Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

STSL 13/14 H:25 | Çaykur Rizespor 2-2 Beşiktaş | MS | 15 Mart


Besiktas basiyor, gol ariyor ama kalite yetmiyor. Bizde o kalite var ama aramizda ki fark biz basmiyoruz, tempo yapmiyoruz ve gol aramiyoruz.
 
Güntekin onay:Bayern Munich, son Şampiyonlar Ligi Şampiyonu, geçen sezonun ve bu sezonun Bundesliga şampiyonu oldular. Hem maddi hem de sportif başarılarına rağmen bu yolsuzluk olayından dolayı taraftarlar Hoeness'in arkasında değil. Bayern taraftarları arasında yapılan oylamada %73 ya da 76 gibi bir çoğunluk Hoeness'in bırakması gerektiğini söylüyor. Yürüyüş yapan kimse yok Hoeness'in kalması için."Ayrıca Bayern Münih taraftarının %80'i başkanlarından nefret ediyorlar bizim adımızı lekeliyor diye.. Bizim ülkemizdede Şike yapana destek çıkıyoruz Ne kadar rezil bir ülkeyiz ya!


Ayrıcayı yazmasaydın keşke. Kimse nefret ettiği yok hoenessden bayernda. Yanlış yaptı diyenler çok olsada efsanelerine saygıları halen sabit.

Sonucta kulüble direk alakalı konu değil.
 
bjk deki hırs bizimkilerde olsa deplasmanda her maçı farklı kazanırız. bjk bu maçı kazanmayı haketmişti ama kapasite sınırlı. özellikle olcay çok yetersiz. atiba ve gökhan törede bir yere kadar iyi ama son hareketleri yetersiz. yinede bjk böyle devam ederse 2.olur bizi geçer.
 
Seneye göreceksiniz bizim şampiyonluktaki asıl rakibimiz Bjk olacak.Hem genç takım hemde stadsız adeta tüm yerlileri gurbetçi bizimde artık bu ligden almak yerine gurbetçi toplamalıyız yoksa hepsi fiyasko olur ve boş yere kazıklanırız.
 
Üst Alt