STSL 13/14 H:23 | Fenerbahçe 2-0 Gençlerbirliği | M.S | 1 Mart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:23 | Fenerbahçe 2-0 Gençlerbirliği | M.S | 1 Mart

Sivas da satıyordu

Eskişehir şike kardeşiydi

Elazığ hayatta puan alamazdı.

Dediniz dediniz bak ne oldu şimdi :D

Kasımpaşa 10 kişi kalmasa onlara da takılacaktı bunlar.

Gençlerbirliğine de takılır bu sığırlar

26.Hafta bize liderliği teslim ederler,beşiktaş ile 2.lik 3.lük yarışına tutuşurlar artık :happy:

Totem yapiyoruz be Bersan usta :D Bende takilmalarini istiyorum tabiki. Bunlar deplasmanda bir puan alirlarsa sükür etsinler bu halleriyle. Ama evlerinde ite kaka bir türlü kazanmayi basariyor adamlar. Bakalim dediklerinin cikma ihtimali yüksek. Bence 26.haftadan önce bunlari gecmemiz bile mümkün. Tabi deplasmanlarda biraz canlanmamiz lazim.

normal koşullarda beraberlik maçı derdim ama son gelişmelerden sonra cüneytin eyyam yapacağı artık kesin gibi bişey. o yüzden fener lehine bolca hakem hataları görürüz bu maçta. gençlerbirliği puan almak istiyorsa hakemide hesaba katması gerekiyor artık

Fenerbahçe4-1Gençlerbirliği

Fenerbahçe6-1Gençlerbirliği

Fenerbahçe2-1Gençlerbirliği

Fenerbahçe3-0Gençlerbirliği

Fenerbahçe3-0Gençlerbirliği

Kadıköyde Gençlerbirliği'nin üstün performansı dikkat çekiyor.

Gollü bir sonuç çıkacağını düşünmüyorum.FB artık farklı bir maç kazanabilecek havada ve performansda değil.Tek gollü galip geleceklerdir muhtemel olarak.

Bu maç için pek ümidim yok açıkcası.FB bu maçtan büyük bir sürpriz olmadığı takdirde 3 puan ile ayrılacaktır.Bizi sonuca götürebilecek asıl maçlar Akhisar ve Trabzon deplasmanları.Mutlak surette bu iki maçta kayıp yaşayacaklardır.

hakemi bağladılar maalesef çıkardıkları yaygarayla.

adamlar faul olmayan pozisyonları ele çarpmaları penaltı diye gösterdiler bugün

Üst Alt