STSL 13/14 H:26 | Gaziantepspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 24 Mart - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:26 | Gaziantepspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 24 Mart

Zamanında fatıh terımın icadı bam bam bamı bizden daha guzel oynuyorlar. Cunku ileride burak degil sow var emenıke var.

ama ersun bunu anadolu takımlarındada gençlerbirliği ile bi ara manisa ile de yapmışlardı hatta hatırladığım kadarıyla avrupa da bile maç yapmışlardı takım toplu halde atağa kalksın eğer kontra yersek faul yapın klasik tabirle "Yugoslav Taktiği" durdurmazsan indir rakibi sindir bu kadar basit.Türkiye gibi adaletsiz ve futbol ekolü olmayan bir ülkedede bunlara göz yumuluyor sonra niye ligimiz gelişmiyor böyle geri kafalı teknik direktörler oldukça gelişmez neyse kısacası şu ersunu da şampiyon yaptık ya daha da bir şey demiyorum ben..

fb ersun yanalı getirerek akıllı iş yaptı.Her zaman bunu diyorum türkiye liginde defansif futbol tutmaz.hücum+pres türkiye liginin şifresidir bana göre.defans yaptırarak şampiyon olan bir hoca var mı?40 yılda birdir.benim manciniyi istemememin nedeni de buydu.mancini italyan hoca=yumuşak ve defansif futbol türkiye ligi = sert ve hücum futbol geçerli sırf bu yüzden istemedim.mancinin gelmesini.hoca seçerken lige uygun hoca seçmek lazım.türkiye liginde defansif hoca başarılı olamaz o yüzden hücumcu hoca getirmemiz lazım yeni sezonda.

hakemlerde destek çıkınca rahatça ipi göğüsledi şikeciler...

Aslında bızım lıgde hocalık yapmak sanıldıgı kadar zor degıl ozellıkle buyuk takımdaysan. 3 tane golcu forveti koy ileri arkasınada 2 tane kosan adam anadolu takımlarına iceride dısarıda kazanırsın. 2005-2006 sezonunu hatırlayalım. Hakan sukur umıt karan necatı hatta bazen hasan kabze arkalarında saidosu solda orhan ak sagda cihan 81 puanla sampıyon olduk.

83 puan.

Aslında bızım lıgde hocalık yapmak sanıldıgı kadar zor degıl ozellıkle buyuk takımdaysan. 3 tane golcu forveti koy ileri arkasınada 2 tane kosan adam anadolu takımlarına iceride dısarıda kazanırsın. 2005-2006 sezonunu hatırlayalım. Hakan sukur umıt karan necatı hatta bazen hasan kabze arkalarında saidosu solda orhan ak sagda cihan 81 puanla sampıyon olduk.

devre arası önce forvet alın diye bas bas bağırdık. isteyen bakabilr. 10 tane transfer yapıp 1 tane forvet almıyorsun. transfer planlamasını kim yaptıysa emeği geçenleri kutlarız. 2. değil 3.olmayı bile haketmiyoruz ve olamıcaz.

bu senenin telafisi ölüm kalım maçı arenadaki derbydir ne yapıp edip o maçı kazanacak bu takım lamı cimi yok!!!

Gesendet von meinem GT-I8190 mit Tapatalk

bu senenin telafisi ölüm kalım maçı arenadaki derbydir ne yapıp edip o maçı kazanacak bu takım lamı cimi yok!!!

arenada kazanamazsak hepsini dövmek gerekir. maçtan önce bunlara sopayı gösterecen hele bir yenemeyin bak ne olur diye. o maçtan galip çıkamzlarsa hiçbiri bir daha adamım diye dolaşmasın. aynı durumda fb olsqa rahat yenerdi bizi.

