STSL 13/14 H:1 | Galatasaray 2-1 Gaziantepspor | M.S. | 19 Ağustos - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:1 | Galatasaray 2-1 Gaziantepspor | M.S. | 19 Ağustos

12.02.2011

Gaziantep-Galatasaray maç kadrosu

Robinson Zapata

Lucas Neill

Hakan Balta

Serkan Kurtuluş

Sabri Sarıoğlu

Servet Çetin

Lorik Cana

Emmanuel Culio

Colin Kazım Richards

Bogdan Stancu

Anıl Dilaver

İlk 11 Değeri - 40.700.000 Euro

19.08.2013

Galatasaray-Gaziantep maç kadrosu

Fernando Muslera

Aurelien Chedjou

Hakan Balta

Semih Kaya

Emmanuel Eboue

Felipe Melo

Hamit Altıntop

Selçuk İnan

Wesley Sneijder

Didier Drogba

Burak Yılmaz

İlk 11 Değeri - 109.250.000 Euro

vizyon meselesi bu başka birşey değil. kimileri diyor ya stad oldu artık para akıyor, yani adnan polatta başımızda olsaydı böyle olurdu falan filan. hadi oradan. en büyük iki şansımız; fatih terim ve avrupalı vizyonuna sahip bir başkanımızın olması. para mara hikaye. fenerde para vardı da ne oldu 10 senedir.

12.02.2011

Gaziantep-Galatasaray maç kadrosu

Robinson Zapata

Lucas Neill

Hakan Balta

Serkan Kurtuluş

Sabri Sarıoğlu

Servet Çetin

Lorik Cana

Emmanuel Culio

Colin Kazım Richards

Bogdan Stancu

Anıl Dilaver

İlk 11 Değeri - 40.700.000 Euro

19.08.2013

Galatasaray-Gaziantep maç kadrosu

Fernando Muslera

Aurelien Chedjou

Hakan Balta

Semih Kaya

Emmanuel Eboue

Felipe Melo

Hamit Altıntop

Selçuk İnan

Wesley Sneijder

Didier Drogba

Burak Yılmaz

İlk 11 Değeri - 109.250.000 Euro

Engin Cetinalp

file.php

Re: STSL 1.HF : Torku:3 - F.Bahçe:2 / G.Saray - G.Antep

Şu Gs'yi evire çevire, döve döve yeneriz. Onlardan daha iyi takımız. Yeter kî şansız sakatlıklar yaşamayalım..

Engin Cetinalp

file.php

Re: STSL 1.HF : Torku:3 - F.Bahçe:2 / G.Saray - G.Antep

Şu Gs'yi evire çevire, döve döve yeneriz. Onlardan daha iyi takımız. Yeter kî şansız sakatlıklar yaşamayalım..

burdaki olay tamamen bu maçla alakalı.su maçı bu hale getirmeyeceksin.4-5 yapıp bitireceksin.şimdi rakipler yenebilme ihtimalini düşünüyorlar.ama 2-3 hafta 3-4 salla bak ozaman nasıl başlıyorlar maça.

Kanat kanat kanat. Zaman varken halledin su isi. Bu sistemde isimiz zor.

Ne yalan söyleyeyim, ben Chedjou´yu cok tutmadim. Lider mider dediler, Dany´den farki yok bence.

Bosuna yabanci kontenjani acikcasi. Aykut Demir´i alip oynatsan, en az bu kadar oynar bence.
bu maçta 1 pozisyon dişinda iyi oynadi. 2-3 gollük topu kesti. benmi yanliş maç izledim bilmiyorum ama bu adami danyle bir görenlere bitiyorum.

burdaki olay tamamen bu maçla alakalı.su maçı bu hale getirmeyeceksin.4-5 yapıp bitireceksin.şimdi rakipler yenebilme ihtimalini düşünüyorlar.ama 2-3 hafta 3-4 salla bak ozaman nasıl başlıyorlar maça.

yok abi bunlar maç önceside aynisini diyor. bencede 4-5 yapacanda biz 3 ten fazla gol atarsak bitecez herhalde. bu sistemde bu takim beklemeye geçemez. yapamiyor. o sistemin hakkini vericen. 2-0 dan sonra bence drogba çiqip tek forvete geçseydik bu duruma gelmezdi olay.

Beyler bu fener emenikeyi nasil oynatti. 11 yabancilari var su anda. 1 iyle sozlesme fesh etmeden nasil emenikeye lisans cikarttilar ?

Hmm pardon holmene lisans cikarmamislardi demi dogru

Resmen güle oynaya 5 atacağımız maçta zorla kazandık açıkçası takımın konsantrasyonunda ciddi şekilde sorun var,iki yılın şampiyonu sezonun ilk maçında çok daha iyi bir futbol oynamalıydı..Yakışmadı bize umarım haftaya çok daha iyi bir futbol oynarız..

