STSL 13/14 H:12 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 24 Kasım - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:12 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 24 Kasım

Bakın hala lig bitmiştir sadece 2. liği almak zorundayız o kadar !!

Eğer 12 haftada bu şereflilere normal maçlar yönetilse tam 4 maç beraber bitmişti.

Bursa - 0 puan +3

Erciyes - 1 puan +2

Kasımpaşa - 0 puan +3

Antalya - ok bişi demiyorum!

3+3+2 : 8 puan resmen FB ye ŞİKE ile verildi.

31 - 8 : 23 puan !! olması gereken rakip tam 9 puan fark atıyor

FB : 23

GS : 22 Bu kadar kötü bir GS oyunu bile fb ile başa baştı derbi kaybına rağmen getirilen nokta ortada!

Kısaca lig bitirildi. Bu farkı artar ama azalmaz çünkü karanlık güçler asla ve katta FB ye puan kaybettirmezler.

Ersun gibi haysiyetli arkadaşlar hep 90 da atıyoz çalışıyoz gibi saçmalarlar. Gören de FB baskı kurdu attı sanır.

Saha da olanlar ortada hakem bitecek maçı bitirmez. Hakem faül - korner yaratır vsvs..

Yok herseyi gecdim. bu fenerbahce hep Galatasaray indexli.

Biz Kupalara, Avrupa'da basarilara hedef koyariz, indexli oluruz... fener ise tek hedef BIZIZ.

yani sadece bu olayi bile, herseyi özetliyor.

Türkiye'nin en zengin işadamları ve tuttukları takımlarına bakın isterseniz anlarsınız...Hatta bu kişiler fanatiklik boyutundalar (Ferit Şahenk,Ali Koç,A. Kiğılı,Nihat Özdemir vb...)

Türkiye'nin en zengin işadamları ve tuttukları takımlarına bakın isterseniz anlarsınız...Hatta bu kişiler fanatiklik boyutundalar (Ferit Şahenk,Ali Koç,A. Kiğılı,Nihat Özdemir vb...)

havaalanı ihalesini alan ortaklıkta nihat özdemir de vardı mesela:confused-53:

"Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, İstanbul'a yapılacak 3. Havalimanında projeyi tamamladıklarını, mayıs başında inşaata başlayacaklarını söyledi."

Ben bunların maçını izlemiyorum artık o yüzden rahatım. Sizde strese girmeyin nasılsa sonuç belli.

Tek umudum var oda Ersunun takımlarının 2. yarılarda düşmesi. Belki öyle birşey olursa bir ihtimal bi yarışa gireriz. Yoksa asıl hedefimiz 2. lik şu anda. Oda benim için şampiyonluk sayılır

Fener bizden güçlü ve daha iyi top oynuyor. Şampiyonluğun gitmesi şaşırtıcı bir şey değil.

Ligi 2. bitirmek büyük başarıdır bana göre.

90. dakikada gol olduktan sonra birkaç kişi ceza almış. :asd: Okumadan beğendim yorumlarını. :D

Sayın moderatörlerim , Fener'e edilen küfür için değer mi? Mesajları düzenleseniz yeterdi. :)

Fener bizden güçlü ve daha iyi top oynuyor. Şampiyonluğun gitmesi şaşırtıcı bir şey değil.

Güçlü olmalarının en büyük nedeni hucum hatları yabancılardan oluşuyor bizim ise defans hattımız yabancılardan oluşuyor. Defansı ve kaleyi yerliye dönüştürüp hucum hattımızı fırtına gibi yabancılarla takviye etmeliyiz.

Abi şike bunlarda,bal bunlarda nasıl bir iştir çözemedim....Adamlar 2-1 yenilecekken yine 2-1 aldılar.. Normal yensinler diye dua eder olduk ...Dünya tarihinde yoktur ya 11 haftanın 4 haftası son dk. golleriyle 8 puan toplamak..

Kadronda 6 ultra kaliteli, 2 ultra yeteneksiz adam olacağına, 10 tane futbol zekası ve top tekniği ortalama seviye adamın olsun ligi açık ara götürürsün.

Elimizdeki birkaç yeteneksiz futbolcudan kurtulursak ligte fener'in falan esamesi okunmaz.

