STSL 13/14 H:22 | Galatasaray 1-0 Beşiktaş | M.S | 22 Şubat - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:22 | Galatasaray 1-0 Beşiktaş | M.S | 22 Şubat

Bjknin çok isteyip bizim aldığımız veysel bizim istemeyip bjknin isteyip aldığı dany penaltı ikilemi sonrası 3 puan :happy::happy::happy::happy::happy::happy::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

BhJAIUIIAAAYLE8.jpg

Deplasmanda da kazanmaya baslarsak bu takım SAM-Pİ-YON!!!

Kalan haftalar için öngörüm;

22.Hafta;

Elazığ-FB =1/0

23.Hafta;

FB-GBrl = 0/2

Rize-GSaray=2

24.Hafta;

GSaray-Akhisar= 1

TS-FB= 1/0

25.Hafta;

FB-Erciyes=1

Karabük-GSaray=2

26.Hafta;

GSaray-Kayseri=1

Gantep-FB=1/0

27.Hafta;

FB-Bursa=0/2

Konya-GSaray=2

28.Hafta;

GSaray-FB=1

29.Hafta;

FB-Antalya=1/0

Sivas-GSaray=2/0

30.Hafta;

BJK-FB=1/0

GSaray-Kpaşa=1

31.Hafta;

FB-Rize=1/0

Elazığ-GSaray=2/0

32.Hafta;

Akhisar-FB=2/0

GSaray-Gbrl=1

33.Hafta;

FB-Karabük=1

TS-GSaray=2/0

34.Hafta;

GSaray-Erciyes=1

Kayseri-FB=2/0

bjk bizi 8 maçtır yenemiyor

medya bunu neden haber yapmıyor yok 6523 gündür yenemiyor felan diye.

fener olsa saatine kadar hesaplardı şerefsizler

Bjk büyük takımlıktan çıktı artık adamlara saygı bile duymuyoruz :) Bide onları mı hesaplıcaklar boşver.. İlk önce kendilerini kanıtlasınlar , sonra bizde dalgamızı geçelim. Şahsen ben Bjk ile dalga geçmekten zevk bile almıyorum. Adamlar kaliteli bi anadolu takımından farksız değil.

Bjknin çok isteyip bizim aldığımız veysel bizim istemeyip bjknin isteyip aldığı dany penaltı ikilemi sonrası 3 puan :happy::happy::happy::happy::happy::happy::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Veysel vizyonlu adammış.Bizde 900.000 euro sabit maç başı 10 bin maaş alıyor.

Oysa Cenk Tosun'a 2 milyon euro veren Fikret Veysel'e en az 1.5 milyon euro verirdi.

Keza Fenerbahçe'de maaşlar uçmuş durumda.Oraya da gidebilirdi ama bize geldi üstelik bunun için 6 ay oynamamayı göze aldı...

nasil hak etmedik ya, her mac bursa maci gibi oynamayi bekliyorsunuz..

carsamba Chelsea maçı var ve bu maç 1-0 olsun bizim olsun maçıydı

Ben Chelsea-Everton maçını izledim Chelsea berbat ötesi oynadı.

Barça gitti City'i yendi geldi ligde dağıldı.

Hemen hemen her takım bu sorunu yaşıyor bize özgü değil bu...

chelsea oncesı ustad mancını bazı dengelerı dusunmus bellı yoksa sılındır gıbı gecerdık bunların uzerınden sakın tempo yapmadan akıllı oynadık hocanın bazı degısıklıklerı zamanla yapacağını umuyordum Veysel sarıyı sag beke koyarak başladı ceyhunu kesıp yektayı monte etse takım cok daha ıyı olacak gıbı.....

hocanın maçta hayrovıc ı kullanmamasını anlamadım hataydı bence yıllar sonra sahane ıkı beke sahıp olmak da süper telles Veysel tamamdır

Çok alıntı yapmış arkadaşlar haketmedik deyince..

Kardeşim yok aklım almıyor Chelsea maçını düşünüyorduk bilmem ne dün maçın hakkı beraberlikti hatta ibre Beşiktaştan yanaydı çok net..

Kabullenemiyorum kardeşim evindesin korkak gibi 1 tane şutun yok doğru dürüst kaleye gidememişsin, saçma sapan oyun kurgusu her maç Bursa maçı gibi elbette olmaz.

6 gol atsınlar demiyorum ama daha yanında ki adama pas veremeyen bir oyuncu grubunu izledik..

Chelsea maçı farklı olur evet fakat Chelsea maçı var diye lig maçını sallamayan tek anlayış bizim Türklerin anlayışıdır,anlamıyorum profesyonellik nedir?

Her maçı oynarsın senin işin bu..

Kaldı ki karşında ki takımda Beşiktaş kadrosu kötü olabilir fakat rakibe saygısızlık gibi geldi bana..

Çok şükür 3 puanı aldık ama gerçekten çok sinirlendim..

Özellikle gamsız gamsız yürüyen oyunculara..

Chelsea maçında da yürürlerse şaşırmam Real maçının 2.yarısı sadece rakibini izleyen bir takım vardı sahada..

Herkes amigo gibi yorumlar yapmış eğriye eğri doğruya doğru konuşacaz takım top felan oynamadı..

Şansımıza 1 penaltıdan maçı aldık hepsi bu..

Avrupalı olacaksak bu kafa yapısını değiştirmemiz lazım vücut 48 saatte kendini onarır kaldı ki bunlar pro adamlar onlar için bu süre daha da kısa..

