STSL 13/14 H:12 | Beşiktaş 3-1 Torku Konyaspor | M.S | 25 Kasım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:12 | Beşiktaş 3-1 Torku Konyaspor | M.S | 25 Kasım

a6752stsllogo.png

besiktas.png
c80ecv.png
konyaspor.png

kasimpasa-rte.jpg

Spor Toto Süper Lig 13/14 Sezonu 12. Hafta

Beşiktaş - Torku Konyaspor

Recep Tayyip Erdoğan Stadı, İstanbul

25 Kasım

20.00

Beşiktaş'ın orta sahasındaki 3 oyuncu Fernandes,Oğuzhan,Veli ve Ersan sarı kart sınırında fener maçı öncesi.

Katılıyorum.

Gesendet von meinem GT-I9001 mit Tapatalk 2

Konya'lı olduğum icin maclarını takip ediyorum, iyi futbol oynuyor takım. Zaten bize karşı oynadıkları oyunu da beğenmişsinizdir muhakkak.

Forvette Gekas ve Hasan Kabze gibi lig standartlarında oldukca iyi sayılabilecek 2 oyuncu var. Keza Djalma ve Recep gibi hücumu destekleyen formda ve iyi oyuncular var. Tek sorun deplasmanda puan toplayamamaları ama mac seyircisiz olacak yanılmıyorsam.

Bu arada Hasan Kabze'nin golü var macta.:smile: Hala hatırlarım o günü Beşiktaş'lı hocamla seyrediyoruz macı son saniye de gol olunca ben kendimi kaybetmişim, nasıl seviniyorum. Kendime gelince hocamın bir bakışı vardı hic unutmuyorum.:DD

Konya'lı olduğum icin maclarını takip ediyorum, iyi futbol oynuyor takım. Zaten bize karşı oynadıkları oyunu da beğenmişsinizdir muhakkak.

Forvette Gekas ve Hasan Kabze gibi lig standartlarında oldukca iyi sayılabilecek 2 oyuncu var. Keza Djalma ve Recep gibi hücumu destekleyen formda ve iyi oyuncular var. Tek sorun deplasmanda puan toplayamamaları ama mac seyircisiz olacak yanılmıyorsam.

Bu arada Hasan Kabze'nin golü var macta.:smile: Hala hatırlarım o günü Beşiktaş'lı hocamla seyrediyoruz macı son saniye de gol olunca ben kendimi kaybetmişim, nasıl seviniyorum. Kendime gelince hocamın bir bakışı vardı hic unutmuyorum.:DD

Aynen bu yüzden ben de takip ediyorum :) Bence puan koparirlar.

Fernandes sakatlanmış fener maçına yetişmeyecek sanırım.Bu adamın bir büyük maçı aldığını görmedim şu ana kadar.

Üst Alt