STSL 13/14 H:22 | Galatasaray 1-0 Beşiktaş | M.S | 22 Şubat - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:22 | Galatasaray 1-0 Beşiktaş | M.S | 22 Şubat

Bunu 2 haftadır sürekli söylüyor.

Hep subliminal mesaj bunlar.

Aynen ve söveceğim artık. Bu ne lan şampiyon olmuşlar gibi. İlginç yanı forumda da bu tiplerden var. Ulan bakın LAN diyorum !

Daha 12 hafta var 12 hafta ! Tamam bir puan farkı var ancak hepi topu şu an itibari ile 3. Yendin mi alırsın altına. Bu ne yahu ?

Bence hala kaybetme kredimiz vs.. de var. 12 hafta az buz değil. Elbet 2-3 mağlubiyet 2-3 beraberlik ya da kombinasyonları onlar ve biz yaşayacağız. Atın kafadan ikinciliği valla ağır konuşacağım bazı arkadaşlara buradan.

defansta verdigimiz zaafiyetler nahostu onun haricinde zirlayacak bir durum oldugu konusunda bazi genc rtaslarima katilmamaktayim

Beşiktaş kendi çapına uygun bir kadro kurdu aslında.

Orta sahada minimum iki tane amele oynuyor herzaman. Şu Veli'yi kimse beğenmez Olcay gibi ama ikiside türk olarak iyi. Ceyhun Yekta yerine Veli'yi tercih ederim. Olcay bizde banko bile oynar.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

İskeletleri bizden daha fazla umut vaat ediyor.

---------------------------Tolga-------------------------------

--Atiba-------Sivok---------------Dany---------Ramon----------

----------Veli-----------Jones---------Oğuzhan-----------------

--Töre-----------------------------------------Olcay------------

-----------------------Almeida------------------------------------

Tolga-Sivok-Jones-Almeida gibi bir omurga oturtabilirse tehlikeli bir takım aslında. Daha sakatlık nedeni ile faydalanamadılar. Seneye de 1-2 iyi takviye ile daha tehlikeli olacaklardır.

Bjk 8.5 kisilik oyunayan Galatasaay yenemiyorsa gitsin banka asyada oyunasin bu macta ne Drogba ne sniejder vardi sahada bide yarim oyunayan selcuk vardi sahada

Sent From Galaxy Note 3

Oyunun begenilmemesine soyleyecek birsey yok ama bu kadar tepki gosterilmesini anlayamadim.

Neticede derbi oynuyorsun, oynadigin takim begen begenme puan olarak ustunde, deplasmanlarda iyi oynayan cok puan alan bir takim, hizli cikabilen ve 3-4 pasta cezasahasina inebilen bir takim, kaldi ki mac berabere giderken 2-3 kez de bunu yapmis ve tehlike yaratmis.

Hizli baslamak istedik ama bjk sert oynadi, hakem de canak tuttu. Boyle olunca baskiyi 25. Dakikadan itibaren kurmaya basladik ve 10 dakika sonra penalti geldi. Ardindan da onlem aldik ve daha fazla rakibi karsilamaya yonelik oynadik, kondusyonu mac geneline yaymaya calistik.

Zaten bu sayede belirli dakikalarda onde bastik, biraz pres yapmaya calistik.

Bu oyunun tek eksik yani, topu kaptigimizda hizli cikabilmekti, bunu yapamadik. Daha dogrusu 2-3 kez yaptik ama yanlis tercihler yaptik.

Oyuncularimizin bu tur hizli cikislarda ne yapacaklarini ezbere bilmeleri ve leblebi gibi gol atabilmeleri lazim. Avrupalilar bunlari hic affetmiyor.

Ozetle Mancininin taktigi olmasi gerekendi bence, yoksa deli gibi bastirip golu yedigimiz cok mac hatirliyorum.

Oyunculara gelince Veysel'i begendim, biraz daha kondusyon gerekiyor ama bence lig maclarinda sagbekte veysel oynamali.

Hakan da gayet iyiydi bence, Koray da yetisirse Hakan, Semih'le birlikte stoper mevkimiz tamami Turk ve alternatifli bir kadro olacak.

Telles de gayet iyiydi.

Ceyhun da iyiydi bence, tabi yerine hem Turk hem de iyi top dagitacak biri bulunursa tercih edilir.

Melo iyiydi.

Selcuk birazcik daha toparlamaya calisiyor gorundu ama daha fazla sorumluluk almali.

Drogba daha istekliydi.

Digerlerine soyleyecek birsey yok zaten.

Abartmıyorum böyle galibiyet alacaksak hiç almayalım..

Rezalet ne yaptığını bilmeyen bir takım vardı..

Chelsea maçı öncesi çok çok ümitsizim şaşırttı beni takım..

Ne bekliyorsun sadece 3 puan aldık üstelik bana göre hiç haketmedik..