Yani Manchester Çarşamba günü Real ile oynayacaksa hafta sonu Arsenal ile maçı varsa yürüyemez abi..

Bizim hedefimiz Avrupa'nın 10 takımı arasına girmekse artık bu hurafeleri geçecez yok aklımız Chelseadeydi yok o maça konsantre olduk amatör boş laflar..

Her maç farklıdır..

Her maça ayrı hazırlanılır saygılar..

Bu hafta çıkan sonuçlardan sonra ilk 3'ü büyük ihtimalle garantiledik. :D

Sivas, Karabük hepsi kaybetti.

CL ön eleme garanti. :D

Bu hafta çıkan sonuçlardan sonra ilk 3'ü büyük ihtimalle garantiledik. :D

Sivas, Karabük hepsi kaybetti.

CL ön eleme garanti. :D

Şampiyonluktan ötesi kesmez.

ikincilik bile başarısızlıktır benim için.

Şampiyon olacaksan bi zahmet feneri evinde yen = kaldı 3 puan.

Fener bundan sonra 3 puan her türlü kaybeder, sen kaybetmeyeceksin.

Yani adamakıllı konsantre olursak, her maça asılırsak şampiyonluğun en büyük adayıyız.

Ancak kendi evimizdeki fener maçını alamazsak, işte o zaman o sinirle 2 sene futbol izlemem

Çok alıntı yapmış arkadaşlar haketmedik deyince..

Kardeşim yok aklım almıyor Chelsea maçını düşünüyorduk bilmem ne dün maçın hakkı beraberlikti hatta ibre Beşiktaştan yanaydı çok net..

Kabullenemiyorum kardeşim evindesin korkak gibi 1 tane şutun yok doğru dürüst kaleye gidememişsin, saçma sapan oyun kurgusu her maç Bursa maçı gibi elbette olmaz.

6 gol atsınlar demiyorum ama daha yanında ki adama pas veremeyen bir oyuncu grubunu izledik..

Chelsea maçı farklı olur evet fakat Chelsea maçı var diye lig maçını sallamayan tek anlayış bizim Türklerin anlayışıdır,anlamıyorum profesyonellik nedir?

Her maçı oynarsın senin işin bu..

Kaldı ki karşında ki takımda Beşiktaş kadrosu kötü olabilir fakat rakibe saygısızlık gibi geldi bana..

Çok şükür 3 puanı aldık ama gerçekten çok sinirlendim..

Özellikle gamsız gamsız yürüyen oyunculara..

Chelsea maçında da yürürlerse şaşırmam Real maçının 2.yarısı sadece rakibini izleyen bir takım vardı sahada..

Herkes amigo gibi yorumlar yapmış eğriye eğri doğruya doğru konuşacaz takım top felan oynamadı..

Şansımıza 1 penaltıdan maçı aldık hepsi bu..

Avrupalı olacaksak bu kafa yapısını değiştirmemiz lazım vücut 48 saatte kendini onarır kaldı ki bunlar pro adamlar onlar için bu süre daha da kısa..

Yani Manchester Çarşamba günü Real ile oynayacaksa hafta sonu Arsenal ile maçı varsa yürüyemez abi..

Bizim hedefimiz Avrupa'nın 10 takımı arasına girmekse artık bu hurafeleri geçecez yok aklımız Chelseadeydi yok o maça konsantre olduk amatör boş laflar..

Her maç farklıdır..

Her maça ayrı hazırlanılır saygılar..

Nereye beraberlikti maçın hakkı.Objektif olmak için saçmalama.Maçta tek pozisyonları var onu da Drogba sağladı onlara.Penaltı olmasa biz bir şekilde golü atacaktık.Bu maçı aynı koşullarda 10 kere oynasak 7-8 tanesini yine 1-0 kazanırdık.

Bu korkaklık değil alakası yok.Rakibin ileride 3 tane süratli oyuncusu var değil mi ? Olcay-Oğuzhan-Töre.Bu adamlara Bursa-Eskişehir-Antalya maçındaki gibi önde basarsan geride çok açık verirsin.İkincisi de ilk 25 dakika eyyamcı Cüneyt sertliğe fazla tahammül gösterdi ve 25.dakikadan sonra baskıyı kurduk.

Bu maçı böyle oynadık çünkü hafta içi çok çok önemli bir maç var.Hoca oyuncuları yıpratmak istemedi.2.yarı 1-0 öne geçince sahamızda bekledik.Pozisyon vermedik.Hocanın tek hatası Burak-Drogba'ya 100 dakika sabretmek oldu...

Yok bu anlayış Türklerde varmış.Senin yurtdışından haberin zerre yok belli.

---------

Hafta içi şampiyonlar ligi maçları vardı.

Barça çıktı deplasmanda 3-1 yenildi.4 senedir ilk defa 2 farkla yenildiler.

Evinde önüne gelen takımı silindir gibi ezen City güç bela 1-0 kazandı.

Bu hafta içi maçı olan Dortmund gitti 3-0 yenildi Berbat Hamburg'a.

Chelsea berbat ötesi oynadı maç boyu ne yapacaklarını bilemedi Everton karşısında.

Mutlak galibiyete ihtiyacı olan R.Madrid Elche gibi bir takıma 2.golü 70 dakikada Bale'in uzaktan attığı golle buldu.

------------

Gördüğün gibi bu bize özgü bir durum değil.CL bambaşka bir arena.Hemen hemen her takım etkileniyor...

Üst Alt