KALAN MAÇLARDA NELER OLUR

ŞİKEBAHÇE (60)

GALATASARAY (49)

8 TAŞ (50)

Bursaspor

Konya (D) Karabük (D)

G.Saray (D)
F.Bahçe Kayserispor

Antalya Sivas (D) Konya (D)

Beşiktaş (D)
Kasımpaşa Fenerbahçe

Ç. Rize Elazığ (D) Sivas (D)

Akhisar (D)
G.Birliği Kasımpaşa

Karabük Trabzon (D) Elazığ (D)

Kayseri (D)
K. Erciyes G.Birliği

Ya iste aslında kadro yapılanması cok yanlıs. Drogbayı getiriyorsun yanına partner olarak buragı veriyorsun. Sniper gibi bir oyun kurucun varken kanatsız futbol oynamaya calısıyorsun. Hatalar hep sene basından geliyor. Fatih hoca iyi transfer yapmadı bu sezon bası. Bruma iyi oyuncu kabul ama bruma alınana kadar 12m.na iki tane orta-ust sınıf ıkı kanat alabılırdık. Bruma amrabata toplam 20m euro bonservis verdik ancak shaqiriye 12-13 veremedık. Suan totenhamda oynayan chadlıyı 7-8e bitirebilirdik almadık. Nereden tutsak elimizde kalıyor.

Ne alakası var Fener çok iyi muhabbetlerini geçin artık adamlar son 2 deplasman hariç nerdeyse her deplasmanda yenildi ikinci yarı.. Ama sen ne yaptın 1 deplasman kazanamadın.. Terim olsaydı cidden durumun şuankiyle aynı mı olacağını düşünüyordunuz? Evet terim varkende takım sürekli berabere kalıyordu ama en azından tek kale oynayarak gol kaçırarak berabere kalıyorduk şimdi deplasmanları 1-2 pozisyonla bitiriyoruz..

Fener çok iyi demedim geçen seneye göre iyi dedim.Ki geçen seneden 11 puan fazla almışlar zaten.

Ayrıca Terim döneminde de gayet 1-2 pozisyonla bitiriyorduk deplasman maçlarını.Özellikle 2.yarıda (1.yarıda da böyleydi) Burak-Sneijder-Drogba'lı 4-3-1-2 sistemiyle deplasmanlarda çok zorlanıyorduk.Örnek istersen deplasmanda oynadığımız Elazığ (0-1),Gaziantep(0-1),Karabük(0-1),Ordu(2-0),Trabzon(0-0),Kasımpaşa(2-1),Eskişehir(0-0),Fenerbahçe (2-1),Bursa(1-1) maçlarını verebilirim.Bu maçlarda bulduğumuzu atıp üstüne yatıyorduk genelde.İlk golü yediysek zaten galip gelemiyorduk.Fazla pozisyona giremiyorduk.

Kısaca özetlersem Burak,Drogba-Sneijder'in bir arada oynayamayacağı geçen sene son maçlarda belli olmuştu.Şampiyonluk motivasyonuyla o maçları zorlanarak aldık.Bu sene Terim sene başında bu yanlıştan dönmüştü.Hazırlık maçlarında ve Süper Kupa maçında Burak yedekti.Sneijder ve Drogba'lı 4-2-3-1 oynamıştık.Ama sonra ne olduysa Terim eski lanet sisteme geri döndü ve puan kayıpları başladı.Sonra da çekti gitti.Mancini de bu yanlışı devam ettirdi ve bu hale geldik.

arenada kazanamazsak hepsini dövmek gerekir. maçtan önce bunlara sopayı gösterecen hele bir yenemeyin bak ne olur diye. o maçtan galip çıkamzlarsa hiçbiri bir daha adamım diye dolaşmasın. aynı durumda fb olsqa rahat yenerdi bizi.

Nitekim geçen sene yendi de.2007'de şampiyon geldiler Asy'ye,yine yendiler.Fb nerede uyduruk Gs maçı varsa hepsini kazanıyor.Biz de tam tersine kupa olan maçları kazanıyoruz.Her maçın ucunda kupa olmadığı için genel galibiyet sayısında bu kadar öndeler.

Ama yenmek önemli değil bence,farklı yenmek önemli.Bu saatten sonra kaybedecek bir şeyimiz var mı?Şöyle 5-6 atalım sevinemesinler şampiyonluğa.Gerçi 5-0 yensek biz 6 attık o daha iyi zaaa xD diyecekler,6 farktan aşağısı olmaz o yüzden.

o maçta galibiyetten başka bir ihtimal düşünmek istemiyorum kazanmadan floryaya gelmesinler! bu kadar puan farkı olup birde yenilirsek ozaman takımı bir kenara bırak taraftar olarak psikolojik olarak çöküntü olur o yüzden mecbur KAZANACAĞIZ umarım taraftar olarak takıma bu baskıyı yaparız bu maçın önemini anlamaları için.

Üst Alt