STSL 13/14 H:18 | Gaziantepspor 0-0 Galatasaray | M.S | 26 Ocak - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:18 | Gaziantepspor 0-0 Galatasaray | M.S | 26 Ocak

geçelim lütfen bu can ciğer olaylarını..

takım kötüye gidiyor, o kadar transfer yapılıyor borca giriliyor, bu paranın dönmesi için kupayı alman lazım, çelsiyi elemen lazım, şampiyon olman lazım en kötü 2. olup seneye CL gitmen lazım, eğer bu çarkı çeviremezsen o zaman ne can kalır ne ciğer..

herkes kendine çeki düzen vermeli, drogba-burak-selçuk bi an önce toparlamalı, bunlar takımın dinamosu, sezon sonu da derhal gönderilmeli, ben önümüzdeki sene de bu arkadaşları tekrar takımda görmek istemiyorum..

çünkü bi doymuşluk hali ve sezon başından dolayı bi kırılmışlık hali söz konusu, artık faydadan çok zarar veriyorlar takıma..

Aynen katılıyorum.2 sene önceki halleriyle şimdiki halleri asla bir değil.İlk sene herkeste bir arzu,hırs vardı.Yeniden doğuş arzusu.Bu geçen yıl bitti aslında ama Fatih Terim falan ceza alınca orada bir gaz geldi,o gazla şampiyon olundu.Bu sene de hiçbir istek kalmamış takımda.Yeniden revizyona gidilmeli.Eboue ile falan kesin yollar ayrılmalı.

Ciddi ciddi 3 puanı hükmen almamızı istiyor musunuz ? Ben kesinlikle istemiyorum...Çünkü hak etmedik..Ben Gs'ım arkadaş hak ettiğimi isterim..BU ruhsuz futbolcu topluluğuna 1 puan bile çok bence o 1 puanı da alsınlar 0 puan yeter onlara..Aklım almıyor ulan ne derdiniz var bizim ömrümüzde göremeyeceğimiz parayı 1 yılda alıyorsunuz ciğeri 5 para etmez herifler gibi sahada geziniyorlar..BU Selçukta falan biraz utanma olsa maaşında indirime gider veya hoca beni biraz yedeğe al der... K.çını kadrımayıyor yahu kendi etrafında bile 30 sn.de dönebilen bir adam bizim banko oyuncumuz kesilmesi teklif dahi edilemiyor...Umut için de baştan beri diyorum bu adamın Gs'da işi yok arkadaş..Tamam çok iyi niyetli koşuyor mücadele ediyor ama en fazla yeddek olur bu elemandan Burak da olmasa Drogba da olmasa ben yine oynatmam Umutu..Salihe kızmayın boş yere elemanı Di Maria-Alexis Sanchezin mevkiisine koyarsan böyle mala döner..BU adamın oynayacağı bölge stoperdir... Br de çözemedim bu Mancini ağır -kalas gibi adamlarda ne buluyor..Ciddi ciddi düşünüyorum acaba Ceyhunun elinde bunun sex kasedi falan mı var ?

Maç gitmiş atak yapamıyorsun hala stoper özellikli Salih ve Ceyhunu alıyorsun..Neymiş efendim sağ bek Eboue ileriye çıkacakmış la Ebouenin kendine hayrı kalmamış...

Kenarda gül gibi Umut G. dururken Ceyhunu ancak Mancini gibi üstad alırdı ..Fazla taktisyenlik de iyi değil daha doğrusu Mancini ciddi ciddi hala takımı tanımıyor..

Bir de Gs taraftarına hükmen galibiyet beklemek yakışmıyor küçültmeyin kendinizi..Fener de inşallah bu sene değil de seneye ceza alır bizim ruhsuz futbolcu grubuna böyle bir hediye verilmesini istemiyorum..Adam gibi oynasınlar söke söke alsınlar şampiyonluğu..

Bu bir süreç.Bi anda olması beklemek hayalcilik olur.Bikaç haftaya daha ihtiyacımız var.Chelsea maçına kadar hazır olacağımızı düşünüyorum.

Nasıl bir süreç bu? Neyin süreci? Mancini geleli 5 ay oldu, 3 haftadır devre arası kampı yapılıyor.

Oynadığımız son 3 maç: Antalya (1-1), Elazığ (1-0 yenildik) Antep (0-0) son 3 resmi maçta 1 gol atabildik. Galip gelemedik. Galip gelemediğimiz takımlar sıradan Anadolu takımları.

Skora göre değil, sahadaki futbola göre yorum yapmak gerekiyor. Malesef sahada oynanan futbolda da hiçbir pozitiflik yok.

