STSL 13/14 H:10 | Beşiktaş 0-0 Karabükspor | MS | 3 Kasım - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:10 | Beşiktaş 0-0 Karabükspor | MS | 3 Kasım

Hay Allah sonunda bir destekci bulabildim. He ya, ki sampiyonluk ile ikincilik arasindaki fark hic bir sey. Ama CL ye direk katilim ve bir alttaki yani lig ucuncusunun elenecegi ihtimalinin yuksekligi...

Anlatamiyoruz. Gecenlerde soruyorum biri diyor abi besiktas sampiyon olsun yeter ki fener olmasin. diyorum mantiksiz adam ... ne denir ki bu mantaliteye

bazilari icin Galatasarayin menfatelerinden önce fenerin kötülügü önce geliyor maalesef. yani belki ondan kaynaklaniyor bu tür düsünülmeyen yorumlar :)

Bu Fernandes her sene böyle,sezona iyi başlıyor,Melo'nun karşısında oynadıktan sonra tüm sezon eski ritmini yakalayamıyor

Çok konuştular erken öten horoz misali bu sene en fazla 6.veya 7. olarak bitirirler ligi sonra başlarlar mağduruz da mağduruz.

birizi haftalar önce bunlar muthis oynarken ayni bizim rijkard dönemi gibi olacaklar diye tahmin etmisdi.. forumda o arkadasimizin ismini unutum maalesef ama bravo yani. bire bir ayni resmen :)

birizi haftalar önce bunlar muthis oynarken ayni bizim rijkard dönemi gibi olacaklar diye tahmin etmisdi.. forumda o arkadasimizin ismini unutum maalesef ama bravo yani. bire bir ayni resmen :)

Benim demek için değil. Bu tip yorumu ben yaptım burada ya da arkadaş ortamında. Çünkü takım tecrübesiz ve dengesiz. Her bölgesinde yeterli isimler yok.

Benim demek için değil. Bu tip yorumu ben yaptım burada ya da arkadaş ortamında. Çünkü takım tecrübesiz ve dengesiz. Her bölgesinde yeterli isimler yok.

ola bilir belki sen demisindir. aklima geldide simdi bir yazayim dedim. resmen kopyasi o dönemimiz ile. erken hava yakaladilar bilic ile ama tepe taklak gidiyorlar resmen. ayni bizim gibi.

bazilari icin Galatasarayin menfatelerinden önce fenerin kötülügü önce geliyor maalesef. yani belki ondan kaynaklaniyor bu tür düsünülmeyen yorumlar :)

Ben fener besiktasinda da degilim. Para nereden gelecek ona bakacaksin ,isterse fener 19 degil 29 kere sampiyon olsun, avrupaya gidemedikten sonra ne fark eder. Ancak rakamlari etkiler parayi yine biz yeriz. Demek ki fener alsin basini gitsin sorun degil baskalari da kaybettikce kaybetsin biz de direk CL ye gidelim.

Üst Alt