STSL 13/14 H:2 | Kayseri Erciyesspor 2-4 Beşiktaş | M.S | 26 Ağustos - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:2 | Kayseri Erciyesspor 2-4 Beşiktaş | M.S | 26 Ağustos

Bizi geçtim, Kasımpaşa, Eskişehir, Bursa varken bunlar da şampiyonluktan bahsetmesin yawww.. 2-3 galibiyetle bir tarafları kalkıyor hemen, kendilerini bir şey sanıyorlar.

Ezikler her sezona 4 kupa hayaliyle başlıyor sonuç hüsran.bejeke de 4 kupa hayaliyle başlamasa bile 2009 dan beri vibratör bile alamıyorlar.İlgililere duyurulur.

Öle birşey yok işte.Ligde ilk başlarda puan kaybedersen,geriye kalan haftalarda demoralize olur takım.Dünkü puan kaybı moralleri bozdu,bunu görmek zor değil.Bu tarz maçlar aralara serpişmeli ki bir sonraki hafta kazanıp,motivasyonu tekrar kazanasın.Ama öyle bir fikstür çekmişler ki ilk 5 hafta 3 deplasman Bursa,Eskişehir,Beşiktaş.Yenersen mükemmel bir avantaj ve moral ama puan kaybı halinde moral bozukluğu ve geriye düşüş.Olay bu.Anlatmak istediğim bu.

gecen senede buna benzerdi yine kaybetmistik... ondan onceki sezon webo 2 tane koymustu bize ibbde.. yine bisey olmadi yani.. yine bisey olmaz demeye getiriyorum.. bu sezonki en zorlusu ama alnimizn akiyla cikariz. bjk 34 haftalik maratonda kafa tutamaz bize.

Beşiktaş'ta beğendiğim 2 şey var biri formaları bu yıl çok iyi 2.si Gökhan Töre..rakibimiz Fenerbahçe bizim ilk 4'ü zorlar bjk

Beşiktaşta beğendim şey gelecekleriyle heyecan veren oyuncuları barındırlamaları, Gökhan, Oğuzhan, Muhammed gibi. Bizim takımda ise seneye daha iyi olur diyeceğimiz Semih dışında oyuncu yok, yani atıyorum bir 3-4 sene sonra takımda hala 11 de oynar diyeceğimiz Semih, Muslera ve belki Selçuk dışında oyuncu yok.

ama hakemle ama başka şekilde aldılar işte maçı..bizde ne bal var ne de böyle hakem hatasıyla kazanma gibi bi alışkanlık

Yalnız Oğuzhan resmen kaliteli kokuyor.

Adamların yedekleri bizden iyi kabul etmek gerek..

Ancak 2 maçla şampiyonluk havalarına girmeleri komediden başka bir şey değil..

Yalnız Oğuzhan resmen kaliteli kokuyor.

Adamların yedekleri bizden iyi kabul etmek gerek..

Ancak 2 maçla şampiyonluk havalarına girmeleri komediden başka bir şey değil..

Komedi ama onlara bunu yaşatan da biziz. Rakiplerimizi camiaca çok küçümsüyoruz. Bunun başını çeken de bizzat hocamız, ligi ve rakipleri küçümsediği için gidip milli takımı da kabul ediyor. Allah bu sene sonumuzu hayır etsin.

Komedi ama onlara bunu yaşatan da biziz. Rakiplerimizi camiaca çok küçümsüyoruz. Bunun başını çeken de bizzat hocamız, ligi ve rakipleri küçümsediği için gidip milli takımı da kabul ediyor. Allah bu sene sonumuzu hayır etsin.

5.hafta çok önemli eğer kaybedersek adamlara resmen özgüven aşılamış olacağız ve bu gazla devre arasında ben bjkden elit bir transferde beklerim.

Dediğin çok doğru hoca biraz fazla rahat bu aralar.

Umarım bireysel anlamda futbolcularımız biraz toparlarda sonuca en azından gidebiliriz..

amma abarttınız arkadaş bjk yi geçen yılda aynı şekilde olmuştu

geçen hafta 2 golde aykuta çarptığından gol oldu, yoksa bu bitik ts ye bile gol atamayacaklardı

bu hafta attıkları 2 golde ofsayt. sorsan şampiyonluğun en büyük adayları

kazara tromso 1 gol atmayadursun maçta, onlarada elenirler

Bizde dedin hadi neyse, ama FB ne oluyor Allah askina ? Arka arkaya 3 pas yapamayan lesh bir takim.

Yabancilardan Atiba ve Fernandes cok iyiler. Yerlilerden Oguzhan, Serdar, Gokhan gayet iyi futbolcular. Oguzhan ve Gokhan cok yetenekli. Muhammed kampin yildiziydi. Sivok yeterli, ve Franco hazir hale geldiginde yine sans bulacak.

Bu hafta Holebas veya Buttner aciklanacak. Her ikiside cag atlacak solbek.

Futbol'da 11 kisiyi ayri ayri degerlendiremezsin. Takim olarak degerlendirecen. FB'de iyi isimler olabilir, ama berbat otesi bir takim.

Yerlileri demedim zaten. Çok iyi genç yerli futbolcular var bjk'ta. Ama yabancılardan Fernandes ve Atiba dışında çok önemli futbolcusu yok bana göre. fb takım olarak leş ama futbolcuları tek tek saydığında, özellikle yabancıları bjk yabancılarından daha iyi.

Üst Alt