STSL 13/14 H:23 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | M.S | 2 Mart - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:23 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | M.S | 2 Mart

Felaket tellallığı değil niyetim...Hatta gereksiz tepki olmasın diye dilimin ucuna gelenleri yazmıyorum çoğunlukla...Ben bu sezonun daha başlamadan kaybedildiği öngörümü o zamandan ifade etmiştim ki en büyük vebalde Terim' e aittir...Birkaç dangalağın ''Galatasarayın kadro kalitesi bu ligin üzerinde'' martavalına inandı çoğunluk, taraftar içgüdüsüyle...

Yahu, iki sezondur bu takımın iyi futbol oynadığı beş maçı hemen sayabilecek tek kişi var mı aranızda?...Ne acıdır ki tek rakibimizin bu süreçte rakiplerini ezdiği çok sayıda maç vardı, belki de şampiyonluğa havlu attıkları geçen yılki Sivas maçı dahil olmak üzere...Hiç olmazsa belli bir standardın altına düşmüyor adamlar...

Aslında ortalığı velveleye vermeseler, 2001 de Mustafa Denizli nin kepaze Fenerbahçe sinin şampiyonluğu gibi kahrolmam bu yıl Fenerbahçe nin şampiyon olmasına...

FB nin ardından ikinci olmayı bir yıkım olarak görmem, ancak şu haldeki BJK a geçilip UCL riske atılırsa ne yönetim kalır ne Mancini...

UCL ne katılım yanında gelecek sezonun kadro yapılanması çok önemli; devre arası transferler beklentileri karşılamaktan uzak görünüyor...Bu takımın forvet/kanat/stoper/orta saha mevkilerinde banko adamlara ihtiyacı olduğunda hemfikir oluyorsak, demek ki iyi bir takımımız yok, gerçekçi olalım...

Çok talihsiz bir maçtı her anlamıyla.Ancak hiç bir şey hala bitmedi.6 puan çok büyük bir avantaj değil.Haftaya Fenerbahçe'nin Trabzon'a yenilmesi sürpriz olmaz, bakıverirsin puan farkı haftaya 3 olur.Her şey yeniden başlar.

Konuda kalmayan arkadaslara ceza verilsin mecbur değilim ben konu dışı şeyleri okumaya

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

Ne yapıp edip berabere kalmayı başarıyorlar. Bu kadar golün kaçmasının sonunda bir şey olacağı belliydi.

Bir de bu siyah forma takıntısı nedir arkadaş? Bu formayla çıkacağımızı duyunca Tokat maçından bile tedirgin oldum. Kırmızı formamız ne güne duruyor ki? Eğer deplasman forması ayrı olacaksa kırmızı formayı giyelim.

Futbolcular kendilerini Galatasaraylı bile hissetmiyorlar bu formayla.

Üst Alt