STSL 13/14 H:26 | Beşiktaş 3-0 Akhisar Bld. Spor | MS | 23 Mart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:26 | Beşiktaş 3-0 Akhisar Bld. Spor | MS | 23 Mart

Yazık yazık stadsız,parasız,her maç sakat veren yarı bütçemiz olan takıma geçiliyoruz.Sonra Mancini kötü hoca deyince kızarsınız.Belki bizden tek avantajları var oda oyuncuların hepsi aç 30 üstü 3-4 oyuncuları var.Devre arasındaki politikamız artık yabancı olarak değil yerli olarak olmalı.Gerekirse 6 yabancı olmalı ama hepsi garanti oynayan ve takımı sahiplenen yabancılar olmalı

Ücüncüyüz lan inanilacak gibi degil cildiracagim. :mad::mad:

Besiktas gibi boktan cikmis takim da üstümüzde. Sanki Fener de cok daha iyi.

REZIL BIR SEZON GECIRIYORUZ

Uefa'nın isteği olacak zaten yakın zamanda.

ne uefasi ya :D harbiden ceza gelecegini dusunen taraftarlar varmi daha?

asil bu 3.temmuzda en cok darbe alan takim biz olduk.

play off kurdular, hakemler 10misli daha pislik yapmaya basladi, yetmedi ve tffden cok cile cektik.

Ve okadar yetmedi fenev mazlum rolunu oynadi ve hem fakirin hemde ataturk ve cumhuriyetin takimi oldu bu ulkede.. bu ulkede okadar gerizekali oldugu surece fb bu 3temmuzdan yararlanip cumhuriyet ve ataturkun takimi oldu

nekadar oyle degilse ama bu ulkede oluyor iste, nekadar pislik varsa ataturkun arkasinda saklaniyor. bugunde anitkabirde asker kacagi azize icin barbeku partisi yaptilar :/

Herkes istediğini izler ama sonra gelip burada yok özat bize bunu dedi, yok çakar şunu dedi diye dert yanmıyacaksın, çünkü hep öyle yorumlar okuyorum yayın sırasında.

Öyle birşeyler yazıldığında onların Galatasaray'lılığını sorgularsın o zaman :ka19:

Şahsen ben Rasim'in maymunlukları için izliyorum.

Beyaz Futbolu izleyen arkadasin ruh halini bilmek isterim harbiden.. Simdi biz iyi gitsek anlarim ama simdi bunlari izlersek bunlar prim yapacak ve bu ulkede serefsizce sike yapan takim fenev degil biz elestiri yagmuruna tutulup ve gundem olacagiz.. evet takim yerlerde surunuyor ama taraftar olarak bizimde uyanik olmamamiz lazim.. bunlara prim vererek fenevliler ve dusmanlarimizin istegini yerine getirecegiz!

Öyle birşeyler yazıldığında onların Galatasaray'lılığını sorgularsın o zaman :ka19:

Şahsen ben Rasim'in maymunlukları için izliyorum.

Zaten yazanlar için diyordum, alınma, ama yazarsan o an hemen yakalarım :D

Yalaka rok'u zaten hiç sevmem.

Ama bu karga maçın baslığı o yüzden gereken yorumu yazayım: ;)

Bu kargalar bizden de kötü, 2-1 olursa bunlar kesin puan kaybeder:

bugün ht de serdar li çelikler mali anlamda durumumuzun epey kötü olduğunu söyledi.ikinci de olamazsak dükkanı kapatalım.

Üst Alt