STSL 13/14 H:24 | Beşiktaş 1-0 Eskişehirspor | M.S | 9 Mart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:24 | Beşiktaş 1-0 Eskişehirspor | M.S | 9 Mart

BJK'nin kadrosu aslında ilk 10 içinde kalmaya yönelik bir kadro. BJK taraftarlarının şuan 3.lüğü sokakta kutlaması gerekiyor.

zaten her zaman 3.lük için oynayan bir takım :D ne zaman kargaşa oldu 2.lik veya 1.lik için çırpındılar.Hep arka planda medyadan uzak kalıp GS ve şikeciler için zarar verici haberler çıkarttırarak onları geçmeye çalıştılar,ara sıra başardılar da.şu duruşuyla,mali tablosu ile,transferiyle 3 büyük içinde saymak bile haksızlık

Benim tek ümidim lige havlu atmaması.Es-Es i yenmesini istiyorum.Böylece şikecilere maç satmazlar,buda işimize gelir

zaten her zaman 3.lük için oynayan bir takım :D ne zaman kargaşa oldu 2.lik veya 1.lik için çırpındılar.Hep arka planda medyadan uzak kalıp GS ve şikeciler için zarar verici haberler çıkarttırarak onları geçmeye çalıştılar,ara sıra başardılar da.şu duruşuyla,mali tablosu ile,transferiyle 3 büyük içinde saymak bile haksızlık

Benim tek ümidim lige havlu atmaması.Es-Es i yenmesini istiyorum.Böylece şikecilere maç satmazlar,buda işimize gelir

Bunlar bi şekilde yeniyor tescilli şikecileri, ilginç takım.

Eskisehir'in kadrosu eksiklere ragmen fena degil.

Özellikle bekler baya hucumcu ve ofansta Jorquera sazi eline alirsa tehlikeli olabilir.

Hamle olarak Erman ve Necati'yi kullanabilir.

Diego-Dede sakat, Hürriyet cezali.

Boffin

Tarik Akaminko Servet Özgür

Kamara Aytac Lawal Erkan

Jorquera

Bienvenu

Bienvenü nedir ya umarım oynamaz. Necati Beşiktaş'ı sever bir tek Fener'e oynatmayacaksın onu da.

Erkan, Jorquera ve Kamara biraz iyi oynarsa Eskişehir istediğini alabilir. Hürriyet yok mu bu arada. Büyük maçlarda hep iyi oynuyor adam.

Kuponda kg var oynadım geçtim bu maça renkdaşlar, bjk evinde es-es den gol yer diye düşünüyorum ama atarlarda heralde :D

Yani maci düsününce hertürlü Eses alir diyorum, ama böyle düsündügüm zaman Besiktas kazaniyor o maclari.

Yine böyle maclardan biri. Görecegiz. Bana kalirsa, Eses banko öper. Ama dedigim gibi iste, tersi oluyor :)

normal de bjk nin bu maçı kazanması imkansız bence. ancak hakem kararları falan etki ederse maçı alabilirler. bugün böyle bişey olabilir. eses bize karşı oynadığı oyunu bile oynasa yener bu bjkyi.

Üst Alt