STSL 13/14 H:25 | Kardemir Karabükspor 0-0 Galatasaray | M.S | 14 Mart - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:25 | Kardemir Karabükspor 0-0 Galatasaray | M.S | 14 Mart

Galatasaray'ın kazanacağını düşündüğüm bir maçtı ancak karşılaşma berabere bitti.

Bu beraberlik kağıt üstünde Fenerbahçe'ye avantaj saglayacagı gibi görünse de ben Erciyes maçının hiç de kolay olacagını düşünmüyorum. Erciyes son 4 maçını kazanarak müthiş bir ivme yakaladı ve ligde kalma adına motivasyonları had safhaya çıktı.

Galatasaray'ın kazanacağını düşündüğüm bir maçtı ancak karşılaşma berabere bitti.

Bu beraberlik kağıt üstünde Fenerbahçe'ye avantaj saglayacagı gibi görünse de ben Erciyes maçının hiç de kolay olacagını düşünmüyorum. Erciyes son 4 maçını kazanarak müthiş bir ivme yakaladı ve ligde kalma adına motivasyonları had safhaya çıktı.

Hadi Erciyes 1 puan aldi diyelim ne degisecek biz deplasmanda kazanamadigimiz sürece...

Ben diyorum abi HAFTALARDIR diyorum. Biz bu Manciniyle deplasmanda KAZANAMAYIZ.. Arenaya hoca olarak ben çıksam bende kazandırırım. E o zaman bu adam ne işe yarıyor orda ? Bu sene bitti artık çokta bari Manciniyi yollayalımda önümüzdeki seneyide yakmayalım. Yanında Umut,Ceyhun,Burak 3lüsünüde yanına yolluk olarak yollarız gittiği takımın başına bela etsin bizde kurtulalım. Haftaya Burak ıslıklanmazsa yazıklar olsun Mancini istifaya çağırılmazsa yazıklar olsun. Ben daha gelmeden dedim bu adam olmaz diye belliydi yapamayacağı..

Yarından itibaren her şeyi unutup, Chelsea maçını düşünme vaktidir.Evet ligde büyük darbe aldık ama önümüzde çok kritik tarihi bir 90 dakika var ve futbolda hiç bir şey imkansız değildir.Tüm konsantrasyonu Chelsea maçına vermemiz gerekiyor.

Bu saatten sonra tek dileğim Arena'da Fener'i evire çevire yenmek.O da dindirmez üzüntülerimizi ama hafifletir.Tr Kupası filan umrumda değil.

Bu sefer sen kazandın.

Tebrik ederim

* LG G2 Tapatalk *

görünen köy klavuz istemez kardeş, böyle olacağı belliydi her deplasman aynı senaryo, oyuncularda ruh diye bişey kalmamış biz kendi kendimize yırtınıyoruz, ben bu işlerde danışıklı dövüş olduğuna inanmaya başladım, bunun başka mantıklı açıklaması olamaz..

yav o degilde bu takima bi kanat isletemediler 2 senedir ayni sorun.

kanatsiz oyun nereye kadar ?

bi tarafta burak diger tarafta sneijder cokta kanat oyuncular ya.

necin aldiniz bu hajrovici oynamayacaksa ?

sneijder buragi kanat oynatacagima oynatirim hajrovici.

hadi bi kanata sneijder veya buragi koyun ok ama iki kanatida öldürmek neyin nesi ?

birde takimin kondisyonu yükselmedi bi türlü ayni tas ayni hamam.

ayaklarina kadar gelen sampiyonlugu geri teptiler bu nebicin salaklik.

birde yekta asla ve asla GSin oyuncusu degil karabükte bile zor oynatirlar.

gerci selcuk melcukta ondan iyi degil adam ölü gibi dolasiyor hic bir faydasi yok.

ne kanat var ne ortada maci yapacak oyuncu var sistem desen kanatlar filan

tam bir sacmalik hepsi bi araya gelince sampiyonluk elden gidyor.

sagolsun birde muslera antalya ve rize maclarinda hatalari yapinca hepten takimin morelini sifira

indiriyor. birde burak sorunsali gol atan adam taraftarla özgüven duelosuna girince gol ne

demek oldugunu unutuyor. her neyse yeni kurulan takim yine kabuk degistirecek gibi görünüyor.

