STSL 13/14 H:16 | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | M.S | 22 Aralık - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:16 | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | M.S | 22 Aralık

Türk olarak en iyi kalecidir onur bunu sakatlanıp tolga kaleye geçmeden öncede diyordum halada fikrim aynı..

Yarın bir gün bu leş yabancı kararı değişmez ve Muslerayada iyi bir teklif gelir(min:25 mn €) satarsak yerini doldurabilecek tek yerli kalecidir.

:2aloh1: No Brain Cells
up_16.png

Bu lazlar ne ötüyor onu anladamdim. Ulan daha dakika 20 gözlerinin önünde mustafa ve aykut gökhani yere seriyor penalti vermiyorlar. Mustafa durmadan Drogbanin bacaklarina calisdi, adami resmen deli etti onlarida görün lan. Birsürü faul yapdiniz adam sirf bizim faullerimizi görüp verdi. Sut, pozisyon manyagi yapdik sizi hala daha bik bik konusuyorsunuz. Size müstehak yasadiklariniz. Vur sunlara juve, öyle bir vurki sesi istanbuldan duyulsun.

Bu lazlar ne ötüyor onu anladamdim. Ulan daha dakika 20 gözlerinin önünde mustafa ve aykut gökhani yere seriyor penalti vermiyorlar. Mustafa durmadan Drogbanin bacaklarina calisdi, adami resmen deli etti onlarida görün lan. Birsürü faul yapdiniz adam sirf bizim faullerimizi görüp verdi. Sut, pozisyon manyagi yapdik sizi hala daha bik bik konusuyorsunuz. Size müstehak yasadiklariniz. Vur sunlara juve, öyle bir vurki sesi istanbuldan duyulsun.
bize forumlarinda durmadan sövüyorlar. beter olsun şerrefsizler. hiç üzülmüyorum bunlara. juventus üstünden geçsin bunlarin.

G.Saray takımı maçın genelinde rakibine yüzde 100 presi 10 dakika bile yapamıyor. Hücuma çıktıklarında rakipleri iyi paylaşmadıkları için dönen toplarda çok çabuk kontra yiyorlar. Onun için de çok sarı kart yerler. Hatta kırmızı görürler. Alanı ve rakibi iyi paylaşmıyorlar. Dönen toplarda biraz dikkatli pres yapsalar kendi kalelerine gelmeden topu döndürüp rakibe hücum ederler. Yani enerjilerini ekonomik harcarlar.

erman dogru demiş. bende bunu söyledim. dönen toplari basip alabiliriz.

Güzel maçtı, ben izlerken eğlendim, ama hala henrike nin muslera ile karşı karşı kalmasını aklım sırrım ermedi, eüer o gol girseydi çıkmazdı gibime de geliyor. Çok kırılgan yapımız var, moraller düşüveriyor hemen, Allahtan ts nin golü bulduktan sonra karşılığı hemen verebildik. Snijder çok iyiydi. Selçuk kıpırdanmaya başladı ama yetmez bence. Yekta iyiydi, aslında yekta yetenekli ama çok moralsiz kalıyor biraz maç oynayarak moral ve güveni yerine gelebilir.

Kişilere olan sevgiyi armanın önüne koyan kişiler sizlersiniz.

Takım kazandığında bu taraftarların içlerinin burulduğunu söyleyebilcek kadar dünyadan bi habersin. Böyle birşey olabileceğini sanman bile ne kadar boş düşüncelerde olduğunu gösterir.

Burada ne başkan ne mancini ne terim umrumda değil.

Umrumda olan tek şey Galatasaray menfeatlerine uymayan ne varsa dile getirmek.Ama siz bunu yapmıyorsunuz.

Elbette çok fazla absürt yorumlar yapanlar var. ama bunlar bir elin parmağını geçmez, zaten bunlarda kaale alınmaz.

Gelelim maça,

Mancininin çok ciddi hatalarına rağmen bu maç kazanılmıştır.Sistem, oyuncu tercihi ve değişikliklerindeki hataları Terim bile yapmamıştır.

Şimdi soruyorum sana, hangimiz kişilere olan sevgiyi renklere olan sevginin önüne koyuyoruz.

Maç 2-1 rakip 10 kişi kalmış takım savunması evlere şenlik. kimin nerede oynadığı belli değil.

Kardeşim mancini bunu düzeltsin diye gelmedi mi...

Buna göre oyuncu değişikliği yap, çok fazla gömülmeden geçsin oyuncular topun arkasına kaptığın toplarla pozisyon bul.

Trabzon biraz ileriye çıktığında geride inanılmaz boşluklar verdi.Biz bunları ne kadar değerlendirebildik.

Yahu şu chedjuyu Brumuaya tercih ediyor adam.Ve oyuna soktuğu Chedju saçma sapan fauller yaparak ileriye çıkmakta zorlanan rakibe avantaj sağladı.

Bu takım bu sene şampiyonda olabilir. Ama bunun sebebi kesinlikle Mancini olmayacaktır.

Takım kazandığında içleri burulan çok kişi var...Mesela sen. :)

Skor önemli değil, sonuç 3 puan,

Onur yerine başka bir kaleci olsaydı, fark olurdu.

İlk sayfadan beri okuduktan sonra taraftar profilinin ne kadar kötüye gittiğini bir kez daha gördüm. Yazık diyorum başka birşey demiyorum.

serhat uluerenin yazısını okudum nereden galatasarayı elestirssemde galibiyeti gölgede bıraksam diye ugrasmıs resmen yok drogbanın itirazları rieranın colmanı tahrik ettigini ima etmiş. Ama nedense colmanın yumrugundan bahsetmemiş

Kişilere olan sevgiyi armanın önüne koyan kişiler sizlersiniz.

Takım kazandığında bu taraftarların içlerinin burulduğunu söyleyebilcek kadar dünyadan bi habersin. Böyle birşey olabileceğini sanman bile ne kadar boş düşüncelerde olduğunu gösterir.

Burada ne başkan ne mancini ne terim umrumda değil.

Umrumda olan tek şey Galatasaray menfeatlerine uymayan ne varsa dile getirmek.Ama siz bunu yapmıyorsunuz.

Elbette çok fazla absürt yorumlar yapanlar var. ama bunlar bir elin parmağını geçmez, zaten bunlarda kaale alınmaz.

Gelelim maça,

Mancininin çok ciddi hatalarına rağmen bu maç kazanılmıştır.Sistem, oyuncu tercihi ve değişikliklerindeki hataları Terim bile yapmamıştır.

Şimdi soruyorum sana, hangimiz kişilere olan sevgiyi renklere olan sevginin önüne koyuyoruz.

Maç 2-1 rakip 10 kişi kalmış takım savunması evlere şenlik. kimin nerede oynadığı belli değil.

Kardeşim mancini bunu düzeltsin diye gelmedi mi...

Buna göre oyuncu değişikliği yap, çok fazla gömülmeden geçsin oyuncular topun arkasına kaptığın toplarla pozisyon bul.

Trabzon biraz ileriye çıktığında geride inanılmaz boşluklar verdi.Biz bunları ne kadar değerlendirebildik.

Yahu şu chedjuyu Brumuaya tercih ediyor adam.Ve oyuna soktuğu Chedju saçma sapan fauller yaparak ileriye çıkmakta zorlanan rakibe avantaj sağladı.

Bu takım bu sene şampiyonda olabilir. Ama bunun sebebi kesinlikle Mancini olmayacaktır.

verilebilecek çok güzel cevaplar var size. bir sürü şeyler yazdım ama sonra sildim hepsini. gerek yok.

Üst Alt