STSL 13/14 H:23 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | M.S | 2 Mart - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:23 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | M.S | 2 Mart

Geçen sene devre arası transferleri nasıl bizi şampiyon yapacak ek katkıyı verdiyse bu sezonki devre arası transferlerde maLESEF O KADAR yetersiz OLDU. TELLES İYİ OYUNCU tabiki ama forvete, ofansa hiçbir takviye yapılmaması bizi bitirdi.

Benim esas zoruma giden, hani böyle aşırı baskı yeriz son 5 dakika da bunalırız falan, o arada karambolden yeriz, hadi ona da bir nebze anlayış gösteririm. Ama herifler kalemize gelemiyordu bile ya, orta sahaları helva gibi olmuştu, her top bizde kalıyordu. Böyle bir maçta puan bırakmak kabul edilebilir şey değil. Bu sene bir çok şeye sinir oldum ama hiç birisine bu maç kadar moralim bozulmamıştı.

Aynen ya, Rizeli oyuncular bile inanmıyordur atacaklarına. Eline deplasmanda fırsat geçmişken gömeceksin o topu kaleye.

Akhisar macında yeteneksiz golcülerimizi!!! görmek istemiyorum,Drogba tek oynasın arkada Sneijder,Selçuk'tan kurtulduk zaten-Melo-Yekta ikilisi gayet yerinde bir ikili olacaktır,Akhisar'ı öyle yada böyle yeneriz de sonraki Karabük deplasmanı yine sıkıntı...

umut ve sneijder in kaçırdıkları goller akıl alıcak gibi değil.. bi tanesini atsalar maç bitmişti rize ve antalya ya içerde dışarda 8 puan kaybettik şaka gibi.. muhtemelen fener trabzona yenilecek fark 3 puan olucak en kötü ihtimal berabere biter 4 puan olur ama biz öbür hafta yine karabük deplasmanında puan kaybederiz.. şampiyonluk deplasmandan geçiyor demiştik bence 1 kaç oyuncu dışında takım şampiyonluğa inanmıyor.. milyonlarca dolar parayı onlar alıyor biz karşılıksız takımı destekliyoruz seviyoruz.. onlardan daha çok şampiyonluğu istiyoruz.. kaybedince onlardan daha çok üzülüyoruz.. bence artık şampiyonluk çok zor..

4 puan ile 6 puan arasında hiçbir fark yok, bu kadar umutsuz olmayın. 4 puanda iki maç, 6 puan iki maç demektir. Fazla takmayın

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BhyxFEhCQAAjfHA.jpg

Üst Alt