STSL 13/14 H:21 | MP Antalyaspor 2-2 Galatasaray | M.S | 17 Şubat - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:21 | MP Antalyaspor 2-2 Galatasaray | M.S | 17 Şubat

Evet olabilir ama Drogba bu sezon hiç bir maçta mücadele etmedi. Hiç bir ikili mücadeleyi kazanamıyor (kazanmak istemiyor belki de). Ben yabancı kontejanını Hajrovic'e harcamaktan yanayım.

sen birde Drogbayi Chelsea maclarinda izle.

Ama bence yersizde elestiriyoruz gibi.

takim ilk 15 dakika cok superdi , sonradan durduk gibi olduk.Top ileriye fazla tasinmayincada bence Drogbada etkisiz kaliyor.Dogrudur mesala Burak kadar mucadele etmiyor hatta Umut kadarda mucadele etmiyor.Ama biz oyunu karsi tarafa yika bilseydik farkli olurdu.

Bence dun Oyunun ilk bolumlerinde Meloda iyi degildi Ceyhunda cok kotuydu diger maclara bakinca.ha Selcuku soylemiyorum adam zatenm el freni.

sen birde Drogbayi Chelsea maclarinda izle.

Ama bence yersizde elestiriyoruz gibi.

takim ilk 15 dakika cok superdi , sonradan durduk gibi olduk.Top ileriye fazla tasinmayincada bence Drogbada etkisiz kaliyor.Dogrudur mesala Burak kadar mucadele etmiyor hatta Umut kadarda mucadele etmiyor.Ama biz oyunu karsi tarafa yika bilseydik farkli olurdu.

Bence dun Oyunun ilk bolumlerinde Meloda iyi degildi Ceyhunda cok kotuydu diger maclara bakinca.ha Selcuku soylemiyorum adam zatenm el freni.

Sabri-Selçuk-Burak-Drogba temel problemlerimiz. Drogba maç seçiyor,Selçuk bitik, Burak istekli ama yeteneksiz, Sabri kafası kesilmiş tavuktan farksız. Bu kadar sorun içinde bu skorlar ve futbol da normal.

Muslera-Salih/veysel-semih-h.balta-alex-melo-umut gündoğan-hajroviç-sneijder-burak-ontivero. deplasman kadrom böyle olurdu. FB'nin gollerinin yarısı kanat akını, yarısı duran top. Biz de hâla kanatsız oynayalım bakalım, belki rakip bize acır da göbeği açar, biz de gol atarız.

Öyle çok makro bir hesaba gerek yok. Malum takım 47 puanda, içeride oynayacağı 6 maçını da kazanacaktır, yani 65 puan garanti. Diğer 7 maçı Elazığ, Trabzon, Antep, biz, Beşiktaş, Akhisar ve Kayseri. Burada 3 galibiyet, 2 beraberlik çıkarsalar 76 puana ulaşıyorlar.

Bizim kalan maçlarımıza bakarsak; 7'si içeride, 6'sı deplasmanda 13 maç var. Evimizdeki tüm maçları kazanırsak 62 puana ulaşıyoruz. 6 deplasman maçından da en az 4 galibiyet, 2 beraberlik çıkarmamız gerek ki en kötü ikili averaja kalsın iş ki bu oyuncu grubunun basiretsizliğiyle o da çok zor.

Açıkçası takımın bu sezon deplasman performansını düzeltmeye pek niyeti yok. En iyi ihtimalle de 2 galibiyet utana sıkıla çıkarırlar. İşin trajik yanı, ŞL dahi zora girdi. O kadar kırılgan yapıda bir oyuncu grubu oldu ki, bir anda dağılıp sezonu 3 ya da 4. bitirmeleri bile muhtemel.

Belki abartıyorum ama deplasmanda takıldığımız Antep, Antalya gibi takımların 2.yarı performansına bakınca insanda ne umut kalıyor, ne iştah.

Allah size akil versin arkadas..bu drogbayi chelsea macinda seyret diyenler hangi takimi tutuklarinin farkinda degiller galiba..bize senede 5 mac oynayan adam lazim degil,hele o aldigi paralardan sonra...beni gecmisi ilgilendirmez..aylardan beri yaziyorum,bu adam her mac yürüyor..kac yasinda oldugu beni zerre kadar ilgilendirmiyor..sezon basindan beri triplerini cekiyoruz..ligimizin en rezil stoperi olan egemen bile top göstermedi bu adama..

Kafama sıçayım ki maçı izledim. İzlemez olaydım. Ben ulan 1 gün önce fener ve bjk nin maçlarını seyrettiğim ve onlardaki hırsı, mücadeleyi gördüğüm için düşündüm ki bizimkiler parçalayacak antalyayı. Ne gezer? Ben izlerken drogbadan, buraktan, burdissodan daha fazla yoruldum yeminle.

Antalya topu cevırıyor bızimkıler pesınde sağdan sola bir o yana bir bu yana kosmaktan helak oluyor

Çokmu zor şu alanı daraltıp topu kapmak

Drogba efendi zaten başka alemlerde Şelcugun yürümeye dermanı yok

Semıh melo burdısso savaşsın dursun orda

Koskoca takım sabrının ayağına bakıyor

Üst Alt