STSL 13/14 H:11 | Kayserispor 0-3 Beşiktaş | M.S | 9 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:11 | Kayserispor 0-3 Beşiktaş | M.S | 9 Kasım

bi tanesi de isimlerin sonunu uzatıyor ve abartıyor deli oluyorum. özellikle ismi n ile biten futbolcuları söylemeye bayılıyor gökhannNN, ilhannNN

o kadar para dönen bir yayın yapıyorlar TRTdeki çok tecrübeli hem de başarılı spikerleri almaları lazım. çok eskiden ispanya ligini, EPL programlarını TRTde zevkle izlerdim yani TRTnin şuanki tecrübeli spiker kadrosu çok başarılı bence.

İngiltere Premier ligde de spikerler belli bir yaşın üzerinde, her halta atlamıyorlar maçın önüne geçmeden muhteşem anlatıyorlar. bizimkiler sanki radyodan anlatır gibi herşeyi yetiştirmeye çalışıyor bu sefer iyice batırıyorlar. bu nasıl bir zevksizliktir ya müşteri talebinden dolayı mı yoksa yöneticileri mi bunu istiyor anlamakta güçlük çekiyorum.

sesi kapatıyorum gs maçı dışında zaten ben

maç azıcık tempo kazandığında resmen kafa ütülüyor adam.

zaten o kadar çok konuşuyor ki maçı 5 saniye geriden anlatıyor

Hakeme bak be gözleri acildi her pozisyonu görüyor ofsayt olarak

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haftaya bizim macta bu hakem garanti bu hafta görevini yaptı bizide dogradimi tamamdir

Artık o kadar arsızlaşmışlarki istediğin kadar yaz eleştir. Adamlar gözgöre göre kayırıyor. Feneride bejekeyide...

O yüzden zor biraz şampiyon olmamız.

Geçen paylaşmıştım. Fenerlinin biri Kenan Evren lisesini Fenere neden vermiyorsunuz diye TT yapıyor. Gerisini siz düşünün.

RTE Trabzonsporu tebrik ediyor ,Fenerliler; " Sen Fenerlisin ne işin var orada "diyor...

3 Temmuzdan sonra " Artık temizlenir" derken daha pislendi ortam ... Pislendiği yetmiyormuş gibi bunu göz göre göre yapıyorlar artık.

Türkiye Futbol Ligleri tarihinde ilk defa manipüle edilmiş bir sezon yaşıyoruz. Sezon başında nasıl bir tezgah kurulmuşsa düzenek aynı şekilde devam ediyor. Bjk ve fener ne zaman dara düşse hakemler yardımıyla kurtarıldılar, ben daha önce bu kadar alenen uygulanan bir senaryo görmemiştim. Biz de saf gibi elde kağıt kalem hesap yapıyoruz, heyecanlanıyoruz falan. Eminim ki sezon sonu sıralaması bile daha sezon başlamadan belliydi.

Türkiye Futbol Ligleri tarihinde ilk defa manipüle edilmiş bir sezon yaşıyoruz. Sezon başında nasıl bir tezgah kurulmuşsa düzenek aynı şekilde devam ediyor. Bjk ve fener ne zaman dara düşse hakemler yardımıyla kurtarıldılar, ben daha önce bu kadar alenen uygulanan bir senaryo görmemiştim. Biz de saf gibi elde kağıt kalem hesap yapıyoruz, heyecanlanıyoruz falan. Eminim ki sezon sonu sıralaması bile daha sezon başlamadan belliydi.

Aynen öyle boşa dusunmeyelim adamlar uydurdu kilifina

GS, CL'e gitmesin diye 3.yapacaklar bizi.

tam alıntılayıp yazacaktım

murat urhanın 2. versiyonusun diye

baktım murhan

mesajını beğenmiş

ve

ben yerlerdeyim

hahaha

-Tapatalk-

Üst Alt