STSL 13/14 H:1 | Galatasaray 2-1 Gaziantepspor | M.S. | 19 Ağustos - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:1 | Galatasaray 2-1 Gaziantepspor | M.S. | 19 Ağustos

Yalnız Engin oyuna girinceye kadar takımın dikine oynayıp dikine dripling yapmaması çok göze çarpmıyordu.Yalnız Engin oyuna girince bu apaçık belli oldu.Takım bazen kaplumbağa hızında oynuyor.Umarım buna tez zamanda çare bulunur..

Hamiti birisinin uyandırması lazım. Yada, 1 hafta izin versinler çocuk dinlensin, uykusunu alsın gelsin. Bir problem var bu çocukta..

var cok net, hic kendine gelemedi, istanbulda yerlesemedi heralde,bilmiyorum, bildigimiz bayern munchedeki hamit degil cok belli. ama bu durumda hoca hamiti yedekde birakmali, takima hic faydasi yok, bi kac hafta sonra tekrar girer.

Fatih Terimin kenarda olmayisi ve oyuncularin 2-0 dan sonraki silik oyunu beni gercekten cileden cikarti..

Hoca faktoru cok onemli..4-5 gol atacagimiz maci ne hale getirdiler..

Neyse sezonun ilk maci diyelim ve insallah birdaha gormeyiz boyle birsey.

Maçın verileri G.Saray'ın yaş ortalaması 28.8 En genç oyuncu Semih Kaya 22 yaşında. G.Antep'in yaş ortalaması 26.9 En genç oyuncu Taşkın Çalış 20 yaşında. G.Saray rahat kazanacağı maçı zora soktu. Muslera: Mükemmel Eboue: Bu formu ile yabancı sınırına takılabilir. Chedjou: Oynayarak uyum sağlayacak. Semih: Defansın liderliğini ele alıyor. Hakan: Formunun zirvesinde. Melo: İyiydi. Hamit: En olumlu sarı kart gördüğü pozisyondu. Selçuk: Onsuz, Anadolu takımına dönüyoruz. Sneijder: Müthiş Drogba: Alkışı hak ediyor. Burak: Basını kafana takma Kral. Emre Çolak: Beklenen performans değil. Topu ayağında çok tutuyor. Yanlış yerlere veriyor. Erman: Fikir sahibi olamadım. Engin: Formda bir Engin'e ihtiyacımız var.

Takımın en büyük sorunu yaş ortalaması ve 3 kulvarı bir arada götürür mü bilmiyor. Çok zorlayacak. Hamit'in yerine Engin düşünülebilir.

Serdar'ın sağ bek oynamasını anlamadım. Taşkın, Muhammet ve Cenk merak ettiğim oyunculardı. Taşkın'ı beğendim. Cenk vasattı. Muhammet KENDİNE İHANET ETMEZSE büyük bir takımda ve Avrupa'da oynayacak potansiyeli var.

engının 10 dakıkada yaptıgını hamıt 1 yıldır emre 3 yıldır yapamıyor hala bu adamlar oynuyor engın yedek bursada engın 11 baslamalı daha da formayı vermez drogba bıle takımın en yeteneklısı engın dıyor hamıte daha tahammul edecegını sanmıyorum sayın terımın

dün akşam gösterdi ki TSL de 20-25 dakika sıksak kendimizi yeter.takım istediği zaman vites yükseltip vites düşürüyor.bu ligte bize rakip olabilecek kimse görmüyorum.tek eksi yönümüz 2-0 olunca maçı bıraktık.bundan sonra ki maçlarda 20-25 dakika değil 40-45 dakika kendimizi sıkıp 3 farkı yakalayıp ondan sonra salmamız lazım.yoksa Allah korusun herhangi bir maçta kaza kurşununa kurban gidebiliriz.

O değilde dün maçı izleyemedim. Eve geldim başim feci ağriyordu, direk yatağa attim kendimi. Maçı izleyemediğim için baş ağrısı katlandi zaten :asd:. Telefonumun da pili bitmiş maç skorunu bilmiyorum, ne kötü bir duygu kazandik mi kaybettik ki mi diye uyuyamadim :D.

maç öncesi en çok merak edilen burak yılmaz’ın ilk 11’de oynayıp oynamayacağıydı ve terim bu oyuncusuna biraz da baskılardan olsa gerek görev verdi. ama burak etkili değildi. kazanılan penaltıda karcemarskas acemice bir penaltı yaptı ve burak yılmaz, terim’in otoritesini sarsarcasına kimseye sormadan penaltıyı attı. tabii melo bu duruma çok bozuldu, sonrasında drogba olayı sakinleştirdi. tahminimce burak takımdan gitmek için her şeyi yapıyor ve bu penaltı krizi terim’i daha çok gerecektir.

Serhat Ulueren

:happy: :topsy_turvy: :devil: o_O :DD:p:cool:;):):D:redface::teapot::crushed::nonchalance::drunk::sleeping-26::shame::sneakiness::pirate:

Üst Alt