STSL 13/14 H:24 | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | Tatil Edildi | 10 Mart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:24 | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | Tatil Edildi | 10 Mart

Geçen sene olsa falan anlardım da bu maçta olaylar çıkarsa Trabzonsporun çok işine yarar . Geçen sene fb takım otobüsünü taşlamışlardı umarım bu maçta da olur . FB son haftalarda çok kötü aynı zamanda TS da son haftalarda çok iyi sonuçlar almasa da FB'den 10 kat daha iyi top oynuyor . FB maçı kaybetse de kazansa da işimize gelecek :) Kaybederse puan farkı azalır kazanırsa oradan çıkamaz :)

olaylar maçtan sonra çıksın. sahada yensinler öncede sonra isterlerse fb otobüsünü denize yollasınlar sorun değil :) aksi takdirde hükmen 3 puanı alır kuşlar

Geçen sene olsa falan anlardım da bu maçta olaylar çıkarsa Trabzonsporun çok işine yarar . Geçen sene fb takım otobüsünü taşlamışlardı umarım bu maçta da olur . FB son haftalarda çok kötü aynı zamanda TS da son haftalarda çok iyi sonuçlar almasa da FB'den 10 kat daha iyi top oynuyor . FB maçı kaybetse de kazansa da işimize gelecek :) Kaybederse puan farkı azalır kazanırsa oradan çıkamaz :)

Çıkar

Normalde baska takımla oynasa kesın yenemez derdım fb ıcın.Fakat bu lazyo ya hıc guvenım yok.Ne zaman bunlara umutlansak fb ye yenıldıler orada.

Kendi kalesine golü kim atar ?

Aykut Demir: 1.25

Mustafa Yumlu: 3.00

José Bosingwa: 5.00

Sol Bamba sakat sakat tribünden 2 tane sallar: 7.50

Fazla beklentiye girmeyin bu mac icin. Halit abinin dedigi gibi en fazla beraberlik olur. Onun da ihtimali ortada.

Trabzon FB ile oynadığı kritik maçları hep kaybediyor. Çünkü bütün şehir aşırı geriliyorlar. Takıma da yansıyor.... Ve booom.

Belki bizde de aynı şey oluyor Kadıköy deplasmanlarında.

Üst Alt