STSL 13/14 H:10 | Galatasaray 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 1 Kasım - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:10 | Galatasaray 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 1 Kasım

İyi bir kaleci top sabrideyken neler yapabileceğini bilmek zorundadır.Bir futbolcu korner kullandığı topa kafa vurabiliyorsa durup düşünmek gerektir.

Her sezon ortalama 14-15 oyuncu rotasyonuyla oynuyoruz bu kadar az futbolcu kullanan başka takım var mı acaba dön dolaş aynı isimler, diğerleri süs gibi sanki kullanılmamaya yemin edilmiş.

Selçuk,Semih bitmiş e biter tabi 3 sezondur aralıksız oynatılıyorlar.Bu adamlar zihinsel olarak nasıl bitmesin?Kafadan forma veriliyor zaten forma rekabeti yok, kötü oynasalar oyundan çıkarılmazlar.Melo dışındaki bütün yabancılar maç seçer.

Bi ara neydi öyle ya Umut rahat 10 dakika defanstan çıkmadı bek olarak oynadı. Sabri ileri çıktımı geri gelmek bilmiyor. Hayır yani adam eksiltip çizgiden orta yapan biri olsa neyse gidip ya kaptırıyor yada geri pas.:D

Sabri'yi sol bekte oynatmaya mecbur falan da değil Mancini.Misal şu kadro daha mı kötü?

Ufuk-Eboue-Gökhan-Semih-Riera-Ceyhun-Selçuk-Sneijder-Bruma-Amrabat-Drogba..

Ya da tamam Riera kontenjana takıldı diyelim.3-5-2 de oynatabilirsin takımı.Chedjou-Semih-Gökhan 3 lüsü.Melo-Selçuk-Sneijder-Eboue(Amrabat)-Bruma-Burak-Drogba..

Bu 2 takımda da ne Emreç var ne Sabri var.Ve her türlü bugünkü rezil takımdan kat be kat üstündür..

ya burak umutu drogba sözde burak solu umut sağı kapatıyor ama 4-2-1-3 oynuyoruz cok net bir şekilde o bölgede oynayacak adam değil ikiside sen nası görüyorsan öyle gör

yukarlarda bi yerde yazmıştım, hangi süper kanadımızı kesip umut kanada alınıyo, yok arkadaş yok. kanat yok elde. birde şöyle bi durum var, aç bak bütün üst düzey kanatların ciddi gol sayısı vardır, birazda onun beklentisi var.

takıma sezon başı gelmeyip kadro planlamasına katkısı olmayan bi hocayı bu noktada eleştiremem.

Muslera

Şener Chedju Serdar Taşçı Kolarov

Melo Selçuk

Bruma Burak( Engin)

Drogba

2.yarı Türkiye için derhal bu takım kurulmalı bence, Sbrinin oynaraka büütün rezilliğiyle idare ettiği bir 90 dakikadan sonra Şener biz de Cafu etkisi yaratır, tedirgin olmayın, Burak'ı da bayıldığım için değil lanet olası tff'nin yabancı kuralı nedeniyle orada oynatıyorum.

sneijderi unutmuşsun takım 10 kişi kalmış

sabri sağ bekte iyi oynuyormuş sol bektede iyi oynadığını düşünüyormuş. İyi bir görüntü sergileridğini düşünüyorumuş.. hahahahah

yukarlarda bi yerde yazmıştım, hangi süper kanadımızı kesip umut kanada alınıyo, yok arkadaş yok. kanat yok elde. birde şöyle bi durum var, aç bak bütün üst düzey kanatların ciddi gol sayısı vardır, birazda onun beklentisi var.

takıma sezon başı gelmeyip kadro planlamasına katkısı olmayan bi hocayı bu noktada eleştiremem.

emre ç,aydın,bruma,engin bu 4 oyuncudan herhangi biri olsa umuttan faydalı olur kanatta yapmayın etmeyın tamam sevın Mancınıyıde umuttan sağ açık buraktan sol açık yaratamaya çalışmasını nasıl desteklersiniz enteresan,umut çıktı aydın girdi öyle yada böyle 2 bulduk

Senle ben yanlış futbolcu izkiyoruz herhalde.

Chedju hakkında söylediğin tek doğru şey çokmkolay adam geçirmesi, öbürleri kusura bakma ama ya futboldan anlamıyorsun ya da sallamasyonculuk yapıyorsun.

Kafa topu alamamak nedir ya adam zıpkın gibi çıkıkyor toplara ,geleli 5 ay oldu kaç defa gol girişinminde bulundu defanstan cepheden gelen tüm topları aldı,birbirde çok güçlü ve pozisyon bilgiis var.

semih 3 yıldan beri şu takımda kçak kere çıktı köşe vuruşunda bir kafa çaktı söylesene bana, henüz 22 yaşında ve kablumbağa kadar yavaş, pozisyon bilgisi desen Allaha emanet, o yatsın kalsın Urfa reise dua etsin, eğer yanında o değil de başka biri olsaydı çoktan 2.ligde top koşturuyor olurdu.

Semih bu ara biraz formsuz doğrudur. Anxak şu haliyle bile Cheoudju'dan iyi. Beğendiğin adam Kayseri maçında iki gol yedirdi. Bir sürü de tehlike atlattık onun yüzünden. Bu akşam da topu her alan geçti onu. Öyle bi kafa hakimiyetini falan da göremiyorum ben, sadece yakınına düşerse vuruyor kafayı. Hareketli değil bikere . Çok yavaş. Ligde hemen her anadolu takımında görülebilek vasat stoperlerden biri gibi.

Ayrıca futboldan anlarım. Burada geçmişte çok yorum sildirmişliğim vardır futbolcu konusunda.

saner turan,

(STSL 13/14 H:10 | Galatasaray 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 1 Kasım) linkinde bulunan mesajınız uygunsuz sözcükler ve/veya tavırlar içermektedir. Lütfen bu tip sözlerden ve tavırlardan uzak durunuz..

Forum ceza kurallarında belirtilmiş olan ceza puanı profilinize eklenecektir.

Arkadastan yedigim uyariya bakin hemde hangi konuda ne demisim acaba. Hanginiz gs ruhu gordu saha da da bana bu uyari yapilabiliyor. Hayatinda ne mac seyretmiste bana uyari yapabiliyor. Coluk.cocuga kalmis forum. Haydi eyvallah sizlere. Hayir is coluk cocukta degilde yedigim uyariya bakin. Bu adaminda seneye kalmamasi lazim forumda. Senin yasin kadar kupa gordum ben. Neyin nerde konusulacagini iyi.bilirim yazidigim.sey uyari alacak bir sey degil..hele ki senden.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

emre ç,aydın,bruma,engin bu 4 oyuncudan herhangi biri olsa umuttan faydalı olur kanatta yapmayın etmeyın tamam sevın Mancınıyıde umuttan sağ açık buraktan sol açık yaratamaya çalışmasını nasıl desteklersiniz enteresan,umut çıktı aydın girdi öyle yada böyle 2 bulduk

emre çolak forvet arkası kanat değil, engin keza kanat değil iç oyuncusu, bruma sınıra takılmasa zaten oynayacaktı onu yazmanıza bile gerek yok. aydın mı umut mu sağ kanatta olsun sorusu kalır geriye, kadromuzun vehametini görmeye yeterli sanırım.

maçtan önce belli ki hoca topu şişirmeyin ayağa oynayarak çıkın demiş

zor pozisyonlarda dahi, abartılı bi şekilde uygulamaya çalıştık bunu

muslera 1 yaptı 2 yaptı ders almadı 3.de yedi golü.

bunun dışında şunu bi daha gördük ki bizim drogba sneijder melo'yu rotasyona sokma ihtimalimiz sıfır.

ben drogba bu maç öncesi dinlendirilsin falan demiştim ama yanılmışım. her maç oynamalı

sabri umut burak emre gibi adamlar aynı anda sahada olunca takım hem yetenek hemde akıl tutulması yaşıyor.

mancini aslında maçı çok güzel özetledi. ilk yarı öylesine kötüydük ki, ikinci yarı daha kötüsünü yapma şansımız yoktu.

Üst Alt