STSL 13/14 H:24 | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | Tatil Edildi | 10 Mart - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:24 | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | Tatil Edildi | 10 Mart

İtalyadaydı sanırım boyle olaylar oluyor hatta biraz daha fazla, daha sonra soyunma odasına giriyor hakem sahayı boşaltıp boş tribünlere oynuyorlar

Maç boyunca bende bunu düşündüm. En azından o kale arkasındaki taraftarı dışarı alacaksın olay kapanacaktı. Tatil etmeye falan gerek yoktu.

Küçüklüğümden hatırlarım bir maçtı hatırlamıyorum malatya-bjk maçı olabilir. Kale arkasındaki olaylar nedeniyle o kale arkası boşaltılmıştı.

Resmen planlı bir oyundu bunlar. Ayı ve saz ekibi taraftarın zaten öfkeli olacağını biliyorlardı ve ince ince provakeye başladılar.

Maç boyunca bende bunu düşündüm. En azından o kale arkasındaki taraftarı dışarı alacaksın olay kapanacaktı. Tatil etmeye falan gerek yoktu.

Küçüklüğümden hatırlarım bir maçtı hatırlamıyorum malatya-bjk maçı olabilir. Kale arkasındaki olaylar nedeniyle o kale arkası boşaltılmıştı.

Resmen planlı bir oyundu bunlar. Ayı ve saz ekibi taraftarın zaten öfkeli olacağını biliyorlardı ve ince ince provakeye başladılar.

Artık göz göre göre kuralına uygun yapıyorşar şikeyi, hakemi etkile taraftarı kışkırt tffye giydir bir babayiğitte çıkıp buna dur diyemiyor

ben olayları çok tasvip etmesemde trabzonluların psikolojisini anlayabiliyorum. play off rezaletine rağmen tertemiz bir biçimde hakkımızla şampiyon olmamıza rağmen bunu hazmedemeyip sahayı yakıp yıkan, kadıköyü yangın yerine çeviren bu hazımsız itlerin bu olaylardan şikayet etmeye gram hakkı yoktur. ki trabzonun heryerden tescille şikeyle şampiyonlukları çalınmış,sadece düşünün bunların bizim başımıza geldiğini. o yüzden bu it kılıklı şahsiyetsizler eğer bi daha trabzonda böyle olayları yaşamak istemiyorlarsa, gidip adamların hakkı olan kupayı onlara teslim etmemeliler. yoksa kesinlikle bu olaylar bitmez aksine daha da büyüyerek devam eder. son sözüm hukuğun olmadığı yerde anarşi başlar

Fener şimdi çıkıp Galatasaray'ı hükmen galip ettiniz biz de isteriz diye ağlar ee fenerasyon da ağlasada ağlamasada zaten dünden razı maçı lehlerine vermeye.. Trabzon haklıdır hakkı yenmiştir öfkelidir eyvallah. Bunun intikamı böyle alınmaz.. Çıkarsın çatır çatır topunu oynarsın o melun şikecileri sahaya gömersin alınının akıyla üç puanını alır puan sıralamasında yükselir Avrupa'ya gitmek için mücadele edersin. Böyle dayılık bitirimlik holiganlıklarla sadece kendine değil, ülke futboluna da zarar verirsin. Bu ülkeyi Dünya'ya rezil etmeye kimsenin hakkı yok. Biraz bizi Galatasaray'ı örnek alın insan olun sportmen olun. Şimdi çok güzel oldu değil mi? Yok usta yok futbolu cahil insanlar yönetiyor.. Biz her halimizle şuan ki ülke futboluna bu siyasi kaotik ortamda ki ülkeye fazlayız hem de çook fazla. Bizden ülkemizdeki tüm takımlar hem sportif başarı hem hava hem insanlık açısından fersah fersah gerideler. Yüce ALLAH'a şükürler olsun iyi ki Galatasaraylıyız. Umarım Galatasarayımız için futbolumuz için iyi bir netice çıkar..

Bu olay siyasette bitiyor maalesef. Şu hükümetin açıkca Fener'i desteklediği ortada. Kayıtları dinlerseniz anlarsınız. 30 Mart hayırlı olur inşallah.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

vollkan ya da fener e karşı olan nefretimi anlatmaya gerek bile duymuyorum

ama hiç bir şiddet içerikli olayın bahanesi olamaz, adamlar kendi ayaklarına sıktılar. beleşten oynamadan maç gitmiş oldu.

sahaya beton parçası atmanın, kapı kolu söküp atmanın, Burak'ın yüzüne çakı atmanın vs. vs. bir izahı yoktur. Bu tip şiddet olaylarının, sahadaki insanların canına kast etmenin savunucusu olamam, yok gol sevinci yaptı yok tahrik etti yok Melo onu yaptı yok volkan bunu yaptı gibi bahaneler acizliktir. elinizi vicdanınıza koyun, insan SAĞLIĞINDAN DAHA ÖNEMLİ BİR ŞEY YOKTUR.

Bu olayların en büyük nedenlerinden biride trabzon valisidir çevre illerden getirtdiği polisler ve binalara yerleştirdikleri keskin nişancılarla trabzon halkına terörist muamelesi yapmıştır

Şu maçın hükmen olması büyük skandal olur ne maçlar oynandı tatil edilmedi.

Bu maçın seyircisiz kaldığı yerden oynanması lazım.

Ben hala sahaya o maddeleri atanların hangi kafada olduğunu merak ediyorum? Bir insan takımına bu şekilde zarar vermeyi nasıl göze alabilir anlamış değilim...

Bu maça gelirken Fenerbahçe , Trabzon'da oynadıgı son 12 maçın 9 tanesinde galip gelip 1'inde de berabere kaldıgı için inanılmaz bir psikolojik üstünlük kurmuş. İnanılmaz bir istatistik.

Bazı arkadaşlar Trabzon taraftarını hala anlayabilmiş değiller.Adamların şampiyonluğu çalınmış,aradan üç yıl geçmiş bu şikeci yavşaklar utanmadan Trabzon'a gelebiliyorlar.Amaçları Trabzon taraftarını bir şekilde tahrik etmek.Bakın daha maçın başında ısınma hareketleri yapan volki ayısının yaptıklarına.Adalet ve kupa yerine gelmedikçe Trabzon taraftarı değil mağlupken,galip durumda iken bile aynı hareketleri yapacaktır.Çünkü şikecilere karşı çok büyük bir kin ve nefret duygusu oluştu bu yavşak camiaya ne yapılsa azdır.

Bazı arkadaşlar Trabzon taraftarını hala anlayabilmiş değiller.Adamların şampiyonluğu çalınmış,aradan üç yıl geçmiş bu şikeci yavşaklar utanmadan Trabzon'a gelebiliyorlar.Amaçları Trabzon taraftarını bir şekilde tahrik etmek.Bakın daha maçın başında ısınma hareketleri yapan volki ayısının yaptıklarına.Adalet ve kupa yerine gelmedikçe Trabzon taraftarı değil mağlupken,galip durumda iken bile aynı hareketleri yapacaktır.Çünkü şikecilere karşı çok büyük bir kin ve nefret duygusu oluştu bu yavşak camiaya ne yapılsa azdır.

renkdaş sende benim gibi nefretini tanımlayamıyorsun bu şerefsizlere karşı farkındayım :) seni ben anlıyorum :)

Üst Alt