STSL 13/14 H:21 | MP Antalyaspor 2-2 Galatasaray | M.S | 17 Şubat - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:21 | MP Antalyaspor 2-2 Galatasaray | M.S | 17 Şubat

bizi bitiren deplasman maclari evde oynadigimiz oyunu disarda oynayamiyoruz.

ama ekstra puan söylemine katilmiyorum. 1 mac kayip etsinler yeter oda ister deplasmanda olsun.

ozaman puan farki 3 düsüyor. ondan sonra hersey olur, yeterki biz deplasmanda bi kazanabilelim.

Sıkıntıda orada işte, biz puan farkını 3'e indiririz, sonra gider dandik bir takıma deplasmanda puan bırakırız yine bir anlamı olmaz. O yüzden fenerin saçma sapan bir puan kaybı yapması lazım, bizim içeride Antalya ve Rize'ye bıraktığımız gibi. Şu görüntüyle deplasmanda iş yapacak görüntüyü vermiyoruz. Elazığ, Konya ve Rize dışında ki deplasmanlarda zor kazanırız gibi.

Sıkıntıda orada işte, biz puan farkını 3'e indiririz, sonra gider dandik bir takıma deplasmanda puan bırakırız yine bir anlamı olmaz. O yüzden fenerin saçma sapan bir puan kaybı yapması lazım, bizim içeride Antalya ve Rize'ye bıraktığımız gibi. Şu görüntüyle deplasmanda iş yapacak görüntüyü vermiyoruz. Elazığ, Konya ve Rize dışında ki deplasmanlarda zor kazanırız gibi.

eger kafadan öyle düsünüyorsak sampiyonluk zaten mucize olur.

artik deplasman maclari kazanlimali nasil olursa olsun.

egerki fark 3 puana düserse bu bikere zaten takimi ateslemesi lazim

deplasmanlardada iyi onyamaya. eger buda motive etmeye yetmiyorsa

biraksinlar isi.

bence gelecek hafta biz zaten önceden oynuyoruz o maci alirsak acayip strese girecekler.

ondan sonra elazigda iyi oynadigi icin yenebilicek durumda. iste ozaman puan farki 3 düsebilir.

ondan sonrada deplasman meplasman demesinler bi zahmet.

ondan sonrada asilmayacaksalar gercekten biraksinlar isi.

denecek birşey yok biraz sanşsızlık çokça etkisiz oyun. sonuç 2-2

drogbanın yaptığını kendisine yakıstıramadım. Çocukça tepki verdi.

hajrovic cok iyi görüntü verdi bugün kadroya bile almamadik ulan sizin yabanci kuralinizada sizede.

zaten eboue hajrovic bunlarin hepsini oynatabilsek rahat sampiyon olurduk, adi serefsizler islerini cok iyi biliyorlar.

bence hajrovic ilk 11 oynamali !

eger kafadan öyle düsünüyorsak sampiyonluk zaten mucize olur.

artik deplasman maclari kazanlimali nasil olursa olsun.

egerki fark 3 puana düserse bu bikere zaten takimi ateslemesi lazim

deplasmanlardada iyi onyamaya. eger buda motive etmeye yetmiyorsa

biraksinlar isi.

bence gelecek hafta biz zaten önceden oynuyoruz o maci alirsak acayip strese girecekler.

ondan sonra elazigda iyi oynadigi icin yenebilicek durumda. iste ozaman puan farki 3 düsebilir.

ondan sonrada deplasman meplasman demesinler bi zahmet.

ondan sonrada asilmayacaksalar gercekten biraksinlar isi.

Fark 11'lerden 4'e kadar indiği halde, bugün göremedik o hırsı. Hani buraya kadar getirmişsin, buradan sonra daha çok asılman lazım. Bazı oyuncuları kenara çekmek şart. Yani Sabri'den, Ceyhun'dan medet ummak bizi böyle kayıplara götürecektir. Bu adamların düzenli oynadığı bir takımdan hayır gelmez o kesin. Drogba, Selçuk gibi isimleri de bazı maçlarda keseceksin ki takım dinamizm kazanabilsin. Bunlar yapılırsa neden olmasın deriz, ama gene bu oyunculara güvenilirse bizi yarı yolda bırakacaklar bu aşikar.

Beğenmediğiniz Hakan Balta stoperde olsaydı dün iki golüde yemezdik emin olun

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün mancini drogbayı oyundan çıkardı ya iyice sevmeye başladım bu adamı ...burdisso ise çok vasattı telles avrupa da her takım da oynar çok beğendim ben..

