STSL 13/14 H:27 | Fenerbahçe 3-0 Bursaspor | M.S | 31 Mart

Salih Sahin

10 Numara!
Web sitesi
www.uyuzsu.com
Hemen tartisma yaratiyorsunuz, adam kotu bir seyde yazmamis dusuncelerini dile getirmis forum herkese acik zaten ha bana sorsan rakip takimin forumuna gir, uye ol birde oradakilerle ugras sacmalikta demek ki cok zamani var arkadasin.

Cem Kaya

10 Numara!
Alın şu "şike yok" diyen şikeciyi burdan.

Onur Salihli

Aslan Üye
Hemen tartisma yaratiyorsunuz, adam kotu bir seyde yazmamis dusuncelerini dile getirmis forum herkese acik zaten ha bana sorsan rakip takimin forumuna gir, uye ol birde oradakilerle ugras sacmalikta demek ki cok zamani var arkadasin.

Peki sevgili kardesim fenerin 3-0 yendigi bir mactan sonra bir fenerlinin ozellikle uye olup sampıyonlugumuzu kutlarım demesinı sadece provokasyon amaclı yapıldıgını gormuyormusun?

Cenker Erseven

Sarı Üye
Senin neyi uygun bulup bulmadiginin bir onemi yok. Gelip yorum yapabiliyorsunuz sadece o kadar. Size soracak degiliz neyin uygun olup olmadigini.

Sanırım yanlış anlaşılma oldu. Zaten "yorum yapmayı uygun bulmuyorum" derken kendimi kastetmiştim. Sizin forumunuzda size böyle bir şey söylemek haddim olmaz elbette.

Cenker Erseven

Sarı Üye
Peki sevgili kardesim fenerin 3-0 yendigi bir mactan sonra bir fenerlinin ozellikle uye olup sampıyonlugumuzu kutlarım demesinı sadece provokasyon amaclı yapıldıgını gormuyormusun?

Üyeliğe geçen hafta başvurdum. Birkaç gün onaylanmayınca bakmadım, bugün aklıma geldi yazdım. Yoksa bu maç için ayrıca üye olmadım. Yanlış anlaşılmayı gidermek isterim.

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
cenk ersevencim kümede söylersiniz şampiyonluk türkülerini.uefanın size güzel hediyeleri var.eminimki çok beğeneceksiniz.bursa maçında söylenen tezahürattan anladım ki totonuz açık kalmış.bişey istiyo orası.şemsiye geliyo,sabredin.

Hakkı Çiçek

Şef Gümüş Kıvrım
Yahu, bu insanlar niye gelip bizim foruma üye oluyorlar?

Forumun adı türkfutbol.com değil Gscimbom.com

Bu ülkenin milletini hiç anlamiyorum, birileri gidip hırsızlara oy veriyor, şikebahçeliler gelip bizim forumuza üye oluyorlar.
niye yasakmi isteyen olur kardesim

Muhammed Dalgıç

Aslan Üye
Merhaba.

Ben bir taraftarım. Her şeyden önce tarafım, tıpkı sizin gibi. Size göre şike vardır, bana göre yoktur. Bu konuda ne siz ne ben objektif olamayız. Ama bir konuda objektif olabilirim; Fenerbahçe taraftarı 3 Temmuz'dan bu yana çok büyük sıkıntı çekti, üzüntü çekti. O nedenle bu şampiyonluğun çok değerli olduğunu düşünüyorum.

Bu forumlarda "şike" üzerine çok fazla yorum yapmayı uygun bulmuyorum. Çünkü çözümü olmayan bir konu üzerinde polemik yapmak zaman kaybetmekten başka bir şey değil maalesef.

Saygılar.
nasıl şike yok CAS,UEFA,YARGITAYLAR,MAHKEMELER HEPSİ SİZE DAMGAYI BASTI!

Aydın Uzunoğlu

Tecrübeli Üye
Bu sene kaybedilen puanlarla vb.konularla ilgili yönetimden tıs yok.

Muhammed Dalgıç

Aslan Üye
durmuş durmuş şimdi mi üye olmuş? stadda FT tezahüratları derken bunlar bizi iyice karıştırmaya çalışıyorlar..

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
moderatörler foruma fenerli almayın kardeşim.2 aylık ömrü kalan takımın taraftarına laf sokmak zorunda mıyız?

Aydın Uzunoğlu

Tecrübeli Üye
Mallar ya lig biteli zaten çok oldu da yine de laf edeyim kalmasın

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk
Lig zaten sezon başında bitmiş.Ezikliklerinin ve şikeden dolayı kapıkuleden dışarı çıkamadıklarından dolayı bu yavşaklarıı primi şampiyonluk oldu.Bizim yönetim kış uykusunda.

Üst Alt