STSL 13/14 H:12 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 24 Kasım - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:12 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 24 Kasım

inşallah abi ya bendede umut var ama fenerin kötü oynarken kazanması hesapları bozuyor dün mağlup olacakken maçı aldılar

Evet ama cekirge misali bekliyecegiz mecburen ,önemli olan bizim dogrulari yapmamiz.Drogbayi yedek bekletmemiz bile bir baslangicdir benim icin ,sende biliyorsun en az yüz defa yazdik forumda,her maci 90 dakika oynamasi imkansiz oldugunu ,tabi ne terim nede mancini anliyamadi.(mancini gecte olsa anladi:)),keske bu yedek bekletmeyi önceden yapsaydik.Bu dönemi daha hasarsiz gecirirdik bence.Yorgun bir drogba yerine Umut/burak oynamasini tercih ederim,tabi bizdeki drogba chelseadeki drogba gibi olsaydi bunu yazani kesîn akil hastanesine yatirirlardi.:)

Evet ama cekirge misali bekliyecegiz mecburen ,önemli olan bizim dogrulari yapmamiz.Drogbayi yedek bekletmmiz bile bir baslangicdir benim icin ,sende biluyorsun en az yüz defa yazdik forumda,her maci 90 dakika oynamasi imkansiz oldugunu ,tabi ne terim nede mancini anliyamadi.(mancini gecte olsa anladi:)),keske bu yedek bekletmeyi önceden yapsaydik.

drogba gerekirse muslera bile yedek beklemeli,sacma sapan bir maçta parmağı kırıldı,erayın bir günahı yok fener kopenhag maçlarında orası ayrı ama rotasyon yapmıyoruz hiç,mancini burak umutu kanatta oynatmasın da başka birşey istemem,bu hafta paşayı yenelim fener puan kaybedecek kritik hafta çok,ikinci yarı fenerin fikstürü çok zor,bjk, ts, biz, es es, sivas deplasmanları var yeterki kayıpsız geçelim ilk yarıyı şans dönecek elbet bir yerde

drogba gerekirse muslera bile yedek beklemeli,sacma sapan bir maçta parmağı kırıldı,erayın bir günahı yok fener kopenhag maçlarında orası ayrı ama rotasyon yapmıyoruz hiç,mancini burak umutu kanatta oynatmasın da başka birşey istemem,bu hafta paşayı yenelim fener puan kaybedecek kritik hafta çok,ikinci yarı fenerin fikstürü çok zor,bjk, ts, biz, es es, sivas deplasmanları var yeterki kayıpsız geçelim ilk yarıyı şans dönecek elbet bir yerde

Ya arkadas bu Terim ile yönetim arasinda neler yasandiki sinan bolat gibi adami bedelsiz alamadilar aklim almiyor,ya kan davali olsan bile insan böyle hatalar yapamaz,eray,ufuk ve aykut falan güvenerek nasil sezona basliyorlar.Bizim tafarel ne is yapiyor orda,insan agzini acar be arkadas.

Ya arkadas bu Terim ile yönetim arasinda neler yasandiki sinan bolat gibi adami bedelsiz alamadilar aklim almiyor,ya kan davali olsan bile insan böyle hatalar yapamaz,eray,ufuk ve aykut falan güvenerek nasil sezona basliyorlar.

bi ara istiyoduk biz onu sanki geçen sene devre arası falan ama sonra vazgeçildi diye hatırlıyorum ne düşünerek yapıldı acaba böyle birşey,fenerde volkan sakatlansa mert yedek, bence volkandan iyidir bizde muslera sakatlansa yedek kaleciler ptt 1 lig seviyesinde:)

bi ara istiyoduk biz onu sanki geçen sene devre arası falan ama sonra vazgeçildi diye hatırlıyorum ne düşünerek yapıldı acaba böyle birşey,fenerde volkan sakatlansa mert yedek, bence volkandan iyidir bizde muslera sakatlansa yedek kaleciler ptt 1 lig seviyesinde:)

Ben ufugun bizdeki ilk macini ali sami yende bursaya karsi seyretmistim,iki sifir kaybetmistik bursaya,benim ufukta en cok gözüme carpan olay ,cocugun 45 dakika ayaklarinin titremesiydi,bir kalecinin bu kadar korkak oldugunu ilk defa o gün görmüstüm,tabi yaz günü insanin dikkatini cekiyor böyle olaylar.:):)

Fenerde öyle aman aman top oynamıyor biz kötü olduğumuz için iyi görünüyorlar hakem yardımı bizede olsaydı 37 puanda olurduk

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt