STSL 13/14 H:13 | Kasımpaşa 1-1 Galatasaray | M.S | 1 Aralık - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:13 | Kasımpaşa 1-1 Galatasaray | M.S | 1 Aralık

ben bu kasımpaşa deplasmanından bir puan kopardığımız için açıkcası memnunum çünkü zor maçlardan biriydi bu kasımpaşa maçı olaya iyi yanından bakıyorum.

Fener daha kötü oynamıştı bu dplasmanda Kasmpaşa ezmişti onları ama büyük takım refleksi gösterdiler ve sonra hooop son dakika golü ve 3 puan

:) Ya herkes takılmış açıklayım oı zaman ..Şike yapan hiçbir takım hiçbir sporcu büyük olamaz... Büyük takım refleksi derken bi çoğumuzun ruh dediği şey yani ben 8 kişide kalsam galibiyete oynarım baskı yaparım vs gibi.. Bu anadolu maçlarında rakibin elini ayağına dolaştırıyo.. Bizim son maçlarda kaybettiğimiz şey .. Fener bu hisle çok maç aldı heömde haketmediği halde..Bu düşünceyle galibiyet için yüklendiğinde hakem zzaten yardımcı olmak zorunda hissediyo sana dokunana kartlar rüzgar esse fauller veriyo golde bile senden önce santaraya ohhh der gibi hareketleniyo...Biz geçen sene 1 kişi eksik geriye düştüğümüz Ordu ve Elazığ maçlarını bu refleksle kazandık..Büyük takım refleksi olan her takım baskıyı kurar hem rakibe hem hakeme boşvermiş her takım hakeminde rakibinde işini kolaylaştırır

Üst Alt