STSL 13/14 H:2 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 24 Ağustos - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:2 | Fenerbahçe 1-0 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 24 Ağustos

Alper o kadar da kötü futbolcu değil ya, şikecilerin içinde çok soluk duruyor, Ha Alperden bir Selçuk İnan olurmu asla çünkü tarzları farklı ama Hamit'ten çok daha iyi olduğu kesin, bakalım bu akşam Hamit 11 de başlayacak mı?

Alper kötü demedim ki, o saçma takımın içinde harcanan bir yetenek. Koy bakalım Hamit'in yerine Alper'i.

Demek istediğim Alper'i Fatih Terim istedi alınmayınca Melo'ya geçildi.

Alper kötü demedim ki, o saçma takımın içinde harcanan bir yetenek. Koy bakalım Hamit'in yerine Alper'i.

Demek istediğim Alper'i Fatih Terim istedi alınmayınca Melo'ya geçildi.

Melo ve Alper'li orta sahayı görmek çok güzel olurdu işte o zaman Selçuk'ta çok ofansif oynayarak çoğı maçı çevirebilirdi ama olmadı kısmet değilmiş, ben nedense günün birinde Alper'in Galatasaray'Da oynayacağını düşünüyorum yaşı çok genç.

Gercekten rezil bir macti, Eskisehir su mactan puan bile alamadi. Tekme tokat dövülecek cok oyuncusu var Eskisehir'in.

Necati ölmüs resmen, su oyunla biz puan bile alamayiz. Ersun Yanal istifa tarihini erteledi.

Üst Alt