STSL 13/14 H:11 | Kayserispor 0-3 Beşiktaş | M.S | 9 Kasım - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:11 | Kayserispor 0-3 Beşiktaş | M.S | 9 Kasım

Bu maçtan sonra ayarlanmış bir lig izlediğimiz kesinleşti bence. 1.GOL DE NEt 2 tane ofsayt var hele 2.si çok açıktı. aynı hakem 2.devre kayserinin en az 2 pozisyonunda milimlik ofsaytları bile verdi. buda hakemin beceriksiz değil talimatlı çıktığını gösterir. ayrıca hakemin ufak dokunuşlarla nasıl maçı bjkye verdiğini herkes gördü. 2.golde enaramonun hareketine faulde verebilirdi. bunlar yarında bizi doğrar. belliki bjk yi 2.yapmak fbyi şampiyon yapmak için çalışmalar devam ediyor.

Hakem çok iyi oynadı demek lazım heralde kayseriyi tek başına devirdi helal olsun. Tabi ki şaşırdık mı hayır bizim son dakikada ki atağı kesen kişilikten ne beklenirdi başka.

ofsaytsa ofsayt ona itirazım yok adamlar 3-0 yendiler net bir skor hemen tff filan bağlamak yanlış bence

İlk gol ofsayt,hemde 2 kere.60 küsürüncü dakikalarda sarı kartlı Motta kasten elle oynuyor,çift sarıdan atılması lazım.Atılmıyor,dönüyor maçı koparan 2.golü atıyor.Burdan sonra olanlar artık bir anlam ifade etmiyor.Atalarımız demişler ya ''Geçti borun pazarı sür eşeğini Niğde'ye'' diye.Maç koptuktan sonra Motta'nın ilk atılması gereken pozisyondan daha hafif bir pozisyonda atılması,tamamen göz boyama artık.Bakın ben BJK'den bir adamı attım,BJK'yi kayırmadım algısı yaratmak için yapılan şeyler.Ee bizde bu ucuz numaraları yiyecek kadar saf değiliz.Ligtv'de de muhtemelen maç temizdi,BJK hakkıyla aldı,ofsayt bu kaçırılabilir,hakem kötü niyetli olsa,Bjk maçı 10 kişi tamamlamazdı gibi kolpalıklar yapacaktır,yersen tabi :)

Yan hakem kayseriyi resmen katletti Beşiktaş'ın ill golü ofsayt kayseri aleyhine iki ofsayt kaldırdı hakem ofsayt ile alakası yok bu sene kayserinin dokuz on puanını yedi hakemler

Kayersili arkadaşım aradı az önce. Son yıllarda bu kadarını görmedim dedi. Ben izlemedim ama inanırım arkadaşa. Fanatik değildir. memleketinin takımından başkasını da tutmaz.

O bile bunları diyorsa sanırım BJK maçı 27 kişik oynamış. Söylediğine göre hakemlerde 3 kişilik koşmuş BJK adına.

Kayersili arkadaşım aradı az önce. Son yıllarda bu kadarını görmedim dedi. Ben izlemedim ama inanırım arkadaşa. Fanatik değildir. memleketinin takımından başkasını da tutmaz.

O bile bunları diyorsa sanırım BJK maçı 27 kişik oynamış. Söylediğine göre hakemlerde 3 kişilik koşmuş BJK adına.

Ne 27 kişisi neden bahsediyon

Her sene 20 oyuncu al 30 oyuncu gönder böyle olur tabi.

Aha son dk td istifa etmiş

* tapatalk

Üst Alt