Selçuk tel tel döküldü saha da sabri en az 10 ortayı rakibe attı melo kart görmemek için çekingen oynadı resmen burdisso çok sıradan oyuncu g.zan dan fazlası ne? Telles kaliteli yıllardır aradıdığımız hucumcu bek ben çok beğendim drogba yürüdü sahada bugün 1 puan dan fazlasını haketmedik tita pirlo gibi her topu olumlu kullandı vederson nun araya attığı her top pozisyon oldu kahroldum ama ümidim var benim kızdığım tek şey çok ruhsuz oynadık çookk

Titaa-Wederson ikilisi yıllardır böyle bize karşı efsane oynuyorlar..

haftaya beşiktaşa 5 atsan ne yazarki, gider rizede puan kaybederiz nasılsa. bu kafayla bu oyuncu grubuyla gerçekten işimiz zor. tam bir arena takımı olduk. şampiyonluğun anahtarı deplasman maçlarıdır ama evinde önüne gelene yenilen antalyayla, rizeden 5 yiyen antebe puan bıraktık daha ilk 2 deplasman maçında. o yüzden ya bırakacağız umutlanmayı yada her deplasman öncesi bi güzel haşlayacaksınki akılları başında çıksınlar maça

Artık tek forvete dönmeliyiz ve o santrafor da bu çöp oyuncu grubu içinde kötünün birazcık iyisi Burak olur. Sabri'nin falan oynamaması lazım artık, Selçuk da aynı şekilde. Sneijder'e yardımcı olacak tek adam yok ilerde, Hajrovic'in ve Umut Gündoğan takıma monte edilmeli, Emre Çolak da her ne olursa olsun takımda oynamalı, saç baş yoldursa da bazen takıma enerji getiriyor.

Artık tek forvete dönmeliyiz ve o santrafor da bu çöp oyuncu grubu içinde kötünün birazcık iyisi Burak olur. Sabri'nin falan oynamaması lazım artık, Selçuk da aynı şekilde. Sneijder'e yardımcı olacak tek adam yok ilerde, Hajrovic'in ve Umut Gündoğan takıma monte edilmeli, Emre Çolak da her ne olursa olsun takımda oynamalı, saç baş yoldursa da bazen takıma enerji getiriyor.

Zaten tek forvet oynuyoruz ama Drogba felaket ötesi durumdaydı %20 ile oynasa 1-0 dan sonra farkı rahat açardık ama oynamadı.

İkincisi Burak'ı merkeze çekersek biteriz.Durumun bugünden farkı olmaz.Hem kenarda baya işe yarıyor Burak.

Bence Hajrovic merkezde oynatılmalı.Zaten forvet arkası en etkili olduğu mevkii biz de forvetsiz oynarız...Öyle bir şeyler bekliyorum Mancini'den...

aaaaaaa aaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;)

Zaten tek forvet oynuyoruz ama Drogba felaket ötesi durumdaydı %20 ile oynasa 1-0 dan sonra farkı rahat açardık ama oynamadı.

İkincisi Burak'ı merkeze çekersek biteriz.Durumun bugünden farkı olmaz.Hem kenarda baya işe yarıyor Burak.

Bence Hajrovic merkezde oynatılmalı.Zaten forvet arkası en etkili olduğu mevkii biz de forvetsiz oynarız...Öyle bir şeyler bekliyorum Mancini'den...

Benim bahsettiğim sahada bulunması gereken santrafor sayısı, oynadığımız sistemin pek bir önemi yok. Ben bu haliyle Drogba'yı 18'e bile almam. Bunu belki de bu forumdaki en büyük Burak karşıtı olarak söylüyorsam durumun ne kadar kötü olduğunu sen düşün artık.

Benim bahsettiğim sahada bulunması gereken santrafor sayısı, oynadığımız sistemin pek bir önemi yok. Ben bu haliyle Drogba'yı 18'e bile almam. Bunu belki de bu forumdaki en büyük Burak karşıtı olarak söylüyorsam durumun ne kadar kötü olduğunu sen düşün artık.

arenada Burak&Drogba baslaya biliriz bence.Deplasmanlardaki maclkarda tek forvet olup orta sahayi kuvetlendirip ileriye dogru katki yapilmasini saglanmalidir.

Eeee ben de senden sonraki en büyük Burak karşıtıyım :D kanat/forvet olarak performansından gayet memnunum.

Burak tek forvet oynarsa dünden farklı olmaz.Orada Hajrovic hatta Ontivero oynamalı ama Burak oynamamalı...

arenada Burak&Drogba baslaya biliriz bence.Deplasmanlardaki maclkarda tek forvet olup orta sahayi kuvetlendirip ileriye dogru katki yapilmasini saglanmalidir.

Evet olabilir ama Drogba bu sezon hiç bir maçta mücadele etmedi. Hiç bir ikili mücadeleyi kazanamıyor (kazanmak istemiyor belki de). Ben yabancı kontejanını Hajrovic'e harcamaktan yanayım.

Üst Alt