STSL 13/14 H:25 | Fenerbahçe 2-1 Kayseri Erciyesspor | MS | 16 Mart - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:25 | Fenerbahçe 2-1 Kayseri Erciyesspor | MS | 16 Mart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dediğin gibi de olabilir ama UEFA'nın bu rezilliğe daha fazla göz yummaması lazım.

Yummazlar ve yummayacaklarda. Yahu adamlar bizim için yeni yeni yasalar cıkartıyorlar. Af etmezler.

Ama ülkede bu kadar çok taraftarı olan ve polis arabalarınıda ve ssire olaylar cıkartan kuş toplumu varken, daha doğru zamanlamaya dikkat edeceklerini tahminediyorum.

Dediğin gibi de olabilir ama UEFA'nın bu rezilliğe daha fazla göz yummaması lazım.

Bunlar polis arabalarını genzin istasyonunda yıktığını biliyoruz . Zamanlamaya dikkat edecekler bence ama bu konu sadece tahminim tabiki.

Bi bakmışın nisan ayının bir sabahında bomba patlar ona buna demeden. Zaman kadıköy yakınında bir Galatasaraylı olarak olmak kstemem. Linc edilirim galiba:DD

Ehehehehehe fazla negatif olma hehehehehehe

3 senedir aynisi diyorum burda. Ceza fln almayacak. Yeni ceza bekleyenleri allah kurtarsin, diyecek birsey yok. Ancak cok beklersiniz diyelim.
Alacak hem öyle bir alacak ki dünya şike tarihine altın harflerle yazılacak.

Çünkü yaptığı rekor sayıdaki şikenin tescil edilmediği hiç bir kurum kalmadı.

Bu kadar şike yapıpta küme düşmeyen takım yok.

Şikebahçe küme düşecek.

Alacak hem öyle bir alacak ki dünya şike tarihine altın harflerle yazılacak.

Çünkü yaptığı rekor sayıdaki şikenin tescil edilmediği hiç bir kurum kalmadı.

Bu kadar şike yapıpta küme düşmeyen takım yok.

Şikebahçe küme düşecek.

O en başından beri totem yapıyor. Cas da , yargıtay da onamayacak dediğini de biliyoruz.Böyle devam etsin, şu ana kadar oldukça başarılı:asd:

Adamlar ligdede şampiyonlugu garantilediler ben buraya gelinecegini soyluyordum. Kesin şampiyonuz merak etme diyen cok kişi oldu biz iyi oynamazken onlarda oynamıyordu ama adamlar ya hakemle ya federasyonla baskıyla tehditle bir şekilde puanlarını topluyorlardı .Bizde sürekli kendimizi eleştirirken adamlar götürdü diyoruzki deplasmanda kazanıyoruz şampiyonlugu haketmeden oynuyoruz .Peki fener şampiyonlugu cokmu hakediyodu cokmu guzel oynuyordu adamlarin bir macında hata olsa kıyamet kopar bizim bir macta hata olsa hakemı bahane etmeyelim güzel oynamadık diye diye adamlar götürdü sonuc ortada . Şimdi uefa nın 3senedir bu takımı düşürmesini bekliyoruz valla hakemleri baglayan fderasyonu baglayan bu adamlar 3 senedir neden düşürülemıyor? sponsor olunması senez erzik başbakan bunlar engelledi eger biz trabzon şikayetleri olmasa olay zaten kapanmişti şikayetlerden adamlarda şaşirdi olayı kapatamadılar ama hala bekliyoruz inşallah cezalarını alırlar ama şikeyi yine şike yaparak olayı kapatır yada en minimum cezayla kapatırlar fazla heveslenmıyorum açıkçası.

Fenerbahçe Fırsat tepMEdi.

Maç öncesi yorumumda "Zor bi karşılaşma" oldugunu yazmıştım. Maça Erciyes iyi başladı ancak ilk golü bulamadı. Skoru 1-1 yaptıktan hemen 30 sanıye sonra Fenerbahce'nin gol atması Erciyes'in direnişini kırdı. Bu 2. golün ozellıkle son vuruşu tam bir şans işiydi.

Moussa Sow, Emenike, Alper net 6 pozısyonu kaçırdılar.

Maçın adamı : Moussa Sow. Kaçırdıgı gollerden sonra yaşadıgı duygusallık camiaya ve işine duydugu saygıyı gösterdi.

Maçın hareketi : Fenerbahçe'nin gol sevinci. Bu maçta hababam sınıfının unutulmaz oyuncuları vardı ve hababam sınıfına verilen tek ayak ustunde durma cezası gol sevıncı olarak yaşandı.

Şimdi puan farkı Galatasaray ile (8) , Beşiktaş ile (10) ancak bu demek değildir ki "Bu iş bitti" Bu köprünün altından daha çok sular akar. Özellikle Fenerbahçenin, Beşiktaş ve Galatasaray'a misafir olacagı düşünülürse...

Fark kapanır arkadaşlar sonuçta bu takım münih filan değil içeride dışarıda kazansın, biz düzelirsek herşey olur ama biz düzelebilirmiyiz

Fark kapanır arkadaşlar sonuçta bu takım münih filan değil içeride dışarıda kazansın, biz düzelirsek herşey olur ama biz düzelebilirmiyiz

İçeride puan vermezler.

Dışarıda kaldı onların 5 maç.Bizim 4 maç.Puan farkı 8.Olağanüstü kötü performans göstermeleri lazım.Bizim de hepsini kazanmamız lazım.İçeride puan kaybetmeyeceklerini düşünürsek sadece 1 puan kaybı hakkımız kaldı.İçeride dışarıda fark etmez 1 puan daha kaybedersek pollyannacılığın bir anlamı yok artık.

Ben eski bir üyeyim fenerbahçeliyim ve bazı sinirle yazılmış mesajlar dışında çokça aklıselim yorumlar analizler okuduğum için bu forumu takip etmeyi seviyorum. Hiç msj atmadım hatırladığım kadarıyla çünkü yanlış anlaşılmak yada hiç yapmayacağım halde tahrik edici unsur olmak istemediğmden yazmıyordum. Bundan sonra da olurda fikrim sorulursa cvp yazarım ama onun dışında yazılanları zevkle takip etmeye devam edeceğim. Herkese Saygılarımla;

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ben eski bir üyeyim fenerbahçeliyim ve bazı sinirle yazılmış mesajlar dışında çokça aklıselim yorumlar analizler okuduğum için bu forumu takip etmeyi seviyorum. Hiç msj atmadım hatırladığım kadarıyla çünkü yanlış anlaşılmak yada hiç yapmayacağım halde tahrik edici unsur olmak istemediğmden yazmıyordum. Bundan sonra da olurda fikrim sorulursa cvp yazarım ama onun dışında yazılanları zevkle takip etmeye devam edeceğim. Herkese Saygılarımla;

3 yıldır bu mesajı yazmak için mi beklediniz ?

saygılarımızı sunarız

tek devlet türkiye

gs fb dosttur kankadır zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt