STSL 13/14 H:24 | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | Tatil Edildi | 10 Mart | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:24 | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | Tatil Edildi | 10 Mart

a6752stsllogo.png

trabzonspor.png
c80ecv.png
fenerbahce.png

trabzon-avniaker.jpg

Spor Toto Süper Lig 13/14 Sezonu 24. Hafta

Trabzonspor - Fenerbahçe

Hüseyin Avni Aker Stadı, Trabzon

10 Mart

20.00

Trabzon bu baskiyi sike patladigindan beri kaldiramiyor kendi sahasinda. Kadiköyde iyi oynuyorlar, kafa kafaya oluyor cogu mac. Gecen sezon mesela Olcan cok kacirmisti Fener deplasmaninda. Ama is ic sahaya geldi mi, nedense ayaklari birbirine dolaniyor. Iki pas yapamiyorlar. Taraftarin beklentisi, tüm sehirin beklentisi cok büyük bir baski yaratiyor Trabzonlu oyuncularda. Sonra Fener geliyor rahat rahat elini kolunu sallaya sallaya bunlari zorlanmadan yeniyor.

Hami bu strese bu baskiya bir cözüm bulursa Trabzon bunlari yener. Ama ben acikcasi bunu basarbilecegine inanmiyorum. Ne hami ne de oyuncular kaldiramaz bu stresi yeni bir defa daha. Yine kayip, yine kayip.

Fener ilk golü atarsa en kötü 2-0 v.s yenerler.Trabzon ya hiç yemez yada 2-3 yer.Trabzon çabuk gol bularsa taraftarın baskısıyla ve onur'un devleşmesiyle alır yoksa imkansız.

Fenerin isine yarar bu ancak.

Geçen sene olsa falan anlardım da bu maçta olaylar çıkarsa Trabzonsporun çok işine yarar . Geçen sene fb takım otobüsünü taşlamışlardı umarım bu maçta da olur . FB son haftalarda çok kötü aynı zamanda TS da son haftalarda çok iyi sonuçlar almasa da FB'den 10 kat daha iyi top oynuyor . FB maçı kaybetse de kazansa da işimize gelecek :) Kaybederse puan farkı azalır kazanırsa oradan çıkamaz :)

Üst Alt