3-5-2 oynayamıyoruz, çok net belli oldu Antalya ve Elazığ maçlarında, ona rağmen Antep maçına 3-5-2 ile başladık, sonra maç içinde 4lü defansa döndük. 80. dakikada tekrar 3-5-2'ye döndük.

Malesef ne yaptığımız belli değil ve göze hoş gelmeyen bir futbol oynuyoruz.

Bu sezon şampiyonluk bu futbolla imkansız. 3-5-2 ile lig 2.liği de imkansız.

3 puan değil ancak 3 ün 1 ini alırsınız bu maçtan. Tüpçü oradayken hemde. Öte yandan 3 değil 5 puan verseler istemiyorum. Biz şikecimiyiz , yoksa BJK gibi karılar koğuşumu. Ne oynadıkta neyin puanını alıcaz. 5 para etmez rezil bir futbol oyna, sonra ya çıkarsa. Gerek yok, hiç değilse itibarımıza halel gelmesin.

Hep defans da defans dedi Mancini ama asil sorunumuz pozisyona girememek bunu gormedi. Tek kanat oyuncumuz Bruma da gitti gecmis olsun, insallah 2. olabiliriz SL acisindan

Ulan Melo alındı diye bu adam Galatasarayın topçusu değil diyenler, dün sahada Melodan başkasını görebildilermi merak ediyorum. Takımdan Meloyu çıkart, Kaleden Muslerayı al. Biraz Semih gerisi bildiğin Mustafa Sarp. Orta saha desen yol geçen hanı Taksim meydanında bukadar rahat yürüyemez birine çarparsın. Kanat dersen kadın pedinden hallice. Ne takım ne oynadığını biliyor, ne t.direktör ne oynattığını. Ulan hepsini geçtim. Teknik, taktik strateji vs hepsi hikaye. Olum Galatasarayda oynuyorsunuz lan. Muslerayı koysa orta sahaya dünkü Selçuktan fazla iş yapardı. Kaybedebilirsiniz EyvAllah, ama aslan gibi oynayın bu ne ciddiyetsizlik. Taraftarı bu vurdumduymazlığınız kahrediyor, kaybetmeniz değil!!!

İnşallah bu gerekçeye sığınıp başvuruda falan bulunmayız. 3 puanı o sahada alacaktık, başka yollarla değil.

İbrahim Akın denilen adam da Messi değil. Sıradan bir topçu.

Ufak şeylerin üzerine gidip kirletmesinler Galatasaray ismini.

Çıkıp terlerinin son damlasına kadar savaşıp sahada alsalardı o puanı.

Kötü bir futbol oynanıyor. Bunun tek sebebi de daha oturan kadro ve taktiğin olmaması. Tamam maç içerisinde taktik değiştirmek rakibi alt üst edebilir ama bizim bu riske girecek kadar rahat bir puan tablosu yok.

Belirli bir taktik ve oyuncu ekibiyle artık belli bir takım görelim şu sahada. Önümüzde ki sene macera ararız. Yazık oluyor giden puanlara.

Seri yakalamak şart, başka türlü işimiz zor. Ama hala inancım sonsuz. Galatasaray bu değil.

Hükmen galibiyet söz konusu degildir.

Yargitay onasa da karar henüz resmilesmedi.

Örnek Vederson bize karsi kupa macinda forma giydi. Kimsenin sesi cikmadi, cikamazdi zaten.

Gesendet von meinem Xperia Z1

Takımda olumlu yönde gözüme çarpan tek şey vardı o da Semihin kendini toparlaması..Yanına iyi bir soper alınırsa çok daha faydalı olur..Bir de hakkını yemeyeyim 2 kez topa vurmamasna rağmen Hakan Balta beklenenin çok üstünde oynadı..Çok kritik toplar kesti tabi Hakan Balta standartlarına göre iyiydi yanlış anlaşılmasın..

Aynen katılıyorum.2 sene önceki halleriyle şimdiki halleri asla bir değil.İlk sene herkeste bir arzu,hırs vardı.Yeniden doğuş arzusu.Bu geçen yıl bitti aslında ama Fatih Terim falan ceza alınca orada bir gaz geldi,o gazla şampiyon olundu.Bu sene de hiçbir istek kalmamış takımda.Yeniden revizyona gidilmeli.Eboue ile falan kesin yollar ayrılmalı.

bence en büyük sorun bu, ne sistem ne hoca, mancini bu oyuncuları motive edebilecek bi hoca değil, terim gibi bi hoca lazım bunlara normalde ama o bile olsa bu sene işimiz çok zordu..

Takım once pozisyon üretip gol bulsun defansı sonra düşünürüz hocam. Son üç maçta 1 gol atabildi takım gol yememekten once bunu düşünelim lütfen.

Üst Alt