STSL 13/14 H:2 | Trabzonspor 2-1 Çaykur Rizespor | M.S | 26 Ağustos - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:2 | Trabzonspor 2-1 Çaykur Rizespor | M.S | 26 Ağustos

Normalde zaten Volkan'ın o küfürü duyacağını bile düşünmüyorum bir dolma noktası olmuş demek ki. Psikolojisi ile alakalı bir durum biz bilemeyiz.

Zaten sırf bu olaydan ötürü ağlayıp çıktığını düşünmüyorum o kadar düz bakmamak lazım.

Bazılarına göre para alıyorsan değil küfür , ... neyse.

Bu mantıkla bakacak olursak o zaman, çalıştığımız yerde randıman veremediğimiz zaman iş verenin de bize ana avrat sövme hakkı var diye düşünüyorum. Nasılsa orada da para cukkalama var. Devede kulak ama para veriyorlar neticede.

orda bir bürokrasi var sen topluma mahal olan bir insan degilsin. kitleler seni takip etmiyor milyonlar kazanmıyorsun. senin için sana para veren adam yok

orda bir bürokrasi var sen topluma mahal olan bir insan degilsin. kitleler seni takip etmiyor milyonlar kazanmıyorsun. senin için sana para veren adam yok

Nasıl bir yorumdur bu. Irkçılık yapılınca futbolcu ağlayarak çıkıyor maçtan o zaman onada aynı şeyler dersin. Böyle yorum mu olur ya. Ana bacı vs bunlar bu kadar mı değersizleşti? Herşey para ve kitlemi yani? O zaman abdullah abi burada bir kitleye sahip ve para kazanıyor herkes abdullah abiye küfür etsin oda gülsün geçsin hey Allahım.

HTC One cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Nasıl bir yorumdur bu. Irkçılık yapılınca futbolcu ağlayarak çıkıyor maçtan o zaman onada aynı şeyler dersin. Böyle yorum mu olur ya. Ana bacı vs bunlar bu kadar mı değersizleşti? Herşey para ve kitlemi yani? O zaman abdullah abi burada bir kitleye sahip ve para kazanıyor herkes abdullah abiye küfür etsin oda gülsün geçsin hey Allahım.

yo olan bir şeyden bahsediyorum burda elit bir spor yapmıyoruz ırkçılık ayrı bir konu. sinirini küfürle ifade etmeye alışık bir toplumuz zaten bunun garipsenmesi tuhaf. hele bu adam volkan şen.

ne alakası var burda abdullah abi her an performans sergilemiyor ama forum sıkıntı oldugunda bazıları anlayışla karşılar bazıları sallar teknik ekibe. senin mantıgna indim bak

yo olan bir şeyden bahsediyorum burda elit bir spor yapmıyoruz ırkçılık ayrı bir konu. sinirini küfürle ifade etmeye alışık bir toplumuz zaten bunun garipsenmesi tuhaf. hele bu adam volkan şen.

ne alakası var burda abdullah abi her an performans sergilemiyor ama forum sıkıntı oldugunda bazıları anlayışla karşılar bazıları sallar teknik ekibe. senin mantıgna indim bak

Mantığa inmek? Hayırdır nereden bu cesaret seviyesiz yorum yazıyorsun? Beni başkası ile karıştırma tartışma yaratacak ve hakaret edecek yorum da yazma. Bak yorum yazmışsın güzelce bende düşüncelerimi söyledim insan gibi cevap veremeyince o başka olay bu başka olay oldu yok volkan bu felan demeye başladın. Senin yorum ırkçılık ilede alakalıdır. Burası Türkiye olabilir kimse kimsenin anasına bacısına küfür edemez. Ettiğini duyduğu anda tepkisini koyar bu çocukta sinirlerine hakim olamayarak ağlamıştır NOKTA

Üst Alt