Bizden güçlü değiller tek kulvarda oynamanın avantajına sahipler sadece,basın da feneri şişiriyor fener müthiş top oynuyor diye ama son dakikalardaki saçma sapan goller olmasa bu puan farkı olmayacaktı,ayrıca antalya rize gibi maçlarda puan kaybetmemiz mucizeydi denenebilir sayısız gol pozisyonu harcadık,9 puanlık fark adil değil kesinlikle

adamlar fizik olarak bize göre iyi ve maça kendilerini vererek oynuyorlar son dakika veya ilk dakika öyle veya böyle sekilde maçları alıyorlar ve bizide oyun olarak ezdiler bu seneyi pas geçiyoruz

Bizden güçlü değiller tek kulvarda oynamanın avantajına sahipler sadece,basın da feneri şişiriyor fener müthiş top oynuyor diye ama son dakikalardaki saçma sapan goller olmasa bu puan farkı olmayacaktı,ayrıca antalya rize gibi maçlarda puan kaybetmemiz mucizeydi denenebilir sayısız gol pozisyonu harcadık,9 puanlık fark adil değil kesinlikle

Daha güclü mü bilemem ama kadro genisligi daha iyi oldugu kesin.Yerli yabanci karisimi daha iyi yapildigi da kesin.Uzun lafin kisasi adamlar dersini iyi calismis,basta Terim olmak üzere emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunuyorum.

Daha güclü mü bilemem ama kadro genisligi daha iyi oldugu kesin.Yerli yabanci karisimi daha iyi yapildigi da kesin.Uzun lafin kisasi adamlar dersini iyi calismis,basta Terim olmak üzere emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunuyorum.

adamlar yabancı kuralını düşünerek alpere 10 milyon euro civarı bir yatırım yapıyorlar, biz gökhan inler yerine daha ucuz olduğu için meloyu alıyoruz ikiside aynı kalitede bana göre ama yabancı kontenjanı varsa paraya kıyıp inleri almak gerekirdi, fatih hocanın istediği iki adamdı ama alınmadı inler alınsaydı sol beke de bir yabancı alabilirdik o zaman

adamlar yabancı kuralını düşünerek alpere 10 milyon euro civarı bir yatırım yapıyorlar, biz gökhan inler yerine daha ucuz olduğu için meloyu alıyoruz ikiside aynı kalitede bana göre ama yabancı kontenjanı varsa paraya kıyıp inleri almak gerekirdi, fatih hocanın istediği iki adamdı ama alınmadı inler alınsaydı sol beke de bir yabancı alabilirdik o zaman

Hadi Fatih hocanin istekleri yerine getirilmedi diyelim,hocanin da kadro mühendisligi tartisilir Serkancim.Iki sezondur bir tane genc yerli bek aldirmayan da hoca,kanatlara,orta sahaya,hucuma kac tane yerli aldirdi ,bir tane genc bek almayi düsünemedi mi?Hep armut düs agzima mi olacak,biz hocayi 2000 öncesi buldugu yada yetistirdigi adamlardan dolayi sevdik,yaptirdigi astronomik maliyetli transferlerden dolayi sevmedik!!!Fatih hoca ile x hocayi ayiran en büyük özelligini kaybetti hoca.

Hadi Fatih hocanin istekleri yerine getirilmedi diyelim,hocanin da kadro mühendisligi tartisilir Serkancim.Iki sezondur bir tane genc yerli bek aldirmayan da hoca,kanatlara,orta sahaya,hucuma kac tane yerli aldirdi ,bir tane genc bek almayi düsünemedi mi?Hep armut düs agzima mi olacak,biz hocayi 2000 öncesi buldugu yada yetistirdigi adamlardan dolayi sevdik,yaptirdigi astronomik maliyetli transferlerden dolayi sevmedik!!!

hocanın hatalı transferlerini eleştirelim her zaman amrabat riera dany gibi,ama 2 yıldır bir sürü sorunla uğraşan rakibin senden alperi kapıyorsa burdada yönetimi eleştiririm bu seneki transferler fiyasko iki yıl üst üste şampiyon olmuşuz bu sene yapılacak hamlelerle arayı çok rahat açardık,arda alper gibi mesela ama paraya kıyamadık

Üst Alt