Geçen sezon Avrupa'da oynayacağımız maçlardan önce de sonra da puan kaybederdik. Bu tip maçlarda oyun değil, skor önemlidir.

oyun berbattı ama 3 puan çok kritikti öyle veya böyle kazanmalıydık kazandık önemli olan o...ancak bu oyunlada şampiyon olunmaz

Boş konuşan renktaşlarımız bu maçtada mevcut, kimsede çıkıp demiyor ki geçen sene her CL maçından önce puan veya puanlar kaybeden takım vardı. Arkadaşlar kendinize gelin hafta içi Top16 maçı var ve rakip Chelsea. Sneijder,Drogba gibi üstdüzey oyuncularımızın bu maçta yokları oynamasının sebebi sizce neydi? Tabikide haftaiçi oynayacağımız Chelsea karşılasması. O maça hazırladıkları psikolojileri bu maça etki koydu. Çok iyi oyun oynasaydık dün aksam 3-0 gibi bir skorla kazansaydık Chelsea maçı için rahat rahat kazanırız havası mı olusacaktı da 1-0 kazanınca umutsuzluklara giriyorsunuz? Bırakın bu işleri bir zahmet. Beşiktaşa 3de atsan 5de atsan Chelsea macında oynıyacağın oyun önemlidir. Takım dün aksam güzel oynamadı ama ihtiyacımız olan 3 puanı aldık hemde Puan tablosunda kuşlardan sonraki 2. rakibimiz olan takımdan aldık ve üstlerine cıktık. Bıraksanıza artık yok kötü oynadık yok Chelsea 5 atar bu oyuna demeleri. Lütfen rica ediyorum

2. yari Almeida'nin pozisyonundan baska (Drogba'nin pas hatasindan olustu o pozisyonda) bir pozisyonu yoktu, daha cok oynatmamaya calistik ve basarilida olduk. Chelsea maci oldugundan, fazla yorulmadan skoru korumaya calistik. Boyle bir oyun tarzinini begenmiyoruz ama bazen ekonomik oynamak gerekiyor. Veysel baya iyiydi, Telles'in bindirmeleri iyi ama defansta Gokhan'a karsi cok zorlandi.

Haketmemişmişiz, eğer hak hukuk meselesine girecek olursak fenerin kafadan 20 puanını silmemiz lazım. Bu dakikadan sonra iyi oyun değil 3 puan alabilmek önemli her maçta. Bunu anlamayacak kadar kıt olabileceğinizi düşünmüyorum (Böyle düşünenler adına genelleme yapıyorum şahsi mesaj değildir)

Derbi galibiyetleri içerde de olsa dışarda da olsa ekstra galibiyetlerdir.

Bu anlamda çok önemli bir galibiyetti, ama skordan dolayı bu kişiliksiz oyunu görmezden gelmemeliyiz. Puan kaybında son yılların en şiddetli tepkisi olabilirdi burda. Rezaletti yani.

Rizespor maçını % 100 kazanmalıyız ve sonraki Arena maçını da almalıyız. Fark iyice kapanır

CL her takimi etkiliyor, Barcelona deplasmanda City'yi zorlanmadan yendi, dondu 3 tane yedi ligde. Chelsea macindan 3-4 gun once bu kadar onemli derbiden kayipsiz cikmamiz bile yeter, simdi onemli olan Chelsea'den sonra da puan kaybetmemek, o da cok kritik olacak.

Rahat kazanabileceğimiz bir maçtı fakat oyuncularımızın kafasının chelsea maçında olması maçı ortaya getirdi bu halde bile beşiktaş bizle mücadele edemiyorken taraftarları nasıl şampiyonluk hayali kuruyor anlayamıyorum

Ben de maçı izlerken kızdığım , sıkıldığım anlar oldu. Fakat bu düşüncem maç bittikten sonra kayboldu. Çünkü bu maçın oyunun bu şekilde olmasının sebepleri kabul edilebilir seviyedeydi. Chelsea maçı en büyük etkendir. Böylesine büyük maç öncesi oyuncuların konsantre olmaları çok güçtür. Beşiktaş maçında Bursa maçı oyununu beklemek bana göre bencilliktir. Sonuç olarak kötü bir oyunla çok çok önemli bir engeli geçmiş olmak üzülecek, kızılacak durumdan ziyade Bursa maçından daha fazla sevinilecek bir durumdur.

kötü bir oyunla, hiçbişey yapmadan kazanmak güzel. ama rakibimizin zayıflığıda unutulmamalı. chelsea bjk ya benzemez. umarım toparlanırız

nasil hak etmedik ya, her mac bursa maci gibi oynamayi bekliyorsunuz..

carsamba Chelsea maçı var ve bu maç 1-0 olsun bizim olsun maçıydı

bjk bizi 8 maçtır yenemiyor

medya bunu neden haber yapmıyor yok 6523 gündür yenemiyor felan diye.

fener olsa saatine kadar hesaplardı şerefsizler

kötüde oynasak, formları bazı dönemlerde bizden iyi de olsa yıllardır ( bi iki istisna hariç onlarda acayip acayip beraberlik)farketmiyor bi şekilde yenip geçiyoruz :D

Üst Alt