Selçuğa, burağa, umuta sabaha kadar dayak atmak lazım, sabri ebue vs hikaye bu üçü adam gibi oynasaydı şuan en az 10 puan artımız vardı..

Sneijder iyi değildi istekliydi ama iyi oynayamadı. Telles son 5 dakika hariç hiç oynamadı Sneijder orada zaten sırf Telles'i oyuna katsın diye oynatılıyor. O zaman 85 dakika bunu nasıl görmüyorsun sen.

Telles bugün hucumda yok. Sneijder orada pas yapabileceği hiç bir adam olmadan ne yapabilir.

Selçuk ile Sneijder arası 30 metre vardı maçta resmen.

Burak desen 10 metreye pas atabilen adam değil ki verkaç falan yapacak bir de.

Amaç ne o zaman. Sneijder sol da markaj altında sürünsün. Drogba top indirecek ama kime.

Çok saçma cidden. Ceyhun hamlesine gelene kadar biri bana şunu açıklasın.

Orada 90 dakika uyuyacaksa biz bu adama sene de 5 Milyon Euro niye veriyoruz.

Bir de Yekta hata yapınca gidiyor direk tepikliyor orada. Sen sanki 0 hata ile oynuyorsun da oyuncuna atar yapıyorsun sürekli defansta hata yapınca.

Sürekli aynisini söylemekten bikmadiniz herhalde?? YEDEKTE KANAT MI VAR HUCUMCU MU VAR?? MECBUR ADAM ONU ALACAK

Devre arasında transferi yapan babam mı ? Maç kadrosunu yapan babam mı ? Bu maç kadrosundan bundan çok iyi ve tek forvetli bir diziliş çıkar merak etme. Fantazi yapmaya gerek yok. Koy Balta'yı sol beke, Telles'i sol kanada. Veysel'i sağ beke Yekta'yı sağ kanada. Sneijder'i ortaya Drogba'yı forvete veya Drogba Chelsea maçı öncesi dinlensin diyorsan oynatırsın Burak'ı bir devrelik fazla oyuna karışmaz. Hiç olmazsa biraz futbol izlersin. Keşke bu maçta yabancı sınırını Eboue veya Hajrovic'ten yana kullansaydık. Teknik ekipten hiç biri benim kadar böyle bir kadroyu düşünemiyorsa defolup gitsin. Aldıkları para haram zıkkım olsun.

Maç için notum

Muslera-?

Sabri-2

Semih-5 /Chedjou-4

Balta-5

Telles-3

Melo-6

Yekta-4

Selçuk-1

Sneijder-6

Burak-3

Drogba-5

Mancini-1

Ünal Aysal-0 (Maç önü konuşması-yapamadığı halde, her şeyi prime endeksleyen zihniyeti, burası bir his takımı her şeyi şirket mantığı ile yürütemezsin)

İlker Meral-4 (Biz kazanalım da lig şenlensin diye takla attı ama tahmin edemediği bizim doymuşlar, bezginler ordusu ve over doz Ceyhun platoniği, psikoloji düşmanı Mancini idi)

Eboue niye yok. Madem 6 yabancı ve Eboue yok, kimse tanımazken aldırdığın güveniyorum dediğin Hajrovic 18'de bile neden değil. Chedjou 11 değilse niye 18'de.(Koy Zan'ı yedeğe)

o degilde GSin bukadar kolay sampiyonluktan vazgectigi nerde görülmüs.

okadarda puan eridikten sonra.

ama o antalya maci 1 0 öndeyken ve rize maci son dakikalarda 1 1 takimi bayagi etkiledi.

antalya ve rize macini aslsak bugünkü macida alirdik, durum farkili olurdu.

neyseki kaleci hatalarindan yandik o maclarda da.

ama takimda sampiyon olmak istiyormus gibi de oynamadi.

Üst Alt