STSL 13/14 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | M.S | 10 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | M.S | 10 Kasım

Malesef 3-1 yeniliriz takım cok formsuz ne oynadığımız belli değil adamlar karıköyde bize karşı cok farklı oynuyor tabi hesaba bal ve hakemide katarsak yenmemiz mucize olur... Ne yazık ki hic umudum yok... Böylece ligde yüzde 90 biter bizim icin...

----------------Eray----------------

---Eboue---Zan?--Ched-----Dany----

---Emreç-------Melo--------Engin----

----Aydin------Drogba------Bruma---

Sneijder yoksa bu kadro çiksin.

hafta ıcı yorgun donmus olacaz...hos konya ve bu macta pek bısey yapmadık ama yınede yoruldu takım.3 senedır hep favorı bız oluyoruz bu sefer onlar olsun bakalım...ınsallah tersı olur bu sefer soyle 2 1 alırız macı.

ben ümitsiz değilim en kötü beraberlik alırız. şikeciler bizden iyi futbol oynamıyorlar sadece seri galibiyetleri var. tek muslera nın olmaması eksiğimiz ama ben güveniyorum GALATASARAYİMİZA puan alacaktır. Başarılar ASLANLAR:gs:

Keske bu konu hic acilmasaydi:redface:Beraberlik güzel galibiyet muhtesem olur.Hadi be aslanim göster alemin krali oldugunu.

not:Bu kötü gidisi hazirlayan sahisi Allah bildigi gibi yapsin,bugün Tv basinda siritarak izlemistir bugünkü maglubiyetti.

Bence öyle olmaz.Bugün çok fazla panik havası hemem hemen hiç olmadı takımda. Mancini o paniği yarattırmaz bence.Ama hakemlerin devreye girme şansı yüksek

Panik havası olmadı çünkü rakip üstümüze gelmedi ama fener gelecektir hem de oldukça fazla gelecektir. İleri uç oyuncularının formunu, bizim savunma ve kalecinin durumunu ise konuşmak dahi istemiyorum.

Üst Alt