Ben merak ediyorum kadroyu ve dizilişi... İlk hafta sürprizlere gebe. Hiç bir takımı tam olarak bilmiyoruz. Ama dün geçmiş maçların özetlerini izledim. Antep ile oynadığımız bir çok maç 2-1 bizim galibiyetimizle bitmiş. Bu maç da 2-1 bizim olur sanırım...

Skor oynasaymışım keşke maç için :)

Akşamki maç için söylenecek çok fazla iş yok. Genelde son 20 dakikayı hatırlıyoruz ve bu yüzden çok kötü oynadığımızı düşünüyoruz. Evet son 20 dakika kötü oynadık. Bunun en büyük sebebi 2-0 dan sonra çok pozisyon buldukça lakayt bir şekilde oynayan oyuncularımız ve gol yedikten sonraki panikleridir. Bunun dışında Hamit dışında vasatın altında oynayan oyuncu görmedim ben.

Tek forvet, çift forvet olayına gelince de, bir takımda Burak ve Drogba gibi iki oyuncun olunca çift forvete biraz mahkum kalıyorsun. Ayrıca kanatta oynayabilecek yerli kaliteli oyuncuların yok. Arda ve Frei ikilisini takıma kazandırmış olabilseydik, bu dizilişle daha rahat oynayabilirdik sanırım.

Hakan Balta, sanılanın aksine çok verimli oynadı dün akşam... Eboue'de görmeye alıştığımız kanat bindirmelerini Balta'da gördük dün akşam. Biraz da yetenekli olabilse iki gol fırsatından en az birini gol olarak değerlendirebilirdi.

İlk hafta olmasından dolayı, ayrıca sıcak ve nemin fazla olmasından dolayı bu oyun ve bu skoru kabullenmek gerektiğini düşünüyorum. 60. dakikadan sonra oyundan düşmeleri gayet normaldi.

2.Yarı tek kale oynadıgımız bir macta,rahatca farka gidebilecekken(antep artık fark yiyecegini kabullenmis) cok ağır oyunumuz yüzünden hic posizyona giremedik ve antep'i maca ortak ettik.

Avrupa'da ve Derbi macları ile derbi zorlugundaki Anadolu maclarında,bu ağır futbolumuz başımıza büyük iş açabilir.

Ne olursa olsun Galatasaray gibi bir takım oyunu bu kadar da rölantiye almamalı ve rakip kalede etkili olmak icin daha hızlı oynamalıdır.

Hızlı futbol oynayamadıktan sonra 90 dakika tek kale oynasan boş..

agirlik selcuk ve hamit yuzunden cok kotuler

rakip yenilgiyi kabullenmisti 2. golden sonra cok caresizdi

o maci bu hale getirmek rezillik

{BENCE}

2-0 olduktan sonra maç biraz halı saha maçına döndü olay. Bizimkiler fazla umursamadan tribünlere yönelik hareketler yaparak maçı almaya çalıştı. Laubali bir şekilde oynamanın sonucu 2 puanın elimizden gitmesi olabilirdi. Neyse ki bu şekilde olmadı. Ama Fatih Terim'in bu konuya bir çözüm bulması gerekiyor.

96-2000 sezonları arasında takım iki farkı buldu mu farka gitmek için daha çok uğraşırlardı. Çoğu maç 4,5 olurdu

Fener maçında da aynısı oldu millet bizden fark beklerken biz maçı nasıl zora sokarızın hesabındayız...Sow'un direkten topu gol olsa ve dün Melonun son anda vurduğu ters kafa gol olsa bugün çok farklı şeyler konuşurduk... Saçma sapan bir şekilde güle oynaya giden maçlarımızı riske atıyoruz umarım bir an önce bu sorunumuzu aşarız...

antep çok hafif geldi aslında. bizimkiler maçı hafife almasalardı maç 5likti. sonradan biraz stres oldu takım. bun da muhammet demirin oyuna girmesi de etkili oldu. çocuk baya bi yetenekli.

emirates cup ve super cup bizimkilerin maça konsantrasyonunu etkiledi.

Hükümet ve köpekleri Terim'in peşini bırakmalı.Mustafa Denizli,Şenol Güneş gibi isimler boşta.Gidip bu ve benzer isimlere yoğunlaşsınlar.Hoca'nın da çıkıp bugüne dek haklı bir şekilde yüklendiği tüpçü federasyonuna ve başındakilere alenen ret cevabı vermesini bekliyorum.6+0+4 saçmalığından sonra şimdi de bu şekilde karıştırmak istiyorlar bizi.

Üst Alt