliyormuşum gibi oluyor.

beşiktaşı şampiyonluk yarışında tutarsa tolga tutar.

Nolmuş beyler bejeke şampiyon mu oluyomuş :D İlk yarıyı izledim o kadar dayanabildim tıpkı Fener maçında olduğu gibi biraz tempo biraz sistem oynayan takım bu ligde herkesi alt edebilir oynadıkları hiç bir şey yok o goller gelmeyedebilirdi bi baskı sonucu olmamış Trabzon sahada var mıydı o da ayrı bir muamma.

Maçla ilgili iki şeye değinmek istiyorum. Keşke Olcay Şahan ile Gökhan Töre'yi elden kaçırmasaydık. Özellikle Olcay mükemmel bir rotasyon oyuncusu olabilirdi. Diğer konu ise çok büyüksün ÇARŞI, çok. Helal olsun size.

dünkü maçı 90 dakika seyrettim. bjk de tsde bize rakip olacak takım değiller. ancak bjkde geçen senden buyana 2-3 önemli fark var. 1.si oyun sistemleri çok farklı. kodamanın feneri gibi oynuyorlar. 90 dakika sabırla bekleyip iyi kapanıyorlar. gücünün bilincinde oynuyor. bu sistem anadolu maçlarında sıkıntı yapabilir ama görecez bakalım. 2.si tolgayı alarak 1 gömlek yukarı çıktılar. tolga>> onur dur bana göre. onur her sezon kapattığı köşeden tonla gol yiyor hiç beğenmiyorum. atiba savunmaya güç katmış. trabzonun hücum gücü fazla olmasada orta sahada geçen seneki boşlukları vermiyorlar. bana göre bjk geçen senden bir tık daha iyi bir takım. bize rakip olup olamayacağı tamamen bize bağlı :) trabzona gelince. volkan ö..zünden kurtulmadan takım olamazlar. olcanıda sol bekte beğendim, seneye bizede düşünebiliriz :)

Gökhan Töre maçta attığı gol dışında nasıldı iyiyse ve formunu devam ettirirse sezon sonu alabiliriz , kiralık zaten Beşiktaş'ta ve Beşiktaş'ın o opsiyonu kullanacağını hiç sanmıyorum ben.

İyi bir rotasyon oyuncusu olur Gökhan Töre.

Beşiktaş Trabzon maçı verileri. Beşiktaş'ın yaş ortalaması 27.3 En genç oyuncu Dentinho 24 yaşında. Trabzon'un yaş ortalaması 26.2 En genç oyuncu Zeki 21 yaşında. Mustafa Reşit Akçay, beni çok şaşırttı. Olcan'ı sol bek oynatacağına tut sokaktan bir adam çevir onu oynat. Colman artık olmayacak, gönderilmesi gerek. Soner, Adrian, Yusuf ( Volkan,Aykut Akgün, Colman, Alanzinho) bu oyuncuların yerine oynamalıydı.

gökhan kariyerinin ilk golünü atmış şaşırdım açıkcası :D

olcaya gelirsek ümit karan ilhan mansız gibi orta seviye gurbetçiler nası diyelim bir mesut özil seviyesinde görürmeyen almanya'da ama Türkiye'ye gelip başarı sağlayan hatta efsaneleşen oyunculardan biri olucak gibi olcay bu performansıyla...

Üst Alt