STSL 13/14 H:10 | Beşiktaş 0-0 Karabükspor | MS | 3 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:10 | Beşiktaş 0-0 Karabükspor | MS | 3 Kasım

Ben fener besiktasinda da degilim. Para nereden gelecek ona bakacaksin ,isterse fener 19 degil 29 kere sampiyon olsun, avrupaya gidemedikten sonra ne fark eder. Ancak rakamlari etkiler parayi yine biz yeriz. Demek ki fener alsin basini gitsin sorun degil baskalari da kaybettikce kaybetsin biz de direk CL ye gidelim.

sampion olmak hepimiz isteriz tabiki ama bunlarin arkasindan 2ci olursak fazla üzülmem acikcasi cünkü bizim hedefimiz sampionlar ligidir her zaman . türkiye ligi fasa fiso. belki 4cü yildiz havasi-hefesi var biraz diye biliriz.

en azindan bu kulübün kurulus nedeni göre degerlenirsek. ahmet mehmeti yenelim diye kurulmadi bu kulüp camiamizda sonucda. johnu michaeli yensin diye kuruldu :)

BYKzrs2CYAAS3ts.jpg:large

ola bilir belki sen demisindir. aklima geldide simdi bir yazayim dedim. resmen kopyasi o dönemimiz ile. erken hava yakaladilar bilic ile ama tepe taklak gidiyorlar resmen. ayni bizim gibi.

Öngörülü çok arkadaş forumda elbet başkalarıda demiştir. Hani benimde öngörüm bu idi demek istedim. Ortada zaten oynadıkları şikebahçede iyi oynamıyor aslında. Ama lig cacık. Bizde kötüyüz hemde çok kötü.

Bir Besiktas klasigi:

Ilk 4 hafta: Banko sampiyonuz. Bizi kimse yenemez.

11. hafta: Toparlanmaliyiz. Yakalariz.

20. hafta: Serefsiz hakemler, serefsiz TFF

30. hafta: Yönetim istifa, Bilic istifa

34. hafta: Seneye banko sampiyonuz

Şu Kerim ile Gökhana yazık oluyor.İkisinden birini alsak süper olurdu.İnşallah devre arası çalışmalar yaparız çünkü Bjk 7 milyon veremez.Sağda Gökhan Solda Bruma Ortada Sneijder müthiş olur.Drogba ceza sahasında daha fazla kalır.Mutlaka almalıyız Töreyi

Öngörülü çok arkadaş forumda elbet başkalarıda demiştir. Hani benimde öngörüm bu idi demek istedim. Ortada zaten oynadıkları şikebahçede iyi oynamıyor aslında. Ama lig cacık. Bizde kötüyüz hemde çok kötü.

biz kötüyüz de ama bu genelikle ligde öyle oluyor nedense. kopenhag da takimi izledin mi bilmiyorum ama muthis oynadik diye biliriz. yani potansiyel mefcut ki bizdeki kaliteli ayaklar o potansiyelin olmasi supriz bir durum degil tabiki.

$ikebahce de hic bir sey oynamiyor ama adamlarin bir yaptigi bir sey var ki bu türkiye ligi icin yeterli oluyor. cok kosuyorlar ve topu kendilerinde tutmaya bakiyorlar. duran topdan bilmem karamboldan öyle yada böyle gol bulurum diyor. baskada bir sey yaptigi yok aslinda. bursa gibi mesela mücadele göster bunlara hata ligin en kötü takimlarindan erciyes gibi mücadele göster yenersin veya berabere kala bilirsin. beyin yok bunlarda. asker cok komutanlari yok. salih ucan var biraz ama onuda oynatmiyorlar

Üst Alt