STSL 13/14 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | M.S | 23 Kasım - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:12 | Galatasaray 2-1 Sivasspor | M.S | 23 Kasım

bir kere yaniltmadi oda o dirsek olayi .. ama 3/4 pozisyonu daha vardi 90 dakika maca baktim .. macin full tekrarini bulursan izle ..

o 3-4 pozisyonu yazsaydin madem maci izledin.adam ebounin bilegine basiyor hakem senin gibi dusunup faul+sari kartlik pozisyonda faul bile vermedi,dirsek olayi zaten herkes gordu,onun disinda verilen birkac faul daha var hepsi dogru idi.Sen izlemissin ama tamamen önyargili izlemissin

o 3-4 pozisyonu yazsaydin madem maci izledin.adam ebounin bilegine basiyor hakem senin gibi dusunup faul+sari kartlik pozisyonda faul bile vermedi,dirsek olayi zaten herkes gordu,onun disinda verilen birkac faul daha var hepsi dogru idi.Sen izlemissin ama tamamen önyargili izlemissin

Eboue bu bildimiz eboue .. bana gelipte yalanci sahitlik yapma ..

Eboue her mac en az 3/4 kez kendini yere atiyor ..

gercek olsa bile hakemler bile artik inanmiyor :) cunku guvencini yitirdi ..

mantiga bak,senin kafa yapina gore h.karaman bile o kadroyu sampiyon yapardi.Saydigin oyuncular %95i hala kadroda maicon-barry-tevez harici.onlarin yerinede en az onlar kadar kalitelileri geldi zaten,bak bakalim EPL de kacinci sirada ve lider arsenalden kac puan yemis durumda m.city.ayni zamanda a.fergusonsuz m.unitedinde gerisinde ligde 9.siradalar bos keseden sallamak kolay

Şl'de ki performansına ne diyeceksin.Acaba City'deki oyun anlayışı ile bizde ne yapabilir.Defansımız delik deşik, hücum desen fiyasko.Bana Mancini geldiğinden beri takımda gelişen bir olgu söyle.Pas, hızlı oynama, hücum, defans ????Hangisinde ufacıkta olsa bir ilerleme var??

Yahu Yılmaz Vural, M. Özdilek bile gittiklerinden gözle görülür fark yaratıyor bizde sadece düşüş.

(City'de bu sene son maça kadar şampiyonluk mücadelesini veriri şl'de de en az çeyrek final görür.Daha bugün Tottenham'a 6 attılar)

Sno ve Drogba Selçuk-Melo 2'lisini bozuyormuş bu maçta ben bunu anladım.. Özellikle Drogba sahadayken Selçuk falan mala bağlıyor..Drogba o kadar baskın bir karakter ki her topla kaleye gitmeye çalışıyor dolayısıyla takımda olumsuz bir hava yaratıyor.. Mancini reyizin işi zor özellikle Melo'nun yaratıcı oyunundan mahrum kalıyoruz ön liberoya çekince..

Üst Alt